WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Patrycja Polańska
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest sobota, 27 maja 2017, 14:46Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Patrycja Polańska
PostNapisane: czwartek, 1 gru 2016, 18:45 
Premier Mandatory
Data rejestracji na forum:
wtorek, 14 sty 2014, 17:09
Ulubiona zawodniczka: Rezai_Linette_Marino_Ula_Alize
Obrazek

Patrycja Polańska (ur. 18 lipca 1997) - młodzieżowa Mistrzyni Polski w deblu z 2015 roku. Zwyciężczyni deblowych turniejów ITF.

Państwo: Polska
Miejsce zamieszkania: Zakopane, Polska
Data urodzenia: 18 lipca 1997
Miejsce urodzenia: Zakopane, Polska
Wzrost: -
Masa ciała: -
Gra: praworęczna (oburęczny backhand)
Status profesjonalny: -

Gra pojedyncza

Wygrane turnieje: 0
Najwyżej w rankingu: 839 (12 grudnia 2016)

Gra podwójna

Wygrane turnieje: 0
Najwyżej w rankingu: 528 (15 sierpnia 2016)

Profil na WTA Tour: Patrycja Polańska
Strona www: -
Aga & Rezai & Linette & Minella & Domachowska & Bacsinszky & Marino & Cornet & Ula & Buyukakcay & Kania & Martic & Fręch & Sakkari & Kawa

Skocz do góry
 Zobacz profil Online 
 Tytuł: Re: Patrycja Polańska
PostNapisane: czwartek, 1 gru 2016, 23:13 
International
wtorek, 20 sty 2015, 00:20
Ulubiona zawodniczka: Garbine Muguruza
O, urodzona wtedy kiedy ja, już ją lubię. :serce: :oh:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 1 kwi 2017, 16:05 
Premier Mandatory
Patrycja zakończyła okres przygotowawczy i w przyszłym tygodniu rozpoczyna serię turniejów w Hammamecie.
Czekam na progres, który coraz bardziej uwidaczniał się pod koniec zeszłego roku. Good luck nasza góralko! :D
Aga & Rezai & Linette & Minella & Domachowska & Bacsinszky & Marino & Cornet & Ula & Buyukakcay & Kania & Martic & Fręch & Sakkari & Kawa

Skocz do góry
 Zobacz profil Online 
PostNapisane: wtorek, 18 kwi 2017, 12:39 
Premier Mandatory
Tegoroczne wyniki:

ITF Hammamet($15k):
R1: def. A. Sofradzija(wc) 6:2 1:6 6:2
R2: lst. D. Macarena Lopez(Q) 5:7 3:6

ITF Hammamet($15k):
RQ1: def. K. Riabtseva(wc) 3:6 7:6(4) 6:4
RQ2: def. D. Solovyeva(16) 6:7(4) 6:2 6:0
R1: lst. L. Sun(Q) 5:7 2:6

ITF Hammamet($15k):
RQ1: def. V. Bacher 6:2 6:1
RQ2: lst. T. Spasojevic(9) 1:6 0:6 :oh:
R1: def. E. Lene(wc) 6:1 4:6 6:3
R2: vs. T. Adrianjafitrimo(1) or M. Lumsden

Usprawiedliwiając porażkę w finale eliminacji powiem, że Spasojevic rozwaliła dziś Emmanuelle Sales, która rok temu zrobiła ćwierćfinał juniorskiego RG. :cwaniak:
Lulu Sun to Szwajcarka (podejrzewam, że o Chińskich korzeniach) i jest w TOP100 rankingu juniorek.
Natomiast porażki z EEEE MACARENA nie można jakoś wyjaśnić. :oh:

Dziś pokonana 2 lata młodsza Lene, z która pod koniec zeszłego roku gładko przegrała. :ok: Dobrze, że udało się domknąć, bo w trzecim serwowała na 6-0. :oh:
Teraz dobry sprawdzian przed naszą góralką. Obojętnie z którą zagra to 3-4 gemy będą sukcesem. XD

Skocz do góry
 Zobacz profil Online 
PostNapisane: czwartek, 18 maja 2017, 23:53 
Premier Mandatory
Cytuj:
Co według Was jest gorsze? Ból fizyczny, czy ból psychiczny? Na pewno zależy od przypadku, chociaż ja na pewno gorzej znoszę ból, który tylko zależy od tego jak zareagujemy na niego w Naszej głowie.
Jestem niesamowicie wdzięczna i ciesze się, że w moim nieszczęściu miałam wiele szczęścia.
W pierwszy dzien kiedy przyjechałam do Tunezji na dwa turnieje (3 dni temu) spadł na moja nogę szklany blat. Rana jest bardzo głęboka, na co wskazuje rownież ilość szwow, które musieli mi założyć (az 20! Pomimo ze nie jest rozległa). Musiałam niestety zrezygnować z turniejów i niedługo wracam do Polski, ponieważ lekarz zalecił 10 dni leżenia i nieobciążania nogi.
Zapytacie wiec gdzie moje szczęście? Szczęście jest wiec w tym, ze bede mogła grac w tenisa. Przecięcie znajduje sie zaraz przy achillesie i pomimo, ze jest głębokie to moj achilles nie jest w najmiejszym stopniu uszkodzony.
Do płaczu nie doprowadził mnie wielki ból jaki musiałam znosić przez kilka godzin, ale bol psychiczny gdy dowiedziałam sie, ze nie bede mogła zagrac tych dwóch turniejów, ma które sie przygotowywałam...
Jednakże świadomość tego, ze to tylko dwa turnieje, których nie moge zagrac, a nie kilkanaście, daje mi poczucie szczęścia.
Dlatego pomimo wszelkich przeciwności zawsze bede brnąc do swojego celu i wierze, ze takie sytuacje jedynie mnie wzmocnią.
Mam nadzieje, ze jeżeli spotka Was cos nieprzewidywalnego co moze nie byc zbyt miłe, to znajdziecie w tym pozytywy i moze okaże sie w przyszłości, ze dzięki temu duzo zyskaliscie, pomimo ze na początku nic by na to nie wskazywało:)
Wybaczcie, ze tak sie rozpisuje, ale jeszcze dwie rzeczy! Dziekuje teamowi polskiemu, który rownież był w tym czasie na turnieju i który bardzo mi pomógł w tym nieciekawym dla mnie okresie gdzie nie mogłam chodzić i nawet nie byłam w stanie donieść sobie samodzielnie jogurtu do stolika, ale za to zawsze mogłam liczyć na pomocna dłoń:)
Ostatnia rzecz to ta, ze miałam Wam dac znac co nowego u mnie sie wydarzyło, to nie to (na szczęście) juz niedługo sie dowiecie!:)
Zdjęcie zrobione jest dzisiaj, więc rana nie wygląda już tak strasznie.

Zdjęcie było za duże
Źródło: Oficjalny fanpage Patrycji Polańskiej na fb

Skocz do góry
 Zobacz profil Online 
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl