WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Juniorski French Open 2010
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest poniedziałek, 19 sie 2019, 22:03Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Juniorski French Open 2010
PostNapisane: czwartek, 27 maja 2010, 13:28 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
niedziela, 7 lut 2010, 18:57
Posty: 1582
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Flavia Pennetta
Entry list

1 FERNANDES, Tiago BRA
2 BERTA, Daniel SWE
3 KUBLER, Jason AUS
4 MINA, Gianni FRA
5 KUDLA, Denis USA
6 ZSIGA, Mate HUN
7 KRAWIETZ, Kevin GER
8 OLIVO, Renzo ARG
9 VESELY, Jiri CZE
10 FRANK, Mitchell USA
11 BERETTA, Duilio PER
12 UCHIYAMA, Yasutaka JPN
13 GOMEZ, Juan Sebastian COL
14 VELOTTI, Agustin ARG
15 CLEZAR, Guilherme BRA
16 HORANSKY, Filip SVK
17 ORE, Junior A. USA
18 DZUMHUR, Damir BIH
19 KOVALIK, Jozef SVK
20 ARGUELLO, Facundo ARG
21 SARMIENTO, Raymond USA
22 BOLUDA-PURKISS, Carlos ESP
23 CHAPPELL, Nick USA
24 DUCKWORTH, James AUS
25 LUPESCU, Jannick NED
26 PAVIC, Mate CRO
27 THIEM, Dominic AUT
28 BALUDA, Victor RUS
29 DE GREEF, Arthur BEL
30 RODRIGUEZ, Ricardo VEN
31 QUIROZ, Roberto ECU
32 DELLIEN, Hugo BOL
33 MORRISSEY, John IRL
34 HELLER, Peter GER
35 BLOMGREN, Tobias SWE
36 GOLDING, Oliver GBR
37 BOURGUE, Mathias FRA
38 COLLARINI, Andrea USA
39 COLELLA, Alessandro ITA
40 KONTINEN, Micke FIN
41 ARNEODO, Romain FRA
42 ELEVELD, Justin NED
43 RUMYANTSEV, Alexander RUS
44 PATROMBON, Jeson PHI
45 KING, Darian BAR
46 TRIKI, Ahmed TUN


Drabinka kwalifikacji.

http://www.itftennis.com/juniors/tourna ... 1100116738
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Juniorski French Open 2010
PostNapisane: sobota, 29 maja 2010, 09:47 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
niedziela, 7 lut 2010, 18:57
Posty: 1582
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Flavia Pennetta
Wyniki kwalifikacji

1st Round


Mikhail Biryukov RUS [1] vs. Giammarco Micolani ITA | 6-4 6-4
Cedrick Commin FRA [WC] vs. Vitor Galvao BRA [14] | 2-6 6-3 6-3
Antoine Fouche FRA [WC] vs. Dennis Novikov USA [2] | 6-1 5-7 6-2
Ashley Hewitt GBR [10] vs. Pavel Krainik CAN | 6-4 6-1

Sebastian Lavie NZL vs. Francis Casey Alcantara PHI [3] | 6-3 6-2
Laurent Lokoli FRA [WC] vs. Diego Galeano PAR [9] | 4-6 6-4 6-2
Karue Sell BRA vs. Ben McLachlan NZL [4] | 3-6 6-4 6-4
Mitchell Krueger USA [13] vs. Sebastien Boltz FRA [WC] | 7-5 6-2

Dane Webb USA [5] vs. Michael Bois FRA [WC] | 5-7 6-2 6-0
Facundo Mena ARG vs. Bartosz Sawicki POL [15] | 6-3 7-5
Miki Jankovic SRB vs. Jack Carpenter GBR [6] | 6-4 3-6 6-3
Tomas Hanzlik CZE vs. Diego Acosta ECU [16] | 6-3 3-6 6-4

Tristan Lamasine FRA [WC] vs. Federico Coria ARG [7] | 6-7(3) 6-3 6-4
Yaraslau Shyla BLR [12] vs. Nikolai Haessig CAN | 6-3 5-7 6-4
Federico Gaio ITA vs. Alexis Carlos MEX [8] | 6-3 6-1
Mohit Mayur Jayaprakash IND vs. Tom Allen GBR [11] | 6-1 6-4

Final Round

Mikhail Biryukov RUS [1] vs. Cedrick Commin FRA [WC] | 6-2 6-1
Ashley Hewitt GBR [10] vs. Antoine Fouche FRA [WC] | 6-2 7-6(1)
Sebastian Lavie NZL vs. Laurent Lokoli FRA [WC] | 7-5 7-5
Karue Sell BRA vs. Mitchell Krueger USA [13] | 6-4 6-3

Facundo Mena ARG vs. Dane Webb USA [5] | 6-0 6-1
Miki Jankovic SRB vs. Tomas Hanzlik CZE | 6-1 6-4
Tristan Lamasine FRA [WC] vs. Yaraslau Shyla BLR [12] | 6-0 6-1
Federico Gaio ITA vs. Mohit Mayur Jayaprakash IND | 6-2 6-2
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Juniorski French Open 2010
PostNapisane: sobota, 29 maja 2010, 23:29 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
niedziela, 7 lut 2010, 18:57
Posty: 1582
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Flavia Pennetta
Drabinka turnieju głównego

Daniel Berta SWE [1] vs. Junior A. Ore USA
Jozef Kovalik SVK vs. Agustin Velotti ARG
Taro Daniel JPN vs. Lucas Pouille FRA [WC]
Ahmed Triki TUN vs. Victor Baluda RUS [15]

Mate Zsiga HUN [10] vs. Roberto Quiroz ECU
Nick Chappell USA vs. Antoine Escoffier FRA [WC]
Mick Lescure FRA [WC] vs. Oliver Golding GBR
Sebastian Lavie NZL [Q] vs. Tiago Fernandes BRA [5]

Gianni Mina FRA [3] vs. Ricardo Rodriguez VEN
Alessandro Colella ITA vs. Hugo Dellien BOL
Carlos Boluda-Purkiss ESP vs. Jannick Lupescu NED
Sam Barry IRL [SE] vs. Mitchell Frank USA [13]

Damir Dzumhur BIH [12] vs. Alexander Rumyantsev RUS
Medy Chettar FRA [WC] vs. James Duckworth AUS
Lucas Szewczyk FRA [WC] vs. Dane Webb USA [LL]
Facundo Arguello ARG vs. Kewin Krawietz GER [7]

Dominic Thiem AUT [8] vs. Ashley Hewitt GBR [Q]
Tristan Lamasine FRA [Q] vs. Peter Heller GER
Guilherme Clezar BRA vs. Raymond Sarmiento USA
Romain Arneodo FRA vs. Renzo Olivo ARG [11]

Mikhail Biryukov RUS [14,Q] vs. Juan Sebastian Gomez COL
Thomas Szewczyk FRA [WC] vs. Federico Gaio ITA [Q]
Andrew Whittington AUS [WC] vs. Tobias Blomgren SWE
Andrea Collarini USA vs. Jiri Vesely CZE [4]

Denis Kudla USA [6] vs. Justin Eleveld NED
Micke Kontinen FIN vs. John Morrissey IRL
Jeson Patrombon PHI vs. Miki Jankovic SRB [Q]
Gregoire Barrere FRA [WC] vs. Duilio Beretta PER [9]

Yasutaka Uchiyama JPN [16] vs. Karue Sell BRA [Q]
Filip Horansky SVK vs. Darian King BAR
Mate Pavic CRO vs. Mathias Bourgue FRA
Facundo Mena ARG [Q] vs. Jason Murray Kubler AUS [2]
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Juniorski French Open 2010
PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 16:47 
Avatar użytkownika
Premier Mandatory
Data rejestracji na forum:
poniedziałek, 11 sty 2010, 13:48
Posty: 1391
Wiek: 26
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Agnieszka Radwanska
Sawicki dużo gra ostatnio. :rol:
Agnieszka Radwanska :serce: David Goffin :serce:
Cornet ~ Jankovic ~ Pironkova ~ V.Williams ~ Kvitova ~ Wozniacki ~ Kania ~ Schiavone ~ Vondrousova ~ Stephens ~ Watson

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Juniorski French Open 2010
PostNapisane: środa, 2 cze 2010, 13:58 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
niedziela, 7 lut 2010, 18:57
Posty: 1582
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Flavia Pennetta
Singiel


FIRST ROUND

Junior A. Ore USA vs. Daniel Berta SWE [1] | 2-6 6-1 6-4
Agustin Velotti ARG vs. Jozef Kovalik SVK | 6-2 6-2
Lucas Pouille FRA [WC] vs. Taro Daniel JPN | 6-1 4-6 6-2
Victor Baluda RUS [15] vs. Ahmed Triki TUN | 6-4 6-3

Mate Zsiga HUN [10] vs. Roberto Quiroz ECU | 7-6(5) 4-6 6-4
Nick Chappell USA vs. Antoine Escoffier FRA [WC] | 6-2 5-7 6-3
Oliver Golding GBR vs. Mick Lescure FRA [WC] | 7-6(5) 6-4
Tiago Fernandes BRA [5] vs. Sebastian Lavie NZL [Q] | 6-4 6-1

Gianni Mina FRA [3] vs. Ricardo Rodriguez VEN | 6-3 6-4
Alessandro Colella ITA vs. Hugo Dellien BOL | 6-4 6-3
Jannick Lupescu NED vs. Carlos Boluda-Purkiss ESP | 2-6 7-5 7-5
Mitchell Frank USA [13] vs. Sam Barry IRL [SE] | 6-4 4-6 6-2

Damir Dzumhur BIH [12] vs. Alexander Rumyantsev RUS | 5-7 6-2 6-2
James Duckworth AUS vs. Medy Chettar FRA [WC] | 7-6(5) 6-7(8) 6-2
Dane Webb USA [LL] vs. Lucas Szewczyk FRA [WC] | 7-5 7-5
Facundo Arguello ARG vs. Kewin Krawietz GER [7]| 6-3 3-6 6-3

Ashley Hewitt GBR [Q] vs. Dominic Thiem AUT [8] | 5-7 6-4 6-3
Peter Heller GER vs. Tristan Lamasine FRA [Q] | 2-6 6-4 7-5
Guilherme Clezar BRA vs. Raymond Sarmiento USA | 7-5 6-3
Renzo Olivo ARG [11] vs. Romain Arneodo FRA | 1-6 6-4 6-3

Mikhail Biryukov RUS [14,Q] vs. Juan Sebastian Gomez COL | 7-6(4) 6-1
Thomas Szewczyk FRA [WC] vs. Federico Gaio ITA [Q] | 6-3 6-7(3) 7-5
Tobias Blomgren SWE vs. Andrew Whittington AUS [WC] | 5-7 6-4 6-1
Andrea Collarini USA vs. Jiri Vesely CZE [4] | 5-4 Ret'd

Denis Kudla USA [6] vs. Justin Eleveld NED | 6-1 7-6(3)
Micke Kontinen FIN vs. John Morrissey IRL | 7-5 1-6 6-4
Jeson Patrombon PHI vs. Miki Jankovic SRB [Q] | 6-3 6-1
Duilio Beretta PER [9] vs. Gregoire Barrere FRA [WC] | 6-7(5) 6-3 8-6

Yasutaka Uchiyama JPN [16] vs. Karue Sell BRA [Q] | 6-4 6-2
Filip Horansky SVK vs. Darian King BAR | 6-4 6-3
Mate Pavic CRO vs. Mathias Bourgue FRA | 6-4 7-6(8)
Jason Murray Kubler AUS [2] vs. Facundo Mena ARG [Q] | 2-6 6-4 6-2

SECOND ROUND

Agustin Velotti ARG vs. Junior A. Ore USA | 6-2 6-2
Victor Baluda RUS [15] vs. Lucas Pouille FRA [WC] | 4-6 6-1 6-4
Mate Zsiga HUN [10] vs. Nick Chappell USA | 6-2 6-1
Tiago Fernandes BRA [5] vs. Oliver Golding GBR | | 6-2 7-6(0)

Gianni Mina FRA [3] vs. Alessandro Colella ITA | 6-2 7-5
Jannick Lupescu NED vs. Mitchell Frank USA [13] | 6-1 6-2
James Duckworth AUS vs. Damir Dzumhur BIH [12] | 7-6(6) 3-6 6-2
Facundo Arguello ARG vs. Dane Webb USA [LL] | 6-3 6-2

Ashley Hewitt GBR [Q] vs. Peter Heller GER | 7-6(4) 6-4
Renzo Olivo ARG [11] vs. Guilherme Clezar BRA | 6-3 6-2
Mikhail Biryukov RUS [14,Q] vs. Thomas Szewczyk FRA [WC] | 6-3 6-2
Andrea Collarini USA vs. Tobias Blomgren SWE | 6-0 6-1

Denis Kudla USA [6] vs. Micke Kontinen FIN | 7-6(6) 6-3
Duilio Beretta PER [9] vs. Jeson Patrombon PHI | 6-2 6-7(4) 6-2
Yasutaka Uchiyama JPN [16] vs. Filip Horansky SVK | 6-3 7-6(6)
Mate Pavic CRO vs. Jason Murray Kubler AUS [2] | 6-4 6-1

THIRD ROUND

Agustin Velotti ARG vs. Victor Baluda RUS [15]
Mate Zsiga HUN [10] vs. Tiago Fernandes BRA [5]
Gianni Mina FRA [3] vs. Jannick Lupescu NED
James Duckworth AUS vs. Facundo Arguello ARG

Ashley Hewitt GBR [Q] vs. Renzo Olivo ARG [11]
Mikhail Biryukov RUS [14,Q] vs. Andrea Collarini USA
Denis Kudla USA [6] vs. Duilio Beretta PER [9]
Yasutaka Uchiyama JPN [16] vs. Mate Pavic CRO



Debel

FIRST ROUND

Dzumhur & Zsiga [BIH/HUN,1] vs. Mena & Sell [ARG/BRA] | 6-2 6-3
Arneodo & Bourgue [FRA] vs. Patrombon & Triki [PHI/TUN] | 4-6 6-1 [14-12]
Arguello & Velotti [ARG] vs. Chappell & Webb [USA] | 7-5 6-4
Clezar & Fernandes [BRA,5] vs. Hewitt & Novikov [GBR/USA] | 6-3 6-3

Baluda & Biryukov [RUS,3] vs. Kontinen & Vesely [FIN/CZE] | 7-5 4-6 [10-5]
Lavie & Olivo [NZL/ARG] vs. Daniel & Rodriguez [JPN/VEN] | 6-7(5) 6-3 [10-6]
Golding & Rumyantsev [GBR/RUS] vs. Chettar & Escoffier [FRA,WC] | 6-0 4-6 [10-3]
Collarini & Kudla [USA] vs. Dellien & Thiem [BOL/AUT,8] | 6-7(2) 6-4 [10-6]

Beretta & Quiroz [PER/ECU,7] vs. Jankovic & Pavic [SRB/CRO] | 6--2 6-4
Eleveld & Lupescu [NED] vs. Barrere & Pouille [FRA,WC] | 7-6(2) 6-2
Gomez & King [COL/BAR] vs. Lamasine & Lescure [FRA,WC] | 6-2 5-7 [12-10]
Duckworth & Kubler [AUS,4] vs. Berta & Blomgren [SWE] | 6-0 6-4

Boluda-Purkiss & Colella [ESP/ITA] vs. Frank & Ore [USA,6] | 6-3 6-3
Alcantara & Sarmiento [PHI/USA] vs. Horansky & Kovalik [SVK] | 6-4 0-6 [10-4]
L.Szewczyk & T.Szewczyk [FRA,WC] vs. Barry & Morrissey [IRL] | 2-6 6-3 [10-6]
Heller & Krawietz [GER,2] vs. McLachlan & Uchiyama [NZL/JPN] | 6-0 5-7 [11-9]

SECOND ROUND

Dzumhur & Zsiga [BIH/HUN,1] vs. Arneodo & Bourgue [FRA] | 6-2 7-5
Arguello & Velotti [ARG] vs. Clezar & Fernandes [BRA,5] | 2-6 6-4 [12-10]
Baluda & Biryukov [RUS,3] vs. Lavie & Olivo [NZL/ARG] | 6-4 6-3
Golding & Rumyantsev [GBR/RUS] vs. Collarini & Kudla [USA] | 6-1 6-7(4) [10-2]

Beretta & Quiroz [PER/ECU,7] vs. Eleveld & Lupescu [NED]
Gomez & King [COL/BAR] vs. Duckworth & Kubler [AUS,4]
Boluda-Purkiss & Colella [ESP/ITA] vs. Alcantara & Sarmiento [PHI/USA]
L.Szewczyk & T.Szewczyk [FRA,WC] vs. Heller & Krawietz [GER,2]
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Juniorski French Open 2010
PostNapisane: czwartek, 3 cze 2010, 19:41 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
niedziela, 7 lut 2010, 18:57
Posty: 1582
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Flavia Pennetta
Singiel

THIRD ROUND

Agustin Velotti ARG vs. Victor Baluda RUS [15] | 6-2 7-6(3)
Tiago Fernandes BRA [5] vs. Mate Zsiga HUN [10] | 6-1 6-3
Gianni Mina FRA [3] vs. Jannick Lupescu NED | 6-1 6-3
James Duckworth AUS vs. Facundo Arguello ARG | 7-5 6-1

Renzo Olivo ARG [11] vs. Ashley Hewitt GBR [Q] | 6-4 7-6(3)
Andrea Collarini USA vs. Mikhail Biryukov RUS [14,Q] | 6-4 6-3
Duilio Beretta PER [9] vs. Denis Kudla USA [6] | 1-6 6-4 6-3
Mate Pavic CRO vs. Yasutaka Uchiyama JPN [16] | 7-5 7-6(5)

QUARTERFINALS

Agustin Velotti ARG vs. Tiago Fernandes BRA [5] | 7-6(9) 6-1
James Duckworth AUS vs. Gianni Mina FRA [3] | 6-3 6-4
Andrea Collarini USA vs. Renzo Olivo ARG [11] | 1-6 6-3 5-2 Ret'd
Duilio Beretta PER [9] vs. Mate Pavic CRO | 6-2 6-7(2) 8-6

SEMIFINALS

Agustin Velotti ARG vs. James Duckworth AUS
Andrea Collarini USA vs. Duilio Beretta PER [9]

Debel!
SECOND ROUND

Dzumhur & Zsiga [BIH/HUN,1] vs. Arneodo & Bourgue [FRA] | 6-2 7-5
Arguello & Velotti [ARG] vs. Clezar & Fernandes [BRA,5] | 2-6 6-4 [12-10]
Baluda & Biryukov [RUS,3] vs. Lavie & Olivo [NZL/ARG] | 6-4 6-3
Golding & Rumyantsev [GBR/RUS] vs. Collarini & Kudla [USA] | 6-1 6-7(4) [10-2]

Beretta & Quiroz [PER/ECU,7] vs. Eleveld & Lupescu [NED] | 6-0 6-2
Duckworth & Kubler [AUS,4] vs. Gomez & King [COL/BAR] | 6-2 6-4
Boluda-Purkiss & Colella [ESP/ITA] vs. Alcantara & Sarmiento [PHI/USA] | 7-6(4) 6-3
Heller & Krawietz [GER,2] vs. L.Szewczyk & T.Szewczyk [FRA,WC] | 6-1 6-1

QUARTERFINALS


Arguello & Velotti [ARG] vs. Dzumhur & Zsiga [BIH/HUN,1] | 6-2 6-4
Baluda & Biryukov [RUS,3] vs. Golding & Rumyantsev [GBR/RUS] | 6-3 6-4
Beretta & Quiroz [PER/ECU,7] vs. Duckworth & Kubler [AUS,4] | 6-0 4-6 [12-10]
Heller & Krawietz [GER,2] vs. Boluda-Purkiss & Colella [ESP/ITA] | 3-6 6-3 [10-8]

SEMIFINALS

Arguello & Velotti [ARG] vs. Baluda & Biryukov [RUS,3]
Beretta & Quiroz [PER/ECU,7] vs. Heller & Krawietz [GER,2]
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Juniorski French Open 2010
PostNapisane: sobota, 5 cze 2010, 13:03 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
niedziela, 7 lut 2010, 18:57
Posty: 1582
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Flavia Pennetta
SINGIEL

SEMIFINALS

Agustin Velotti ARG vs. James Duckworth AUS | 6-3 7-5
Andrea Collarini USA vs. Duilio Beretta PER [9] | 6-3 6-3

FINAL

Agustín Velotti ARG vs. Andrea Collarini USA



DEBEL


SEMIFINALS

Arguello & Velotti [ARG] vs. Baluda & Biryukov [RUS,3] | 6-4 1-6 [10-7]
Beretta & Quiroz [PER/ECU,7] vs. Heller & Krawietz [GER,2] | 6-4 5-7 [10-7]

FINAL


Arguello & Velotti [ARG] vs. Beretta & Quiroz [PER/ECU,7]
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Juniorski French Open 2010
PostNapisane: niedziela, 6 cze 2010, 08:43 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
niedziela, 7 lut 2010, 18:57
Posty: 1582
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Flavia Pennetta
DEBEL

FINAL

Beretta & Quiroz [PER/ECU,7] vs. Arguello & Velotti [ARG] | 6-3 6-2
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Juniorski French Open 2010
PostNapisane: niedziela, 6 cze 2010, 19:55 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
niedziela, 7 lut 2010, 18:57
Posty: 1582
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Flavia Pennetta
SINGIEL

FINAL


Agustín Velotti ARG vs. Andrea Collarini USA | 6-4 7-5
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl
Kto przegląda forum

 Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
Skocz do:  

Polski Tenis
Agnieszka Radwańska