WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - WTAtenis.pl Awards 2017!
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest niedziela, 19 sie 2018, 09:08Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: WTAtenis.pl Awards 2017!
PostNapisane: środa, 3 sty 2018, 19:45 
Administrator
Data rejestracji na forum:
niedziela, 3 lip 2011, 08:12
Ulubiona zawodniczka: Angelique Kerber
Obrazek

Rok 2017 za Nami. Pomimo wielu problemów m.in z frekwencją daliśmy radę. Na pewno bywało lepiej jak i gorzej jednak nie możemy odpuścić corocznego głosowania na najważniejszych użytkowników w różnych kategoriach roku ubiegłego. Serdecznie zapraszam wszystkich Was do głosowania :).

Głosowanie trwa do soboty tj. 17.02.2018r do godziny 24:00

Zasady głosowania:

I. Głosować można na każdego zarejestrowanego użytkownika forum (tyczy się również wta.fora.pl).
Ia. Przy każdej nominacji mile widziana jest krótka notka dlaczego akurat oddajemy głos na wskazanego usera.
Ib. W każdej kategorii wskazujemy tylko jeden typ!
Ic. W przypadku niezdecydowania omijamy wybraną kategorię.
II. Nie można głosować na siebie!
III. Udział w zabawie może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik forum.
IV. Kategorie wygrywa ta osoba, która uzbiera najwięcej głosów.
IV. W przypadku braku rozstrzygnięcia (np. ta sama ilość głosów dwóch osób), o wyniku zdecyduje pierwszy głos.
V. Laureat danej kategorii otrzyma kod do userbara, który będzie mógł umieścić w sygnaturce własnego profilu.
Va. Laureat kategorii "Użytkownik Roku" otrzyma także specjalną rangę, którą będzie mógł nosić do następnego plebiscytu.
VI. Pamiętajcie, że WTAtenis.pl Awards jest tylko zabawą więc nie trzeba brać wszystkiego do siebie :ok:.

Tegoroczne kategorie:

UŻYTKOWNIK ROKU 2017: (tutaj wybieramy użytkownika, który Waszym zdaniem najlepiej prezentował się w całym 2017 roku)
Ekspert tenisowy: (tutaj wybieramy użytkownika, który Waszym zdaniem najbardziej błyszczał wiedzą tenisową w 2017 roku)
Mistrz dygresji: (tutaj wybieramy osobę, która była widywana na forum, lecz jej posty skupiały się w wiekszości w działach pozatenisowych)
Debiutant roku: (tutaj wybieramy użytkownika, który dołączył do forum w 2017 roku i Waszym zdaniem najlepiej wypadł z nowo przybyłych)
Dobry duch forum: (tutaj wybieramy użytkownika, którego uważamy za najbardziej pozytywną postać)
Widmo roku: (tutaj wybieramy najbardziej "schowanego" Użytkownika, który nagle zapadł się pod ziemię)
Najbardziej inteligentny: (tutaj wybieramy użytkownika, który Waszym zdaniem błyszczał intelektem w 2017 roku)
Najbardziej kontrowersyjny: (tutaj wybieramy osobę, który Waszym zdaniem był najbardziej kontrowersyjną użytkownikiem w 2017 roku)
Najbardziej kulturalny: (tutaj wybieramy osobę, która Waszym zdaniem był najbardziej kulturalnym użytkownikiem w 2017 roku)
Najbardziej pomocny: (tutaj wybieramy osobę, która Waszym zdaniem była najbardziej pomocnym użytkownikiem w 2017 roku)
Najbardziej pracowity: (tutaj wybieramy osobę, która Waszym zdaniem była najbardziej pracowitym użytkownikiem w 2017 roku)
Najlepsza sygnaturka: (tutaj wybieramy osobę, która Waszym zdaniem miała najlepsze sygnaturki [podpisy] w 2017 roku)
Najlepszy avatar: (tutaj wybieramy osobę, która Waszym zdaniem miała najlepsze avatary w 2017 roku)
Najlepszy nick: (tutaj wybieramy osobę, która Waszym zdaniem ma najlepszy nick na forum)
Największy troll roku: (tutaj wybieramy osobę, która Waszym zdaniem była mistrzem trollingu w 2017 roku)
Mistrz ciętej riposty: (tutaj wybieramy osobę, która Waszym zdaniem potrafiła wgnieść w fotel swoimi tekstami w 2017 roku)
Dział roku: (tutaj wybieramy dział forumowy, który Waszym zdaniem był najlepszy w 2017 roku)
Wątek dyskusyjny/live roku: (tutaj wybieramy wątek live, który Waszym zdaniem był najlepszy w 2017 roku)
Największe wydarzenie tenisowe roku: (tutaj wybieramy największe wydarzenie tenisowe roku 2017)
Najlepsza gra forumowa: (tutaj wybieramy najlepszą grę forumową roku 2017)

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: WTAtenis.pl Awards 2017!
PostNapisane: niedziela, 28 sty 2018, 14:35 
Premier 5
wtorek, 20 sty 2015, 00:20
Ulubiona zawodniczka: Garbine Muguruza
DOBRA TO JA ZACZNĘ OK XD

UŻYTKOWNIK ROKU 2017: O milimetry dla mnie Kovsky, to ile on wie na temat zawodniczek, a zwłaszcza tych Polskich juniorek to tylko szanować. Na drugim miejscu niezastąpiony Daniel (przepraszam :przytul: )

Ekspert tenisowy: Daniel, moje gratulacje. :przytul:
Mistrz dygresji: Dałbym El'a bo słucha dużo muzyki XD ale jednak nic nie przebije Dawida i jego eurowizji XD

Debiutant roku: madkeys vs. lukpol, ale ja wybieram Mad'a. Mimo że to tylko 30+ postów na chwilę obecną, to mimo ciężkich czasów forum trzeba to docenić.

Dobry duch forum: Cześć Maciek :przytul:

Widmo roku: CONDEMNATION ALVARO HALO

Najbardziej inteligentny: JA XD

Najbardziej kontrowersyjny: MarMar, najbardziej mi tu pasuje.

Najbardziej kulturalny: Kiriosz

Najbardziej pomocny: Daniel bo pomagał dużo przy FTG

Najbardziej pracowity: Wymieniłbym zarzont TTCG gdy się hosting zje*ał i musieli wszystko przenosić na inny serwer XD

Najlepsza sygnaturka: Daniel bo są śliczne

Najlepszy avatar: JA BO NIE MA NIC LEPSZEGO NIŻ SHAWN Omeyer i Slo <3 ale z tego miejsca Honorable Mention dla Daniela i KARNEJ SZYMONY XDDDDDDDDDDD

Najlepszy nick: JA bez zmian, Agent_Provocateur

Największy troll roku: nie pamiętam nicku, ale ten od Jessici XD

Mistrz ciętej riposty: Nie mam pojęcia, dałbym Agenta lub Spaina, ale u tego drugiego było niestety tyle aktywności na forum co kot napłakał :ccc

Dział roku: Zawodniczki

Wątek dyskusyjny/live roku: Niestety Gry :c

Największe wydarzenie tenisowe roku: Jelena z Łotwy, Ciąża Sereny, comeback Wozy <3, 1ST Muguruzy i kolejne szlem do kolekcji <3

Najlepsza gra forumowa: TTCG

Dodatkowe kategorie by me:

Drama roku: Żeni vs. Marysia, Mladenović vs. Wszyscy XD, finał Stuttgartu i publiczność.

Turniej roku: Madryt bo mecz Sharapy i Genie, dodałbym całościowo Budapeszt bo był ślicznie zorganizowany i nawierzchnia ultra szybka + WTA Finals

Dramatyczna kontuzja roku: Beth na Wimblu :c

Mecz roku: Safarova vs. Gavrilova na trawie w Birmingham, Peng vs. Kvitova w Wuhan.

Oby 2018 był jeszcze lepszy!!! HABA KOCHANI :cwaniak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: WTAtenis.pl Awards 2017!
PostNapisane: środa, 7 lut 2018, 10:38 
Wielki Szlem
sobota, 29 cze 2013, 22:20
Ulubiona zawodniczka: Goerges Radwanska Hantuchova
Jestem tu już tak długo ( jednak nie aż tak bardzo) że cieżko mi wyodrębnic rok i go podsumować. :ryczy:
Bez wątpienia najgorszy rok ever. Ilosc postów spada, ilość nowych użytkowników też. W tym roku mieliśmy 2 nowych urzytkowników, którzy dodali więcej niż 10 postów XD Trzeba sie bedzie powoli umawiać jakie pożegnanie zrobić dla forum, upiec tort nagrać grupowy filmik ? :oh:

UŻYTKOWNIK ROKU 2017: Daniel

Ekspert tenisowy: Kovsky

Mistrz dygresji: Dawid210801

Debiutant roku: Lukpol.

Dobry duch forum: Kiriosz

Widmo roku: fifipiw.... :\

Najbardziej inteligentny: pominę tą rubykę.

Najbardziej kontrowersyjny: chyba nie ma tu już takich użytkowników xd

Najbardziej kulturalny: Tancerz

Najbardziej pomocny: Omeyer

Najbardziej pracowity: Omeyer

Najlepsza sygnaturka: Daniel

Najlepszy avatar: nie pamiętam

Najlepszy nick: Max Diamandis :))

Największy troll roku: Hirikoshi

Mistrz ciętej riposty: -----------------

Dział roku: Eurowizja

Wątek dyskusyjny/live roku: RG

Największe wydarzenie tenisowe roku: Zwyciestwo Jeleny w Paryżu, seria porażek KiKi, upadek AR, powrót Viki i MS oraz ciąża Sereny. I 4 liderki rankingu.

Najlepsza gra forumowa: (TEGT

Jeszcze jako ciekawostke dodam taką statystykę. Posty w kategorii Wielki Szlem. Od 2013 ilość spadła o bagatela 7 tysięcy xd to znak że śmierć naturalna zbliża się nieuchronnie.

2013- 8961
2014- 4684
2015- 3251
2016- 1705
2017- 1590 :wtaheart

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl