WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Nasze antypatie WTA
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest piątek, 19 paź 2018, 10:22Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 266 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Re: Nasze antypatie WTA
PostNapisane: piątek, 24 kwi 2015, 22:01 
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
środa, 7 kwi 2010, 18:15
Ulubiona zawodniczka: Radwanska
Sakramencko mnie wkurza dodawanie komentarza do posta. Ktoś odpowie, a człowiek pojęcia nie ma, bo niby wszystko przeczytane...
PA ♂

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 24 kwi 2015, 22:13 
Wielki Szlem
sobota, 10 lip 2010, 18:08
Ulubiona zawodniczka: Petkovic-Bacsinszky-Date Krumm
^Jacy moderatorzy, takie metody.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 24 kwi 2015, 22:45 
Wielki Szlem
niedziela, 10 sty 2010, 21:35
Ulubiona zawodniczka: Peak Pierce
Supervisor napisał(a):
Maciek, a sam oczu i rozumu nie masz? Dopiero Guzik Cię na dobrą drogę sprowadził? Chyba, że to dalszy ciąg beki, ironii, drwin czy jak to tam nazwać ;] To co napisał Guzik, to nie jest racja, tylko jego zdanie :)

Musze się tu zgodzić. Na pewno są tu ludzie, którzy pamiętają jak ja lub np. Spain kibicowalismy kiedyś ostro Agnieszce, ale od pewnego czasu, gdzieś od operacji korekty ust, jej wypowiedzi i zachowania na korcie coraz bardziej odpychaly mnie od niej. U mnie, przełomem było wejście do Lotto i 2r USO z Kerber - ten mecz był przełomowy z kilku względów btw :)) Do tego jeszcze doszły opowiadania Gosi, jak to ciepłym moczem leje na Wimblu fanów proszących o autograf/zdjęcie, a także coraz częstsze foszki i generalna apatia na korcie. Maciek, zachowujesz się tak, jakbyś nigdy nie wiedział, że taka jest. A jej się w głowie przewróciło już parę lat temu, gdy weszła do czołówki i nie trzeba było żadnych naocznych dowodów żeby to zauważyć. Dlatego "Nie mam czasu" zupełnie mnie nie zaskoczyło, a jedynie potwierdziło regułę.

Sorry, jeśli OT ::p:

Żeby nikt od razu nie pomyślał o hejterstwie z mej strony - między tym a zaprzestaniem kibicowania jest różnica.
ObrazekObrazekAlisa * Casey * Sabine * Su-Wei * Polona Carina * Dasha * Aljona * Karolina * Matylda * Madison B. * Olcia * Alison R.Nigina * Janka * Petra C. * Jovana * Denisa * Rita * CoCo * Fran

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 25 kwi 2015, 00:31 
Wielki Szlem
środa, 14 lis 2012, 18:21
Ulubiona zawodniczka: Caroline Wozniacki
Ja ogólnie nie rozumiem hejtowania, bo olała kogoś albo bo ktoś jej nie lubi. Ja lubię np Kiriosza, ale to nie oznaqcza z góry mojego hejtu na Serene XD

Wozniacki ~ Stephens ~ Vekic ~ Mattek-Sands ~ Giorgi ~ Cibulkova ~ Cornet ~ Puig ~ Halep

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 25 kwi 2015, 08:45 
Administrator
niedziela, 3 lip 2011, 08:12
Ulubiona zawodniczka: Angelique Kerber
Pavlicki widać nie dostrzegałem tego :) Dziękuję za opinie na mój temat. Oczywiście przyjmuję ale resztę dokończe na pw :) Aby nie zaśmiecać :)Supervisor będziemy w kontakcie xd

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 13 maja 2015, 18:20 
Administrator
niedziela, 3 lip 2011, 08:12
Ulubiona zawodniczka: Angelique Kerber
Begu in XDDDD

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 3 lip 2015, 16:57 
Nowicjusz
czwartek, 12 cze 2014, 00:26
Ulubiona zawodniczka: Caroline Wozniacki
Errani - nie mogę słuchać jej odgłosów na korcie + masakryczny serwis, nudna gra, a do tego dziwna ogólna aparycja

Cibulkova - te wszystkie jej kamany po błędach rywalek, jakieś okrzyki, POMEE, bleh.

Cornet - niestabilna emocjonalnie, wpada w histerie, niektóre jej zachowania są jakieś niecywilizowane o.O Skacze, krzyczy, dusi się, umiera, płacze, challenge przy metrowych autach...

Pereira - jej też nie mogę słuchać, chyba bym zwariował, grając przeciwko niej

Jankovic - kolejna drama na korcie, ciągle pretensje o wszystko, dyskutowanie z przeciwniczkami i sędziami, wiecznie obrażona + nie lubię jej głosu

Lisicki - ogólnie jej nie lubię, nawet trudno mi uargumentować

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 15 sie 2015, 23:05 
Moderator
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA
Według rankingu :) Na szybko bez zbędnego rozpisywania się:

Sharapova
Halep
Bencic
Bouchard
Dellacqua
Maria
Friedsam
Nara
Mestach
MTTF
Piter
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 18 sie 2015, 10:47 
Nowicjusz
niedziela, 19 lip 2015, 20:03
Ulubiona zawodniczka: Aga Radwanska
Moje antypatie?

Simona Halep- nie trawię jej stylu gry. Jest strasznie mdły i przewidywalny, chociaż po Rogers Cup dostrzegam w tym względzie pewien progres. Kiedyś nawet zgadywałem w którą stronę zagra piłkę i w 85% udało mi się odgadnąć kierunek :oh:

Zabine- niemiecki czołg, mocno niestabilna, jeżeli ktoś wierzył że Wimbledon będzie jej turniejem przełomowym to widać jak się pomylił. Czemu to moja antypatia? Sam nie wiem. Może dlatego, że nie znoszę gry opartej tylko na mocnym serwisie i uderzaniu rakietą w piłkę na zasadzie " raz trafię, raz nie".

Więcej antypatii chyba nie mam, przynajmniej nie przypominam sobie, żeby jeszcze jakaś tenisistka mi podpadła :D

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 20 sie 2015, 19:57 
ITF
poniedziałek, 14 kwi 2014, 20:41
Ulubiona zawodniczka: Agnieszka Radwanska
Simona Halep - wcześniej była mi obojętna z delikatnym naciskiem na minus z powodu stylu gry. Po wejściu do czołówki dla mnie staje się coraz bardziej denerwująca - rzucanie rakietami, złość po przegranych piłkach. Okropne odgłosy, które mnie irytują bardziej niż Maria i Vika razem wzięte. Machanie palcem po wygranych punktach, trochę w stylu Azarenki. Nie przeprasza za piłki po taśmie, zauważyłem to już któryś raz w ostatnim czasie.
No i najlepsza część atrakcji pod nazwą "Mecz z Simoną Halep", czyli jej najwierniejsi rumuńscy kibice. Podejrzewam, że nawet Fed Cupy z nimi przegrywają.

Sara Errani - jedyne, co pozytywnego mogę o niej powiedzieć, to że walczy o każdy punkt. Ale "heeee" "haaa" "hyyy" i te straszne odgłosy przy dobieganiu do skrótów + zachowanie nie pozwalają mi jej lubić.

Eugenie Bouchard - od początku jej nie lubiłem i to się nigdy nie zmieni.

Victoria Azarenka - za zachowanie, bo do gry nic nie mam, o wiele przyjemniejsza do oglądania niż Sharapovej. Na szczęście chociaż trochę zmieniła się po kontuzji i oby to się utrzymało.

Alize Cornet - za to całe zamieszanie jakie wokół siebie robi w większości meczów.

W mniejszym stopniu nie przepadam za Karoliną Woźniacką za styl gry, który kiedyś mnie nudził, ale w drugiej połowie 2014 był dużo lepszy, szkoda, że znowu wraca do przebijania. Sharapova jest tak niedostępna, że nie mam pojęcia, co o niej myśleć, mam wrażenie, że część jej zachowań jest wyreżyserowana.

Edit: Zapomniałem o Jelenie Ostapenko. Widziałem na żywo i więcej nie chcę. Zachowanie okropne.
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 20 sie 2015, 21:57 
Wielki Szlem
sobota, 29 cze 2013, 22:20
Ulubiona zawodniczka: Goerges Radwanska Hantuchova
Miłosz napisał(a):
Simona Halep - wcześniej była mi obojętna z delikatnym naciskiem na minus z powodu stylu gry. Po wejściu do czołówki dla mnie staje się coraz bardziej denerwująca - rzucanie rakietami, złość po przegranych piłkach. Okropne odgłosy, które mnie irytują bardziej niż Maria i Vika razem wzięte. Machanie palcem po wygranych punktach, trochę w stylu Azarenki.

Niezła hiperbola, porównanie Halep do Azarenki w odgłosach i zachowaniu? To chyba lekka przesada. Machanie palcem po wygrany punktach też chyba nie jest czymś złym. Jedynie, ze masz na myśli ten środkowy :oh:
Od razu zaznaczę, że też jej nie lubię, ale takie porównaniu trochę dziwne.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 21 sie 2015, 10:14 
ITF
MarMar napisał(a):
Niezła hiperbola, porównanie Halep do Azarenki w odgłosach i zachowaniu? To chyba lekka przesada. Machanie palcem po wygrany punktach też chyba nie jest czymś złym. Jedynie, ze masz na myśli ten środkowy :oh:
Od razu zaznaczę, że też jej nie lubię, ale takie porównaniu trochę dziwne.

Możesz mi wskazać, w którym miejscu porównałem Halep do Azarenki jeśli chodzi o zachowanie?
Odnośnie do odgłosów - do tych Azarenki się przyzwyczaiłem, do tych Halep i Cornet nie potrafię, myślę, że to indywidualna sprawa. Mógłbym zrozumieć Twoje oburzenie jeśli stwierdziłbym, że te Simony są głośniejsze od Victorii, ale nigdzie tego nie napisałem.
Co do machania palcem - jeśli kogoś mogą irytować "kamany" Sereny i Marii, to mnie może ten palec.
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 21 sie 2015, 11:36 
Wielki Szlem
Pisząc "w stylu Azarenki" chyba jednak chciałeś je porównać ? Poza tym reakcje na korcie chyba jednak zaliczają się do szeroko pojętego "zachowania".

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 21 sie 2015, 12:15 
ITF
Nie przyszło Ci do głowy, ze jeśli jest to część zdania dotyczącego machania palcem, to właśnie tego dotyczy?:
Cytuj:
Machanie palcem po wygranych punktach, trochę w stylu Azarenki.

Czy tutaj gdziekolwiek jest nawiązanie do Azarenki?:
Cytuj:
Po wejściu do czołówki dla mnie staje się coraz bardziej denerwująca - rzucanie rakietami, złość po przegranych piłkach.

A chyba nie zaprzeczysz, że to, co napisałem, jest ostatnio bardzo często widywane u Halep.

Negatywne reakcje na korcie wymieniłem, oceniłem, mogę się zgodzić, że zaliczają się do zachowania. Ale ja nigdzie nie porównałem ogólnie zachowania Halep do Azarenki.
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 21 sie 2015, 13:32 
Wielki Szlem
Zrozumiałem to jako porównanie. Ale dobrze, że wytłumaczyłeś.

Złość po przegranych piłkach to raczej normalna reakcja u zawodnika. U Halep nie jest ona jakaś nadzwyczajnie uwydatniająca się, śmiem twierdzić że i tak zachowuje się naprawdę dobrze jak na obecne standardy np. Azarenki :oh: . Dziwnie by wyglądało jakby się cieszyła, a niepokojąco gdyby miała gdzieś to ze psuje piłki.
Poza tym śledziłeś jej mecze zanim weszła do czołówki ? Wiec skąd wiesz czy wcześniej się równie nie złościła ?

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 266 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl