WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Dzień 7. - wątek dyskusyjny/live
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest poniedziałek, 18 lis 2019, 01:05Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Dzień 7. - wątek dyskusyjny/live
PostNapisane: niedziela, 2 wrz 2018, 15:01 
Moderator
Data rejestracji na forum:
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA

DZIEŃ 7: NIEDZIELA, 2 WRZEŚNIA

ARTHUR ASHE STADIUM (start 18:00)
1. Men's SGL
2. K. Kanepi (EST) vs. S. Williams (USA) [17]
(start 1:00)
3. S. Stephens (USA) [3] vs. E. Mertens (BEL) [15]
4. Men's SGL

LOUIS ARMSTRONG STADIUM (start 17:00)
1. Men's SGL
2. A. Barty (AUS) [18] vs. Ka. Pliskova (CZE) [8]
3. Men's SGL
4. Men's DBL

GRANDSTAND (start 17:00)
1. Men's DBL
2. R. Atawo (USA)/A. Groenefeld (GER) [14] vs. T. Babos (HUN)/K. Mladenovic (FRA) [2]
3. T. Bacsinszky (SUI)/V. Zvonareva (RUS) vs. S. Stosur (AUS)/S. Zhang (CHN)
4. A. Sevastova (LAT) [19] vs. E. Svitolina (UKR) [7]

COURT 17 (start 17:00)
1. N. Hibino (JPN)/O. Kalashnikova (GEO) vs. D. Jakupovic (SLO)/I. Khromacheva (RUS)
2. Mixed DBL
3. B. Krejcikova (CZE)/K. Siniakova (CZE) [1] vs. L. Kichenok (UKR)/L. Siegemund (GER)
4. Men's DBL

COURT 5 (start 17:00)
1. Men's DBL
2. Mixed DBL
3. Mixed DBL
4. Mixed DBL

https://www.usopen.org/en_US/scores/sch ... ule13.html

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Dzień 7. - wątek dyskusyjny/live
PostNapisane: poniedziałek, 3 wrz 2018, 12:12 
Moderator
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA
Barty zmarnowała 8 BP w meczu, a sama dała się dwa razy przełamać i mieliśmy "łatwe" 46 46 dla Pliskovej. Ash wcale źle nie grała, a Karolina opanowana od początku. Spodziewałem się znacznie większej walki ze strony Australijki, ale wczoraj najważniejsze piłki przegrywała.
Serenita w pierwszym secie zmiotła Kanepi, ale później zaczęła się fajna strzelanka. Szkoda początku 3 seta, bo miała Estonka szanse w pierwszych dwóch gemach Sereny.
W QF będzie ciekawie, bo rewanż Pliskova-Serena za USO.
Slo znowu niestety dostaje Sevastovą :zdegustowany: Ciekawe czy zafundują sobie taki mecz jak rok temu.

W deblu Krejcikova/Siniakova idą po kolejnego szlema :oh:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: poniedziałek, 3 wrz 2018, 13:46 
Wielki Szlem
środa, 14 lis 2012, 18:21
Ulubiona zawodniczka: Caroline Wozniacki
Też oglądałem Barty - nieskuteczność w ważnych punktach strasznie raziła w oczy... Trzeba jednak przyznać Pliskovej, że w ważnych piłkach serwis działał znakomicie. Bardzo ekonomiczna gra Pliski. Z takim luzem i serwisem jest w stanie postraszyć Serenę.
Kanepi mnie pozytywnie zaskoczyła - nawet przy stanie 2:5 byłem przekonany, że Serena to ogarnie w dwóch partiach. Estonka nieźle zamiatała podaniem w drugim secie, to jej pozwoliło wyjść na prowadzenie i nie stracić od razu przełamania. Nie bała się też odważnych ataków. Serena natomiast wygląda o wiele lepiej niż na Wimbledonie, lepiej gra i porusza się z głębi, tutaj na mnie wrażenie zrobiło kilka strzałów z bh - zarówno po linii jak i kąty, często nawet grane samymi rękami, a mimo to lądowały w korcie. Zachowanie? Temat rzeka, opisywane setki razy. Nie ma co do tego wracać.
Seva :zakochany2: Tak szczerze to ona była dla mnie faworytką, a kurs u buków prawie 3.00 na nią... Można było zarobić. xD

Edit - jeszcze o Australijce - na nerwy działa mi to ciągłe obieganie bh. Z lewej strony gra głównie slajsa, a Ash ma dobrą rękę - przy takiej slajs jest bardzo groźnym uderzeniem. Niepotrzebnie na siłę próbuje grać forhendem, trochę błędów z tego powodu się pojawiło.

Wozniacki ~ Stephens ~ Vekic ~ Mattek-Sands ~ Giorgi ~ Cibulkova ~ Cornet ~ Puig ~ Halep

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: poniedziałek, 3 wrz 2018, 15:25 
Administrator
niedziela, 10 sty 2010, 21:40
Ulubiona zawodniczka: Kaheaokaleonahenahemaikalani C
Niestety nie dotrwałem do meczu Mamy Reny, ale z tego co widziałem w HL to zagrała bardzo nierówno. Teraz musi trzymać się na baczności. Choć Pliskova nie gra tutaj rewelacyjnie to z pewnością będzie groźna.

New York, New York i Sevastova znów kręci wyniki.

Szkoda, że Elizka jakoś mocniej nie postawiła się Stephen. Liczyłem na walkę w tym meczu, a skończyło się dość jednostronnie.
FEDERER ~ KYRGIOS ~ VERDASCO ~ DIMITROV ~ CHARDY ~ TIAFOE ~ ISTOMIN ~ DZUMHUR ~ ALBOT ~ KUBOT
LINDSTEDT ~ ANDERSON ~ NISHIKORI ~ ILHAN ~ POUILLE ~ FOGNINI ~ BOLELLI ~ FUCSOVICS ~ J. SOUSA ~ HURKACZ
ANDUJAR ~ GULBIS ~ MAHUT ~ MULLER ~ CHUNG ~ TECAU ~ AREVALO ~ RUUD ~ SOCK ~ DELLIEN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl