WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Najlepsze cytaty Australian Open
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest niedziela, 17 lut 2019, 03:28Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Najlepsze cytaty Australian Open
PostNapisane: środa, 3 lut 2010, 02:10 
ITF
Data rejestracji na forum:
niedziela, 10 sty 2010, 22:13
Ulubiona zawodniczka: Szarapowa
Cytuj:
Najlepsze cytaty Australian Open

Odpowiedzi tenisistów na pytania dziennikarzy na konferencjach prasowych czasami są schematyczne i przewidywalne, a innym razem zaskakują, wprawiają w zdumienie lub rozśmieszają. Próbka najciekawszych wypowiedzi tenisowych gwiazd podczas pierwszego Wielkiego Szlema w tym sezonie.

Nikołaj Dawidienko zapytany o picie alkoholu: - Tak naprawdę nie piję dużo. Nie piję dużo, bo jestem chudy. Tylko mieszam. Czasami piję czystą wódkę, czasami z Red Bullem. Daje mi to więcej siły na noc w klubie lub dyskotece. A na temat bycia sławnym: - Nie jestem Paris Hilton. I nie mam ochoty być. Nie chcę być jak Nadal czy Federer. Nigdy nie widuję ich na śniadaniach w hotelu, bo korzystają z obsługi. Ja wolę zejść do restauracji, w ogóle wychodzić i nie martwić się, że jestem rozpoznawany.

Rozmowa z Andym Murray'em.
Dziennikarz: - Kiedy rozmawiasz ze swoim teamem po zwycięstwie, to czy twój głos brzmi radośniej? Bo teraz wcale tego nie słychać...
Murray: - Siedziałeś kiedyś na moim miejscu? W zeszłym roku zagrałem 80 meczów i po każdym była konferencja prasowa. I przed każdym turniejem jest jeszcze jedna.
Dziennikarz: To bardzo nudne...
Murray: - Wiem, ale muszę to robić.

Dziennikarz przypomniał, że Murray z Jimem Courierem podkładał swój głos do filmu. Czy rozważa karierę w tej branży? - Nie nie sądzę, żebym był w tym dobry.
Dziennikarz: - Brzmisz trochę jak Sean Connery.
Murray: - Jestem Szkotem, to dlatego.

Venus Williams o tym, jak przygotowywała się w przerwie do nowego sezonu: - (śmiech) Wiesz, było dużo rzeczy do zrobienia tu bla bla bla czy tam. No, wiesz, później też tak było bla bla bla.

Andy Roddick o Fernando Gonzálezie: - Czasami wychodzi na kort, wygląda jakby grał w ping ponga i ciska piłką dookoła.

Marcos Baghdatis w odpowiedzi na to, co śpiewają mu fani w tłumie po meczu: - Dużo rzeczy: "Marcos, kocham cię. Nigdy nie przestanę ci śpiewać." Takie rzeczy.

Maria Kirilenko o stroju Marii Szarapowej po wygranym meczu z rodaczką: - Był niebieski, tak sądzę, jak Powerade.

Bernard Tomić po meczu w sesji wieczornej na temat tego, czego nauczył się o swojej grze: - Zdecydowanie powinienem trochę trenować o drugiej w nocy.

Dinara Safina o gotowaniu: - Zaczęłam uczyć się gotować. Na razie nikt jeszcze się nie zatruł, to dobrze. Być może mogli... Ale póki co nikt nie narzeka na żaden ból brzucha.

Roger Federer o tym, jak udaje mu się być ciągle zmotywowanym: - To miłość do gry. Nigdy nie byłem tutaj dla pieniędzy. To zawsze marzenie o tym, żeby grać na największych kortach świata, szczególnie w Wimbledonie.

Potyczka z Sereną Williams.
Dziennikarz: - Ostatnio, kiedy widzieliśmy cię w Wielkim Szlemie, miał miejsce mały incydent. Jak ci przychodzi kontrolowanie złości?
Williams: A co to takiego kontrolowanie złości? Jak ci przychodzi pisanie?
Dziennikarz: - Dziękuję, dobrze.
Williams: - No to super.

Serena o Księciu Williamie: - Powiedziałam, że chyba bardziej polubiłabym jego młodszego brata, właśnie dlatego, że jest młodszy, a on powiedział, że rzeczywiście mógłby bardziej polubić Venus, bo jak on jest starsza. Tak sobie o tym żartowaliśmy.

Nicolas Almagro o swoich planach: - Muszę porozmawiać z samym sobą. Moje "ja" mówi, że potrzebuję jechać do Południowej Ameryki, żeby grać na cegle i być w pierwszej dziesiątce. Ale na razie potrzebuję więcej trenować.

Pytanie do Wiktorii Azarenki: - W meczu było cztery do zera - kto zaczął robić coś inaczej, ty czy Serena?. Odpowiedź tenisistki: - Oglądałeś mecz?

I Justine Henin w odpowiedzi na pytanie, co ją zaskoczyło najbardziej w dniu finału: - Hmm, chyba to, że ja wychodzę na kort.

Sportowe fakty

Kurczę Azarenka przechodzi samą siebie: "Oglądałeś mecz?" :hahaha: :serce:

Kirilenko jeszcze lepsza "jak Pawerade", duża Masha się pewnie zezłościła, ale wybaczy psiapsióle :aniolek: (przypomniała mi się sytuacja z Ałłą o trudnym nazwisku, chciałam pokonać Sharapovą, bo nie podobał się jej strój Rosjanki; fakt faktem Marycha ma nieraz jakieś zapaści dobrego gustu)

Coraz bardziej się przekonuję do Sereny Williams, jeszcze zacznę ją lubić :rol: . To zdecydowana królowa konferencji prasowych :hahaha: (te teksty o młodszych siostrach są kapitalne). Venus zresztą dużo jej nie ustępuje.
Obrazek
Maria Sharapova. Magdalena Neuner. Lindsey Vonn. Victoria Azarenka.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Najlepsze cytaty Australian Open
PostNapisane: środa, 3 lut 2010, 15:53 
Premier
poniedziałek, 11 sty 2010, 01:12
Ulubiona zawodniczka: Agnieszka Radwanska
oj zdecydowanie Maria z tekstem Powerade rządzi xD Vika też zabłysła : Oglądałeś mecz? :hahaha:
Świetna rozmowa Williams z Księciem i tekst "Jak przychodzi Ci czytanie ?" :D No i Justine się nie źle zdziwiła xD
Obrazek

„Szedł facet koło koparki i dał się nabrać" xD

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 3 lut 2010, 16:08 
Wielki Szlem
piątek, 22 sty 2010, 20:58
Ulubiona zawodniczka: W Sisters
Murray zabłysnął :hahaha:

A tekst Roddicka był wyjątkowo chamski...
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 3 lut 2010, 19:45 
Premier Mandatory
niedziela, 10 sty 2010, 21:13
Ulubiona zawodniczka: Gisela Dulko Yarka Shvedova
Taki typowy Amerykanski tekst. Cfaniaczkowaty i pewny siebie jest Roddick, dlatego nie pałam do niego sympatią.

Azarenka wymiotła:D
Obrazek

Gisela Dulko>>Slava Shvedova>>Agnieszka Radwańska>>Urszula RadwańskaKaia Kanepi>>Mandy Minella>>Sabine Lisicki>>Timea Bacsiszky>>Patty Schnyder>>Vania King>>Olga GovortsovaKim Clijsters>>Anastasija Sevastova>>Simona Halep>>Flavia Pennetta >>Shuai Peng

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 3 lut 2010, 21:03 
ITF
niedziela, 10 sty 2010, 21:23
Ulubiona zawodniczka: Masha Anci Vika Jeca MaKiri
Moje TOP3 cytatów z tegorocznego AO to zdecydowanie:
Serena :)
Vika :)
Justine :)

Ja też po każdym wywiadzie czy konferencji prasowej zaczynam coraz bardziej lubić Serenę :serce:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 14 kwi 2010, 12:29 
Premier Mandatory
czwartek, 18 mar 2010, 16:20
Ulubiona zawodniczka: Azarenka Kirilenko Clijsters
Oglądałeś mecz? haha :serce:

no a Makiri chyba nie patrzyła na kolejny strój Mashy :D
jak Powerade :D :serce:
Obrazek
~AZARENKA~KIRILENKO~CLIJSTERS~VAIDISOVA~CHAKVETADZE~LISICKI~CIBULKOVA~CIRSTEA~IVANOVIC~
-Dulko-Pennetta-Safarova-Dementieva-ABondarenko-Kerber-Petkovic-Riske-Schnyder-Henin-Pivovarova-

Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: niedziela, 18 kwi 2010, 10:08 
ITF
poniedziałek, 8 lut 2010, 22:04
Ulubiona zawodniczka: Sharapova Ivanovic
Kirilenko ta wypowiedzia chyba jeszcze bardziej wkurzyla Maryske :hahaha:
Temat jej sukienki byl jednym z najczesciej czytanych na yahoo
Sharapova.Ivanovic.WilliamsSisters