WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Grzeszki Pana Wojtka
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest poniedziałek, 22 lip 2019, 19:41Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Grzeszki Pana Wojtka
PostNapisane: poniedziałek, 3 cze 2013, 21:00 
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
poniedziałek, 25 lip 2011, 00:00
Ulubiona zawodniczka: Serena i Venus
Dosięgły nas niepokojące wieści. Otóż nasz idol, wyrocznia i wszechekspert tenisa oraz słynny mecenas sztuki, wbrew temu co sądziliśmy, nie jest człowiekiem idealnym. Pojawiła się rysa na jego życiorysie:

eurosport.onet.pl napisał(a):
Fibak odpiera zarzuty - "stałem się ofiarą podłej prowokacji"

Sporym echem odbiła się publikacja jednego z tygodników poświęcona Wojciechowi Fibakowi. Z tekstu "Druga twarz legendy polskiego tenisa" wynika, że znakomity przed laty polski sportowiec miał pośredniczyć w spotkaniach młodych dziewczyn z zamożnymi mężczyznami.
W tekście czytamy też, że Fibak, kiedy zorientował się, że ma do czynienia z dziennikarską prowokacją, próbował przekonać redakcję, by nie publikowała artykułu.

W związku z tym, że tekst jednak się ukazał, Fibak wydał specjalne oświadczenie, w którym czytamy:

"Stałem się dzisiaj ofiarą podłej, starannie zaplanowanej prowokacji dziennikarskiej, która dotyczy mojego życia prywatnego. Redakcja "Wprost" posunęła się do niechlubnych działań, które kompromitują dziennikarstwo, a jedynym powodem pojawienia się artykułu są pogoń za nakładem i zwiększanie zysku wydawcy.

Pragnę oświadczyć, że nie pełnię żadnych funkcji publicznych, nie wygłaszam moralizatorskich kazań i nie ma żadnego powodu, by w wyrachowany sposób przysyłać prowokujące młode kobiety w celu skompromitowania mojej osoby. Tym bardziej, że oprócz prowokacji redakcja posłużyła się manipulacją okraszając całość kłamliwymi insynuacjami by bardziej ubarwić tekst. Dodatkowo fakt nagrania przez redaktora naczelnego rozmowy ze mną bez mojej zgody, a następnie upublicznianie takiej rozmowy łamie kanony dziennikarskie i zasady etyki tego zawodu.

Ci którzy mnie znają, wiedzą doskonale, że przez całe życie łączyłem ludzi z różnych ścieżek życia, pomagałem i wspierałem wielu z nich. Nie zamierzam pozwalać na oczerniające działania i powtarzanie spreparowanej historii na potrzeby mediów, w przypadku naruszania mojej prywatności będę zmuszony do podejmowania działań prawnych.

Wojciech Fibak".

Eurosport.Onet.pl skontaktował się po publikacji tekstu w jednym z tygodników z Wojciechem Fibakiem, ale ten nie chciał komentować doniesień artykułu, prosząc, by poczekać na wydanie oświadczenia.
(TK)

Czy Pan Wojtek będzie od teraz Donem Alfonso, czy to wszystko plugawa forma zszargania nienagannej reputacji tej znakomitej persony przed media?
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Grzeszki Pana Wojtka
PostNapisane: poniedziałek, 3 cze 2013, 21:07 
Wielki Szlem
środa, 6 sty 2010, 13:08
Ulubiona zawodniczka: Maria Sharapova
Cała ta sytuacja dla Wojtka i tak jest nieciekawa. Nawet jak nie ma nic na sumieniu (w co wątpię), to jego pozycja została mocno osłabiona. Już pewnie nie będzie zapraszamy tak chętnie do ES czy TVP na komentowanie meczów czy ich ocenianie.
Maria Sharapova • Sorana Cirstea
Laura Robson • Dominika Cibulkova

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: poniedziałek, 3 cze 2013, 21:11 
Premier Mandatory
piątek, 1 cze 2012, 17:23
Ulubiona zawodniczka: ta tamta i owamta
http://www.wprost.pl/ar/402189/Druga-tw ... go-tenisa/, to jeszcze raz daję link do początku WojciechGATE. ::p:
It's not about level of tennis, but about level of intensity -Mats "spindoctor" Wilander o determinantach wartościowego widowiska tenisowego
Czytaj widzu: ważniejsze jaką kto ma wytrzymałość, kondychę, ile ciężarów przerzucił, jak szybko biega, technika i estetyka to przeźytek.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: poniedziałek, 3 cze 2013, 21:48 
Premier Mandatory
niedziela, 10 sty 2010, 21:08
Ulubiona zawodniczka: Camila Giorgi
Whydack napisał(a):
. Już pewnie nie będzie zapraszamy tak chętnie do ES czy TVP na komentowanie meczów czy ich ocenianie.

W takim razie mam nadzieję iż pracę na cały etat (tj. nie tylko w czasie WS) dostanie pani Katarzyna Strączy. Posiada ona nie mniejsza wiedzę niż pan Wojciech. :zlosliwy:
Obrazek Obrazek Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 4 cze 2013, 07:03 
Administrator
niedziela, 10 sty 2010, 21:40
Ulubiona zawodniczka: Kaheaokaleonahenahemaikalani C
Ale czy to czasem nie jest jakiś odgrzewany kotlecik sprzed lat?

Jakiś czas temu (5-6 może więcej, lat wstecz) pojawiły się podobne doniesienia.
FEDERER ~ KYRGIOS ~ VERDASCO ~ DIMITROV ~ CHARDY ~ TIAFOE ~ ISTOMIN ~ DZUMHUR ~ ALBOT ~ KUBOT
LINDSTEDT ~ ANDERSON ~ NISHIKORI ~ ILHAN ~ POUILLE ~ FOGNINI ~ BOLELLI ~ FUCSOVICS ~ J. SOUSA ~ HURKACZ
ANDUJAR ~ GULBIS ~ MAHUT ~ MULLER ~ CHUNG ~ TECAU ~ AREVALO ~ RUUD ~ SOCK ~ DELLIEN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 4 cze 2013, 10:40 
Wielki Szlem
środa, 7 kwi 2010, 18:15
Ulubiona zawodniczka: Radwanska
Whydack napisał(a):
Nawet jak nie ma nic na sumieniu (w co wątpię), to jego pozycja została mocno osłabiona. Już pewnie nie będzie zapraszamy tak chętnie do ES czy TVP na komentowanie meczów czy ich ocenianie.

Już kiedyś była afera, że w jego francuskiej willi był burdel. Oczywiście wszystkiego się wyparł twierdząc, że nic o tym nie wie. Ale teraz... może autorytecik zachwiać się baaardzo mocno. :crazy:
PA ♂

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 4 cze 2013, 11:34 
Wielki Szlem
Co prawda może to nie "Time", ale zawsze coś :rozbawiony:

Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 4 cze 2013, 12:53 
Administrator
niedziela, 10 sty 2010, 21:40
Ulubiona zawodniczka: Kaheaokaleonahenahemaikalani C
Pan Wojtek jak się może okazać, jest nie tylko mecenasem sztuki :rotfl:
FEDERER ~ KYRGIOS ~ VERDASCO ~ DIMITROV ~ CHARDY ~ TIAFOE ~ ISTOMIN ~ DZUMHUR ~ ALBOT ~ KUBOT
LINDSTEDT ~ ANDERSON ~ NISHIKORI ~ ILHAN ~ POUILLE ~ FOGNINI ~ BOLELLI ~ FUCSOVICS ~ J. SOUSA ~ HURKACZ
ANDUJAR ~ GULBIS ~ MAHUT ~ MULLER ~ CHUNG ~ TECAU ~ AREVALO ~ RUUD ~ SOCK ~ DELLIEN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 4 cze 2013, 15:38 
Wielki Szlem
poniedziałek, 25 lip 2011, 00:00
Ulubiona zawodniczka: Serena i Venus
Może to Pan Wojtek spiknął Laurkę z Lisą? :trollface:
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 4 cze 2013, 15:52 
Wielki Szlem
Nawet mi nie mów :(

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 4 cze 2013, 15:59 
Administrator
niedziela, 3 lip 2011, 08:12
Ulubiona zawodniczka: Angelique Kerber
Pragnę zauważyć że Fakt i SE dzisiaj na okładce mieli nie kogo innego jak Fibaka :zlosliwy:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 4 cze 2013, 17:37 
Wielki Szlem
sobota, 12 maja 2012, 13:33
Ulubiona zawodniczka: Elena Dementieva
Czytałam ten artykuł z "Wprost" i cóż... był bardzo ciekawy.
Obrazek Obrazek Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 4 cze 2013, 19:43 
Wielki Szlem
sobota, 10 lip 2010, 18:08
Ulubiona zawodniczka: Petkovic-Bacsinszky-Date Krumm
I tak moje marzenia o tandemie komentatorskim Kasia-Wojtuś prysły jak bańka mydlana :szlocha:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 8 cze 2013, 14:39 
Wielki Szlem
Cytuj:
Fibak znalazł dla kolegi 15-latkę

Wojciech Fibak (61 l.) to prawdziwy ekspert w kojarzeniu par. Głośna publikacja „Wprost”, opisująca jego działalność jako pośrednika w kontaktach młodych dziewcząt z bogatymi mężczyznami, nie mówi jednak wszystkiego. Biznesmen już od dawna wyszukiwał dobre partie dla swoich kolegów. Sam opowiada o tym, jak w latach 80. przedstawił tenisiście Ivanowi Lendlowi (dziś 53 l.) 15-latkę jako potencjalną partnerkę!

– Ja ustawiam ludzi mądrze – miał przechwalać się nagrywany przez autorkę dziennikarskiej prowokacji Wojciech Fibak. – Mam ze 30 takich przykładów, jeśli nie więcej – dodawał. Okazuje się, że tym „ustawianiem” utalentowany tenisista parał się już 30 lat temu. Jedną ze swoich historii opowiedział w 2009 r. w wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego”. Opisywał wówczas, jak w latach 80. spędzał z przyjaciółmi wakacje na karaibskiej wyspie St. Martin, gdzie prowadził hotel niejaki pan Frankel, ojciec trzech dziewcząt.

– Jedna z nich, Samantha, bawiła się z moimi córkami – mówił Fibak, który w tamtym czasie był też trenerem i menedżerem czechosłowackiego tenisisty Ivana Lendla (53 l.), którego postanowił zabrać na St Martin. Według słów Fibaka, jego przyjaciel miał wtedy kłopoty ze swoją dziewczyną. Poszło o pieniądze.

– To ja wtedy wymyśliłem, że dobrą sympatią dla Ivanka będzie Samantha. Miała wtedy 15 lat, myślałem, że będzie z nich w przyszłości dobra para – chwalił się ekspert Fibak. – Teraz, po aferze z Polańskim, to śliski temat – dość przytomnie zauważył po chwili, zwracając uwagę na młody wiek dziewczyny.

Potwierdzenie jego słów można znaleźć w artykule „The New York Times” z 1989 r. „Lendl po 6 latach zalotów do Samanthy Frankel, którą poznał przez byłego gracza Wojciecha Fibaka, gdy dziewczyna miała 14 lat, wyprawił we wrześniu wesele”. Wedle tej publikacji Samantha Frankel (dziś 44 l.) była w chwili poznania Lendla jeszcze młodsza, niż twierdził w wywiadzie Fibak. Co ciekawe, biznesmen miał w tej sprawie niezłego nosa.

– Wszystko potoczyło się szybciej, niż przypuszczałem. Dziś są wspaniałym małżeństwem, mają pięć córek – mówił Fibak o Lendlu i jego żonie, którzy istotnie są ze sobą szczęśliwi po dziś dzień...

babol.pl

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: poniedziałek, 10 cze 2013, 18:46 
Wielki Szlem
sobota, 10 lip 2010, 18:08
Ulubiona zawodniczka: Petkovic-Bacsinszky-Date Krumm
Cytuj:
Szyc atakuje naczelnego "Wprost": "JEST POCIESZAJĄCA WIADOMOŚĆ - UMRZESZ!"

Borys Szyc postanowił dołączyć do "skowyczących" dziennikarzy Wyborczej i stanąć w obronie swojego dobrego kolegi - znanego "filantropa" i "światowca", Wojciecha Fibaka. Na profilu aktora na Facebooku pojawił się ostry wpis skierowany do naczelnego Wprost. Szyc, który sam wprowadził już do show biznesu dwie "projektantki", oznajmia w nim Sylwestrowi Latkowskiemu, że... nikt nawet nie zauważy jak umrze. To jak dotąd chyba najbardziej emocjonalny komentarz w tej sprawie, a Borys ma mocną konkurencję.

Niszczysz zamiast budować - napisał wściekły Borys. Jest jedna pocieszająca wiadomość. Ty umrzesz i nikt tego nie zauważy. Pan Wojciech odejdzie i wszyscy będą go pamiętać. Widzisz różnicę?

Na wpis "najgorszego polskiego aktora" zareagowała Karolina Korwin-Piotrowska. Zapytała go, czy nie przeszkadzałoby mu, "aby jego córka robiła karierę przy pomocy Wojciecha Fibaka".

Szyc po raz kolejny zareagował emocjonalnie. Postanowił wypominieć prowadzącej Magiel towarzyski... brak partnera. To naprawdę dobry argument?

Czy ktoś mógłby Karolinę Korwin-Piotrowska z kimś umówić? - napisał. Z kimś miłym najlepiej bo wyraźnie jej tego brakuje. Całuje Karolinko i trzymam kciuki.

Myślicie, że Fibak cieszy się z takich obrońców?

Pudelek

Przez Wojtka zacząłem regularnie czytać Pudelka :ryczy:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl