logo serwisu
Polski Tenis - Zawsze Najnowsze Informacje
Teraz jest poniedziałek, 1 wrz 2014, 14:36Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: wtorek, 15 lis 2011, 00:45 
Avatar użytkownika
Moderator Gier
Data rejestracji na forum:
środa, 6 kwi 2011, 12:49
Posty: 2055
Wiek: 23
Lokalizacja: Lędziny
Płeć: Kobieta
Ulubiona zawodniczka: Jelena Vika Ana Genie Belinda
$25.000 Asuncion (PAR)

$25.000 Asuncion

Obrazek

Strona turnieju: http://www.cit.com.py
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)

Poprzednie zwyciężczynie:
2003 ($10k): (1) Jorgelina CRAVERO (ARG) d. (3) Carla TIENE (BRA) 6-1 6-3
2004 ($10k): (6) Jenifer WIDJAJA (BRA) d. (3) Larissa CARVALHO (BRA) 5-7 7-6(3) 6-3
2005 ($10k): (1) Jorgelina CRAVERO (ARG) d. (3) Estefania CRACIUN (URU) 6-4 7-6(7)
2007 ($10k): (1) Veronica SPIEGEL (ARG) d. Tatiana BUA (ARG) 6-3 3-6 6-2
2008 ($10k): Lucia JARA-LOZANO (ARG) d. (1) Maria-Fernanda ALVAREZ-TERAN (BOL) 3-6 7-5 6-3
2009 ($10k): Paula ORMAECHEA (ARG) d. (7) Andrea KOCH-BENVENUTO (CHI) 4-6 6-4 6-2
2010 ($10k): (4) Vanesa FURLANETTO (ARG) d. (6) Veronica CEPEDE ROYG (PAR) 1-6 6-4 7-5
2010 ($10k): (4) Veronica CEPEDE ROYG (PAR) d. (2) Tatiana BUA (ARG) 6-2 6-2
2010 ($10k): (2) Ines FERRER-SUAREZ (ESP) d. (3) Eva FERNANDEZ-BRUGUES (ESP) 6-2 6-2
2011 ($10k): (2) Romana Caroline TABAK (SVK) d. (1) Maria IRIGOYEN (ARG) 5-7 7-6(7) 7-5
2011 ($10k): (6) Romana Caroline TABAK (SVK) d. (2) Tina SCHIECHTL (AUT) 6-7(4) 6-4 6-4

Drabinka Kwalifikacji:
1 runda:
(1) Ulrikke EIKERI (NOR) BYE
Camila ACUNA (PAR) d. Sarah CHENU ABENTE (PAR) 6-2 6-0
(2) Luciana SARMENTI (ARG) BYE
Victoria BOSIO (ARG) d. Astrid Maria GEHRE BOETTNER (PAR) 6-2 6-2
(3) Ofri LANKRI (ISR) BYE
(13) Agustina LEPORE (ARG) d. Eliana Maria LOPEZ PAPPALARDO (PAR) 6-0 6-1
(4) Guadalupe MORENO (ARG) BYE
(9) Barbara MONTIEL (ARG) d. Maria-Angela FERREIRA (PAR) 6-2 6-2
(5) Florencia DI BIASI (ARG) BYE
(12) Agustina SERIO (ARG) d. Paula LOPEZ (ARG) 6-2 7-6(4)
(6) Ornella CARON (ARG) BYE
(11) Linda MAIR (ITA) d. Sara GIMENEZ (PAR) 7-5 6-2
(7) Liz Tatiane KOEHLER BOGARIN (BRA) BYE
(14) Emiliana SPINARDI (ARG) d. Laura GAMARRA (PAR) 6-0 6-4
(8) Daniela DEGANO (ARG) BYE
(10) Jordana LUJAN (ARG) d. Natalia ESCOBAR (PAR) 6-0 6-0

2 runda (finałowa):
(1) Ulrikke EIKERI (NOR) d. Camila ACUNA (PAR) 6-0 6-0
(2) Luciana SARMENTI (ARG) d. Victoria BOSIO (ARG) 7-6(4) 1-0 ret.
(13) Agustina LEPORE (ARG) d. (3) Ofri LANKRI (ISR) 6-3 6-2
(4) Guadalupe MORENO (ARG) d. (9) Barbara MONTIEL (ARG) 6-1 6-3
(5) Florencia DI BIASI (ARG) d. (12) Agustina SERIO (ARG) 6-4 6-4
(11) Linda MAIR (ITA) d. (6) Ornella CARON (ARG) 2-6 6-4 7-6(3)
(7) Liz Tatiane KOEHLER BOGARIN (BRA) d. (14) Emiliana SPINARDI (ARG) 3-6 7-6(2) 7-5
(8) Daniela DEGANO (ARG) d. (10) Jordana LUJAN (ARG) 6-4 6-1

Drabinka Singla:
(1) Julia COHEN (USA) vs. (WC) Montserrat GONZALEZ (PAR)
(Q) Daniela DEGANO (ARG) vs. (Q) Liz Tatiane KOEHLER BOGARIN (BRA)
Nathalia ROSSI (BRA) vs. Andrea GAMIZ (VEN)
Romana Caroline TABAK (SVK) vs. (7) Tina SCHIECHTL (AUT)

(4) Vivian SEGNINI (BRA) vs. Mailen AUROUX (ARG)
(WC) Jazmin BRITOS (PAR) vs. Teliana PEREIRA (BRA)
Carolina ZEBALLOS (ARG) vs. (Q) Florencia DI BIASI (ARG)
(Q) Luciana SARMENTI (ARG) vs. (6) Tereza MRDEZA (CRO)

(8) Vanesa FURLANETTO (ARG) vs. (Q) Agustina LEPORE (ARG)
(WC) Isabella ROBBIANI (PAR) vs. Ximena HERMOSO (MEX)
Karen CASTIBLANCO (COL) vs. (Q) Ulrikke EIKERI (NOR)
(WC) Camila GIANGRECO CAMPIZ (PAR) vs. (3) Veronica CEPEDE ROYG (PAR)

(5) Maria IRIGOYEN (ARG) vs. Maria-Fernanda ALVES (BRA)
Tatiana BUA (ARG) vs. (LL) Ofri LANKRI (ISR)
(Q) Linda MAIR (ITA) vs. Karolina NOWAK (GER)
(Q) Guadalupe MORENO (ARG) vs. (2) Florencia MOLINERO (ARG)

Drabinka Debla:
(1) ALVES (BRA)/SEGNINI (BRA) vs. (WC) CEPEDE ROYG (PAR)/GONZALEZ (PAR)
(WC) GIANGRECO CAMPIZ (PAR)/GIMENEZ (PAR) vs. CARON (ARG)/ZEBALLOS (ARG)
(4) COHEN (USA)/MRDEZA (CRO) vs. LANKRI (ISR)/MAIR (ITA)
NOWAK (GER)/ROSSI (BRA) vs. (WC) ESCOBAR (PAR)/LOPEZ PAPPALARDO (PAR)

HERMOSO (MEX)/LOPEZ (ARG) vs. BRITOS (PAR)/LUJAN (ARG)
LEPORE (ARG)/MOLINERO (ARG) vs. (3) CASTIBLANCO (COL)/GAMIZ (VEN)
DI BIASI (ARG)/ROBBIANI (PAR) vs. BUA (ARG)/SARMENTI (ARG)
EIKERI (NOR)/FURLANETTO (ARG) vs. (2) AUROUX (ARG)/IRIGOYEN (ARG)

*************************************************************************************************

$25.000 Bratislava (SVK)

SLOVAK OPEN 2011

Obrazek

Strona turnieju: http://www.slovakopen2011.sk
Nawierzchnia: Hard (Indoor)

Poprzednie zwyciężczynie:
2006 ($10k): (8) Anastasija SEVASTOVA (LAT) d. Klaudia MALENOVSKA (SVK) 4-6 6-0 6-3
2006 ($75k): Dominika CIBULKOVA (SVK) d. Kristina BARROIS (GER) 7-5 6-1
2007 ($10k): (6) Dominika NOCIAROVA (SVK) d. (1) Valentina SULPIZIO (ITA) 7-5 6-2
2007 ($100k+H): Tatjana MALEK (GER) d. Petra KVITOVA (CZE) 6-2 7-6(7)
2008 ($100k+H): (8) Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) d. Michaella KRAJICEK (NED) 6-3 6-1
2009 ($50k): (1) Evgeniya RODINA (RUS) d. (7) Renata VORACOVA (CZE) 6-4 6-2
2010 ($25k): Lenka JURIKOVA (SVK) d. (3) Camila GIORGI (ITA) 6-2 6-1
2010 ($25k): (4) Kateryna BONDARENKO (UKR) d. (2) Evgeniya RODINA (RUS) 7-6(3) 6-2

Drabinka Kwalifikacji:
1 runda:
Monika STANIKOVA (SVK) d. (1) Severine BELTRAME (FRA) w.o.
(16) Nadiya KICHENOK (UKR) d. Angelique VAN DER MEET (NED) 4-6 6-2 7-5
Katalin MAROSI (HUN) d. (2) Valeria SOLOVIEVA (RUS) 6-1 6-2
(11) Daria GAVRILOVA (RUS) d. Dalia ZAFIROVA (BUL) 6-1 6-3
(3) Jasmina TINJIC (BIH) d. Albina KHABIBULINA (UZB) 6-3 6-3
(9) Lyudmyla KICHENOK (UKR) d. Agnes SZATMARI (ROU) 6-1 6-4
(4) Zuzana LUKNAROVA (SVK) d. Timea JARUSKOVA (SVK) 6-2 6-2
(15) Denisa ALLERTOVA (CZE) d. Katerina VANKOVA (CZE) 5-7 6-3 6-1
(5) Richel HOGENKAMP (NED) d. Barbara KOTELESOVA (SVK) 6-1 6-1
(10) Anastasiya VASYLYEVA (UKR) d. Natalia VAJDOVA (SVK) 7-5 6-4
Karin MORGOSOVA (SVK) d. (6) Johanna KONTA (AUS) w.o.
(13) Andreea-Roxana VAIDEANU (ITA) d. Antonia MARKUSKOVA (SVK) 2-6 6-3 6-0
(7) Nicole ROTTMANN (AUT) d. Vivien JUHASZOVA (SVK) 6-3 7-6(5)
(14) Anja PRISLAN (SLO) d. TEREZA ILAVSKA (SVK) 6-1 6-1
(8) Michaela HONCOVA (SVK) d. Nikola VAJDOVA (SVK) 6-0 6-2
Katarzyna KAWA (POL) d. (12) Sofiya KOVALETS (UKR) 3-6 6-4 6-0

2 runda (finałowa):
(16) Nadiya KICHENOK (UKR) d. Monika STANIKOVA (SVK) 6-3 6-2
(11) Daria GAVRILOVA (RUS) d. Katalin MAROSI (HUN) 7-5 5-7 6-3
(9) Lyudmyla KICHENOK (UKR) d. (3) Jasmina TINJIC (BIH) 4-6 6-2 6-1
(4) Zuzana LUKNAROVA (SVK) d. (15) Denisa ALLERTOVA (CZE) 6-2 6-4
(5) Richel HOGENKAMP (NED) d. (10) Anastasiya VASYLYEVA (UKR) 7-6(4) 7-5
(13) Andreea-Roxana VAIDEANU (ITA) d. Karin MORGOSOVA (SVK) 6-3 6-7(6) 6-3
(7) Nicole ROTTMANN (AUT) d. (14) Anja PRISLAN (SLO) 6-4 6-2
(8) Michaela HONCOVA (SVK) d. Katarzyna KAWA (POL) 6-1 6-0

Drabinka Singla:
(1) Lesia TSURENKO (UKR) vs. Ana VRLJIC (CRO)
Kristina MLADENOVIC (FRA) vs. Masa ZEC-PESKIRIC (SLO)
Jana CEPELOVA (SVK) vs. (Q) Nicole ROTTMANN (AUT)
(Q) Zuzana LUKNAROVA (SVK) vs. (7) Julia GLUSHKO (ISR)

(4) Sandra ZAHLAVOVA (CZE) vs. Lina STANCIUTE (LTU)
Nastja KOLAR (SLO) vs. Lenka JURIKOVA (SVK)
(WC) Lucia BUTKOVSKA (SVK) vs. (Q) Richel HOGENKAMP (NED)
(Q) Nadiya KICHENOK (UKR) vs. (8) Kristyna PLISKOVA (CZE)

(6) Reka-Luca JANI (HUN) vs. (Q) Daria GAVRILOVA (RUS)
Alize LIM (FRA) vs. Kristina KUCOVA (SVK)
Naomi BROADY (GBR) vs. Anne KREMER (LUX)
(Q) Andreea-Roxana VAIDEANU (ITA) vs. (3) Timea BABOS (HUN)

(5) Karolina PLISKOVA (CZE) vs. (WC) Barbora KREJCIKOVA (CZE)
(WC) Paulina PETRISKOVA (SVK) vs. Paula KANIA (POL)
(Q) Lyudmyla KICHENOK (UKR) vs. (Q) Michaela HONCOVA (SVK)
(WC) Anna Karolina SCHMIEDLOVA (SVK) vs. (2) Elitsa KOSTOVA (BUL)

Drabinka Debla:
(1) PLISKOVA (CZE)/PLISKOVA (CZE) vs. VAIDEANU (ITA)/VASYLYEVA (UKR)
PRISLAN (SLO)/TINJIC (BIH) vs. CEPELOVA (SVK)/HUSAROVA (SVK)
(3) BABOS (HUN)/JANI (HUN) vs. HONCOVA (SVK)/LUKNAROVA (SVK)
(WC) BUTKOVSKA (SVK)/SCHMIEDLOVA (SVK) vs. (WC) JURIKOVA (SVK)/KUCOVA (SVK)

BIRNEROVA (CZE)/SZATMARI (ROU) vs. (WC) MORGOSOVA (SVK)/PETRISKOVA (SVK)
GLUSHKO (ISR)/LIM (FRA) vs. (4) BROADY (GBR)/MLADENOVIC (FRA)
GERLOVA (CZE)/KRIEGSMANNOVA (CZE) vs. KANIA (POL)/KAWA (POL)
KOSTOVA (BUL)/SOBASZKIEWICZ (POL) vs. (2) KICHENOK (UKR)/KICHENOK (UKR)

*************************************************************************************************

$25.000 Traralgon (AUS)

Latrobe City Tennis International

Obrazek

Strona turnieju: http://www.tennis.com.au
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)

Poprzednie zwyciężczynie:
2006 ($25k): Raquel KOPS-JONES (USA) d. (1) Casey DELLACQUA (AUS) 6-4 6-2
2007 ($25k): Jessica MOORE (AUS) d. Sandy GUMULYA (INA) 6-4 6-4
2008 ($25k): (3) Jarmila GAJDOSOVA (SVK) d. (1) Melanie SOUTH (GBR) 6-3 3-6 6-1
2010 ($25k): Julia GLUSHKO (ISR) d. Sacha JONES (NZL) 2-6 7-5 7-6(4)

Drabinka Kwalifikacji:
1 runda:
(1) Misa EGUCHI (JPN) BYE
Isabelle WALLACE (AUS) d. Lyann HOANG (AUS) 6-4 6-4
Oriana NOWICKI (AUS) d. Brigitte BECK (AUS) 7-6(1) 7-5
(14) Emily FANNING (NZL) BYE
(2) Mai MINOKOSHI (JPN) BYE
Karis RYAN (AUS) d. Michaela CAPANNOLO (AUS) 4-6 6-0 7-6(7)
Nives BARIC (AUS) d. Carissa RISTEVSKI (AUS) 6-0 6-3
(12) Ebony PANOHO (AUS) BYE
(3) Di ZHAO (CHN) BYE
Emily HEWSON (AUS) d. Kataraina HUNIA (NZL) 6-1 6-2
Sophie GRUMLEY (AUS) BYE
(10) Daniela SCIVETTI (AUS) BYE
(4) Ran TIAN (CHN) BYE
Nana MIYAKAWA (AUS) d. Alexandra TSINANIS (AUS) 6-3 6-2
Breanna TILLY (AUS) BYE
(11) Ashley KEIR (AUS) BYE
(5) Emelyn STARR (AUS) BYE
Dael Alma MCKENNA (AUS) d. Carla GEORGESCU (AUS) 6-2 7-6(3)
Elizabeth JAMES (AUS) d. Monika RAJICIC (AUS) 6-2 6-4
(13) Belinda WOOLCOCK (AUS) BYE
(6) Stephanie BENGSON (AUS) BYE
Sabrina XU (AUS) d. Annabelle ANDRINOPOULOS (AUS) 1-6 6-4 6-4
Leah DAW (AUS) d. Nicole HOYNASKI (AUS) 2-6 6-1 6-3
(16) Tyra CALDERWOOD (AUS) BYE
(7) Viktorija RAJICIC (AUS) BYE
Stefani STOJIC (AUS) d. Bernadette MASSIH (AUS) 6-3 6-2
Brittany TEEI (NZL) BYE
(15) Erin BILLETT (AUS) BYE
(8) Mari INOUE (JPN) BYE
Le MA (CHN) d. Rebecca LEAHY (AUS) 4-6 6-4 6-2
Mary-Ann BALINT (AUS) BYE
(9) Ashling SUMNER (AUS) BYE

2 runda:
(1) Misa EGUCHI (JPN) d. Isabelle WALLACE (AUS) 3-6 6-0 6-2
(14) Emily FANNING (NZL) d. Oriana NOWICKI (AUS) 6-2 6-0
(2) Mai MINOKOSHI (JPN) d. Karis RYAN (AUS) 3-6 6-4 6-4
Nives BARIC (AUS) d. (12) Ebony PANOHO (AUS) 6-0 6-2
(3) Di ZHAO (CHN) d. Emily HEWSON (AUS) 6-4 6-1
(10) Daniela SCIVETTI (AUS) d. Sophie GRUMLEY (AUS) 6-0 7-6(3)
(4) Ran TIAN (CHN) d. Nana MIYAKAWA (AUS) 6-0 6-2
(11) Ashley KEIR (AUS) d. Breanna TILLY (AUS) 6-2 6-1
(5) Emelyn STARR (AUS) d. Dael Alma MCKENNA (AUS) 6-2 6-0
(13) Belinda WOOLCOCK (AUS) d. Elizabeth JAMES (AUS) 6-2 6-3
(6) Stephanie BENGSON (AUS) d. Sabrina XU (AUS) 7-6(4) 6-3
(16) Tyra CALDERWOOD (AUS) d. Leah DAW (AUS) 6-1 6-2
(7) Viktorija RAJICIC (AUS) d. Stefani STOJIC (AUS) 6-1 6-2
(15) Erin BILLETT (AUS) d. Brittany TEEI (NZL) 6-1 6-2
(8) Mari INOUE (JPN) d. Le MA (CHN) 7-5 6-2
(9) Ashling SUMNER (AUS) d. Mary-Ann BALINT (AUS) 6-2 6-1

3 runda (finałowa):
(1) Misa EGUCHI (JPN) d. (14) Emily FANNING (NZL) 7-5 6-2
(2) Mai MINOKOSHI (JPN) d. Nives BARIC (AUS) 7-5 6-0
(3) Di ZHAO (CHN) d. (10) Daniela SCIVETTI (AUS) 6-2 6-3
(4) Ran TIAN (CHN) d. (11) Ashley KEIR (AUS) 3-6 6-3 6-2
(5) Emelyn STARR (AUS) d. (13) Belinda WOOLCOCK (AUS) 5-7 7-6(2) 6-3
(6) Stephanie BENGSON (AUS) d. (16) Tyra CALDERWOOD (AUS) 6-1 3-6 7-5
(7) Viktorija RAJICIC (AUS) d. (15) Erin BILLETT (AUS) 6-0 6-0
(9) Ashling SUMNER (AUS) d. (8) Mari INOUE (JPN) 6-3 6-4

Drabinka Singla:
(1) Casey DELLACQUA (AUS) vs. (Q) Mai MINOKOSHI (JPN)
Melanie SOUTH (GBR) vs. Tammi PATTERSON (AUS)
Karolina WLODARCZAK (AUS) vs. Bojana BOBUSIC (AUS)
Monique ADAMCZAK (AUS) vs. (8) Akiko OMAE (JPN)

(3) Isabella HOLLAND (AUS) vs. (Q) Ashling SUMNER (AUS)
Chen LIANG (CHN) vs. (WC) Alenka HUBACEK (AUS)
(WC) Alexandra NANCARROW (AUS) vs. Anna FITZPATRICK (GBR)
(Q) Ran TIAN (CHN) vs. (6) Arina RODIONOVA (RUS)

(7) Emily WEBLEY-SMITH (GBR) vs. (WC) Storm SANDERS (AUS)
(Q) Viktorija RAJICIC (AUS) vs. Daniella DOMINIKOVIC (AUS)
Alison BAI (AUS) vs. (Q) Stephanie BENGSON (AUS)
Chiaki OKADAUE (JPN) vs. (4) Sacha JONES (NZL)

(5/Q) Misa EGUCHI (JPN) vs. Samantha MURRAY (GBR)
Sally PEERS (AUS) vs. Lisa WHYBOURN (GBR)
(WC) Azra HADZIC (AUS) vs. (Q) Emelyn STARR (AUS)
(Q) Di ZHAO (CHN) vs. (2) Olivia ROGOWSKA (AUS)

Drabinka Debla:
(1) ROGOWSKA (AUS)/SOUTH (GBR) vs. (WC) JONES (NZL)/RODIONOVA (RUS)
BENGSON (AUS)/CALDERWOOD (AUS) vs. FITZPATRICK (GBR)/HUBACEK (AUS)
(3) LIANG (CHN)/TIAN (CHN) vs. PATTERSON (AUS)/RAJICIC (AUS)
(WC) HOYNASKI (AUS)/NANCARROW (AUS) vs. BAI (AUS)/STARR (AUS)

EGUCHI (JPN)/OMAE (JPN) vs. (WC) DAW (AUS)/RYAN (AUS)
HADZIC (AUS)/SUMNER (AUS) vs. (4) MURRAY (GBR)/SANDERS (AUS)
ADAMCZAK (AUS)/BOBUSIC (AUS) vs. MINOKOSHI (JPN)/OKADAUE (JPN)
SCIVETTI (AUS)/WHYBOURN (GBR) vs. (2) HOLLAND (AUS)/PEERS (AUS)
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: środa, 16 lis 2011, 15:59 
Avatar użytkownika
Moderator Gier
Data rejestracji na forum:
środa, 6 kwi 2011, 12:49
Posty: 2055
Wiek: 23
Lokalizacja: Lędziny
Płeć: Kobieta
Ulubiona zawodniczka: Jelena Vika Ana Genie Belinda
$25.000 Asuncion (PAR)

Drabinka Singla:
1 runda:
(1) Julia COHEN (USA) d. (WC) Montserrat GONZALEZ (PAR) 6-2 6-1
(Q) Daniela DEGANO (ARG) d. (Q) Liz Tatiane KOEHLER BOGARIN (BRA) 7-6(8) 7-6(6)
Andrea GAMIZ (VEN) d. Nathalia ROSSI (BRA) 6-3 6-4
Romana Caroline TABAK (SVK) d. (7) Tina SCHIECHTL (AUT) 6-4 6-4

(4) Vivian SEGNINI (BRA) d. Mailen AUROUX (ARG) 6-2 5-7 6-3
Teliana PEREIRA (BRA) d. (WC) Jazmin BRITOS (PAR) 6-1 6-0
Carolina ZEBALLOS (ARG) d. (Q) Florencia DI BIASI (ARG) 6-2 6-2
(6) Tereza MRDEZA (CRO) d. (Q) Luciana SARMENTI (ARG) 6-3 6-0

(8) Vanesa FURLANETTO (ARG) vs. (Q) Agustina LEPORE (ARG) 6-4 6-2
Ximena HERMOSO (MEX) d. (WC) Isabella ROBBIANI (PAR) 6-0 6-2
(Q) Ulrikke EIKERI (NOR) d. Karen CASTIBLANCO (COL) 6-2 6-1
(3) Veronica CEPEDE ROYG (PAR) d. (WC) Camila GIANGRECO CAMPIZ (PAR) 4-6 6-1 6-2

(5) Maria IRIGOYEN (ARG) d. Maria-Fernanda ALVES (BRA) 6-2 6-2
Tatiana BUA (ARG) d. (LL) Ofri LANKRI (ISR) 6-2 7-6(4)
Karolina NOWAK (GER) d. (Q) Linda MAIR (ITA) 6-1 6-4
(2) Florencia MOLINERO (ARG) d. (Q) Guadalupe MORENO (ARG) 6-2 6-2

2 runda:
(1) Julia COHEN (USA) vs. (Q) Daniela DEGANO (ARG)
Andrea GAMIZ (VEN) vs. Romana Caroline TABAK (SVK)

(4) Vivian SEGNINI (BRA) vs. Teliana PEREIRA (BRA)
Carolina ZEBALLOS (ARG) vs. (6) Tereza MRDEZA (CRO)

(8) Vanesa FURLANETTO (ARG) vs. Ximena HERMOSO (MEX)
(Q) Ulrikke EIKERI (NOR) vs. (3) Veronica CEPEDE ROYG (PAR)

(5) Maria IRIGOYEN (ARG) vs. Tatiana BUA (ARG)
Karolina NOWAK (GER) vs. (2) Florencia MOLINERO (ARG)

Drabinka Debla:
1 runda:
(1) ALVES (BRA)/SEGNINI (BRA) d. (WC) CEPEDE ROYG (PAR)/GONZALEZ (PAR) 7-6(2) 2-6 [12-10]
CARON (ARG)/ZEBALLOS (ARG) d. (WC) GIANGRECO CAMPIZ (PAR)/GIMENEZ (PAR) 6-3 7-5
(4) COHEN (USA)/MRDEZA (CRO) d. LANKRI (ISR)/MAIR (ITA) 6-4 6-2
NOWAK (GER)/ROSSI (BRA) d. (WC) ESCOBAR (PAR)/LOPEZ PAPPALARDO (PAR) 6-0 6-0

HERMOSO (MEX)/LOPEZ (ARG) d. BRITOS (PAR)/LUJAN (ARG) 6-2 7-5
LEPORE (ARG)/MOLINERO (ARG) d. (3) CASTIBLANCO (COL)/GAMIZ (VEN) 6-3 6-2
BUA (ARG)/SARMENTI (ARG) d. DI BIASI (ARG)/ROBBIANI (PAR) 6-4 6-1
(2) AUROUX (ARG)/IRIGOYEN (ARG) d. EIKERI (NOR)/FURLANETTO (ARG) 6-3 3-6 [11-9]

Ćwierćfinał:
(1) ALVES (BRA)/SEGNINI (BRA) vs. CARON (ARG)/ZEBALLOS (ARG)
(4) COHEN (USA)/MRDEZA (CRO) vs. NOWAK (GER)/ROSSI (BRA)

HERMOSO (MEX)/LOPEZ (ARG) vs. LEPORE (ARG)/MOLINERO (ARG)
BUA (ARG)/SARMENTI (ARG) vs. (2) AUROUX (ARG)/IRIGOYEN (ARG)

*************************************************************************************************

$25.000 Bratislava (SVK)

Drabinka Singla:
1 runda:
(1) Lesia TSURENKO (UKR) vs. Ana VRLJIC (CRO)
Kristina MLADENOVIC (FRA) vs. Masa ZEC-PESKIRIC (SLO)
Jana CEPELOVA (SVK) vs. (Q) Nicole ROTTMANN (AUT)
(7) Julia GLUSHKO (ISR) d. (Q) Zuzana LUKNAROVA (SVK) 6-4 6-4

(4) Sandra ZAHLAVOVA (CZE) d. Lina STANCIUTE (LTU) 6-4 4-6 6-2
Lenka JURIKOVA (SVK) d. Nastja KOLAR (SLO) 6-4 6-2
(Q) Richel HOGENKAMP (NED) d. (WC) Lucia BUTKOVSKA (SVK) 6-2 6-1
(8) Kristyna PLISKOVA (CZE) d. (Q) Nadiya KICHENOK (UKR) 6-3 6-3

(Q) Daria GAVRILOVA (RUS) d. (6) Reka-Luca JANI (HUN) 6-2 6-3
Alize LIM (FRA) vs. Kristina KUCOVA (SVK)
Naomi BROADY (GBR) vs. Anne KREMER (LUX)
(Q) Andreea-Roxana VAIDEANU (ITA) vs. (3) Timea BABOS (HUN)

(5) Karolina PLISKOVA (CZE) vs. (WC) Barbora KREJCIKOVA (CZE)
(WC) Paulina PETRISKOVA (SVK) vs. Paula KANIA (POL)
(Q) Lyudmyla KICHENOK (UKR) vs. (Q) Michaela HONCOVA (SVK)
(WC) Anna Karolina SCHMIEDLOVA (SVK) vs. (2) Elitsa KOSTOVA (BUL)

Drabinka Debla:
(1) PLISKOVA (CZE)/PLISKOVA (CZE) d. (Alt) KACHLIKOVA (SVK)/TVAROSKOVA (SVK) 6-0 6-3
CEPELOVA (SVK)/HUSAROVA (SVK) d. PRISLAN (SLO)/TINJIC (BIH) 6-4 6-0
HONCOVA (SVK)/LUKNAROVA (SVK) d. (3) BABOS (HUN)/JANI (HUN) 6-2 7-5
(WC) BUTKOVSKA (SVK)/SCHMIEDLOVA (SVK) d. (WC) JURIKOVA (SVK)/KUCOVA (SVK) 6-4 6-4

BIRNEROVA (CZE)/SZATMARI (ROU) d. (WC) MORGOSOVA (SVK)/PETRISKOVA (SVK) 6-4 6-4
(4) BROADY (GBR)/MLADENOVIC (FRA) d. GLUSHKO (ISR)/LIM (FRA) 4-6 6-4 [10-3]
GERLOVA (CZE)/KRIEGSMANNOVA (CZE) vs. KANIA (POL)/KAWA (POL)
KOSTOVA (BUL)/SOBASZKIEWICZ (POL) vs. (2) KICHENOK (UKR)/KICHENOK (UKR)

*************************************************************************************************

$25.000 Traralgon (AUS)

Drabinka Singla:
1 runda:
(1) Casey DELLACQUA (AUS) d. (Q) Mai MINOKOSHI (JPN) 6-0 6-1
Melanie SOUTH (GBR) d. Tammi PATTERSON (AUS) 6-2 3-6 6-3
Bojana BOBUSIC (AUS) d. Karolina WLODARCZAK (AUS) 6-1 0-6 6-2
Monique ADAMCZAK (AUS) d. (8) Akiko OMAE (JPN) 7-5 6-1

(3) Isabella HOLLAND (AUS) d. (Q) Ashling SUMNER (AUS) 3-6 6-2 ret.
(WC) Alenka HUBACEK (AUS) d. Chen LIANG (CHN) 6-2 6-3
Anna FITZPATRICK (GBR) d. (WC) Alexandra NANCARROW (AUS) 6-1 6-7(1) 7-6(2)
(6) Arina RODIONOVA (RUS) d. (Q) Ran TIAN (CHN) 6-1 6-4

(WC) Storm SANDERS (AUS) d. (7) Emily WEBLEY-SMITH (GBR) 6-4 6-2
(Q) Viktorija RAJICIC (AUS) d. Daniella DOMINIKOVIC (AUS) 6-2 2-0 ret.
Alison BAI (AUS) d. (Q) Stephanie BENGSON (AUS) 6-2 6-1
(4) Sacha JONES (NZL) d. Chiaki OKADAUE (JPN) 6-1 6-4

Samantha MURRAY (GBR) d. (5/Q) Misa EGUCHI (JPN) 6-2 6-2
Lisa WHYBOURN (GBR) d. Sally PEERS (AUS) 6-1 7-6(0)
(WC) Azra HADZIC (AUS) d. (Q) Emelyn STARR (AUS) 1-6 6-4 6-2
(2) Olivia ROGOWSKA (AUS) d. (Q) Di ZHAO (CHN) 6-1 6-4

2 runda:
(1) Casey DELLACQUA (AUS) vs. Melanie SOUTH (GBR)
Bojana BOBUSIC (AUS) vs. Monique ADAMCZAK (AUS)

(3) Isabella HOLLAND (AUS) vs. (WC) Alenka HUBACEK (AUS)
Anna FITZPATRICK (GBR) vs. (6) Arina RODIONOVA (RUS)

(WC) Storm SANDERS (AUS) vs. (Q) Viktorija RAJICIC (AUS)
Alison BAI (AUS) vs. (4) Sacha JONES (NZL)

Samantha MURRAY (GBR) vs. Lisa WHYBOURN (GBR)
(WC) Azra HADZIC (AUS) vs. (2) Olivia ROGOWSKA (AUS)

Drabinka Debla:
1 runda:
(1) ROGOWSKA (AUS)/SOUTH (GBR) d. (WC) JONES (NZL)/RODIONOVA (RUS) 6-4 6-0
BENGSON (AUS)/CALDERWOOD (AUS) d. FITZPATRICK (GBR)/HUBACEK (AUS) 6-4 7-5
(3) LIANG (CHN)/TIAN (CHN) d. PATTERSON (AUS)/RAJICIC (AUS) 6-2 6-2
BAI (AUS)/STARR (AUS) d. (WC) HOYNASKI (AUS)/NANCARROW (AUS) 6-2 6-4

EGUCHI (JPN)/OMAE (JPN) d. (WC) DAW (AUS)/RYAN (AUS) 6-1 6-3
(4) MURRAY (GBR)/SANDERS (AUS) d. HADZIC (AUS)/SUMNER (AUS) 6-4 6-1
ADAMCZAK (AUS)/BOBUSIC (AUS) d. MINOKOSHI (JPN)/OKADAUE (JPN) 3-6 6-4 [10-4]
(2) HOLLAND (AUS)/PEERS (AUS) d. SCIVETTI (AUS)/WHYBOURN (GBR) 6-2 7-6(4)

Ćwierćfinał:
BENGSON (AUS)/CALDERWOOD (AUS) d. (1) ROGOWSKA (AUS)/SOUTH (GBR) 3-6 6-4 [10-6]
(3) LIANG (CHN)/TIAN (CHN) d. BAI (AUS)/STARR (AUS) 6-3 6-1

EGUCHI (JPN)/OMAE (JPN) d. (4) MURRAY (GBR)/SANDERS (AUS) 6-7(4) 7-6(2) [10-1]
ADAMCZAK (AUS)/BOBUSIC (AUS) d. (2) HOLLAND (AUS)/PEERS (AUS) 5-7 7-5 [10-6]

Półfinał:
BENGSON (AUS)/CALDERWOOD (AUS) vs. (3) LIANG (CHN)/TIAN (CHN)
EGUCHI (JPN)/OMAE (JPN) vs. ADAMCZAK (AUS)/BOBUSIC (AUS)
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: środa, 16 lis 2011, 17:02 
Avatar użytkownika
Zasłużeni
Data rejestracji na forum:
piątek, 8 sty 2010, 21:54
Posty: 3251
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Bethanie Lynn Mattek-Sands
Na szczęście Saszce Dżons udało się tym razem uniknąć Bojany Bobusic w losowaniu :) , niby ta Bobusic nie jest taka groźna, ale jednak pokonała ostatnio Sachę dwa razy z rzędu :niewiem:
Lisa Whybourn niespodziewanie wygrała z Sally Peers! :^^:
Never Give Up, Never Surrender

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: środa, 16 lis 2011, 22:11 
Avatar użytkownika
Moderator Gier
Data rejestracji na forum:
środa, 6 kwi 2011, 12:49
Posty: 2055
Wiek: 23
Lokalizacja: Lędziny
Płeć: Kobieta
Ulubiona zawodniczka: Jelena Vika Ana Genie Belinda
$25.000 Bratislava (SVK)

Drabinka Singla:
1 runda:
(1) Lesia TSURENKO (UKR) d. Ana VRLJIC (CRO) 7-5 6-3
Kristina MLADENOVIC (FRA) d. Masa ZEC-PESKIRIC (SLO) 6-3 7-5
Jana CEPELOVA (SVK) d. (Q) Nicole ROTTMANN (AUT) 6-3 6-0
(7) Julia GLUSHKO (ISR) d. (Q) Zuzana LUKNAROVA (SVK) 6-4 6-4

(4) Sandra ZAHLAVOVA (CZE) d. Lina STANCIUTE (LTU) 6-4 4-6 6-2
Lenka JURIKOVA (SVK) d. Nastja KOLAR (SLO) 6-4 6-2
(Q) Richel HOGENKAMP (NED) d. (WC) Lucia BUTKOVSKA (SVK) 6-4 6-4
(8) Kristyna PLISKOVA (CZE) d. (Q) Nadiya KICHENOK (UKR) 6-3 6-3

(Q) Daria GAVRILOVA (RUS) d. (6) Reka-Luca JANI (HUN) 6-2 6-3
Kristina KUCOVA (SVK) d. Alize LIM (FRA) 6-4 6-4
Naomi BROADY (GBR) d. Anne KREMER (LUX) 5-7 6-2 6-3
(3) Timea BABOS (HUN) d. (Q) Andreea-Roxana VAIDEANU (ITA) 6-2 6-1

(5) Karolina PLISKOVA (CZE) d. (WC) Barbora KREJCIKOVA (CZE) 6-1 6-3
Paula KANIA (POL) d. (WC) Paulina PETRISKOVA (SVK) 6-0 6-2
(Q) Lyudmyla KICHENOK (UKR) d. (Q) Michaela HONCOVA (SVK) 6-0 6-2
(WC) Anna Karolina SCHMIEDLOVA (SVK) d. (2) Elitsa KOSTOVA (BUL) 6-1 6-7(3) 6-3

2 runda:
(1) Lesia TSURENKO (UKR) vs. Kristina MLADENOVIC (FRA)
Jana CEPELOVA (SVK) vs. (7) Julia GLUSHKO (ISR)

(4) Sandra ZAHLAVOVA (CZE) vs. Lenka JURIKOVA (SVK)
(Q) Richel HOGENKAMP (NED) vs. (8) Kristyna PLISKOVA (CZE)

(Q) Daria GAVRILOVA (RUS) vs. Kristina KUCOVA (SVK)
Naomi BROADY (GBR) vs. (3) Timea BABOS (HUN)

(5) Karolina PLISKOVA (CZE) vs. Paula KANIA (POL)
(Q) Lyudmyla KICHENOK (UKR) vs. (WC) Anna Karolina SCHMIEDLOVA (SVK)

Drabinka Debla:
1 runda:
(1) PLISKOVA (CZE)/PLISKOVA (CZE) d. (Alt) KACHLIKOVA (SVK)/TVAROSKOVA (SVK) 6-0 6-3
CEPELOVA (SVK)/HUSAROVA (SVK) d. PRISLAN (SLO)/TINJIC (BIH) 6-4 6-0
HONCOVA (SVK)/LUKNAROVA (SVK) d. (3) BABOS (HUN)/JANI (HUN) 6-2 7-5
(WC) BUTKOVSKA (SVK)/SCHMIEDLOVA (SVK) d. (WC) JURIKOVA (SVK)/KUCOVA (SVK) 6-4 6-4

BIRNEROVA (CZE)/SZATMARI (ROU) d. (WC) MORGOSOVA (SVK)/PETRISKOVA (SVK) 6-4 6-4
(4) BROADY (GBR)/MLADENOVIC (FRA) d. GLUSHKO (ISR)/LIM (FRA) 4-6 6-4 [10-3]
GERLOVA (CZE)/KRIEGSMANNOVA (CZE) d. KANIA (POL)/KAWA (POL) 6-4 6-3
(2) KICHENOK (UKR)/KICHENOK (UKR) d. KOSTOVA (BUL)/SOBASZKIEWICZ (POL) 6-2 6-0

Ćwierćfinał:
(1) PLISKOVA (CZE)/PLISKOVA (CZE) vs. CEPELOVA (SVK)/HUSAROVA (SVK)
HONCOVA (SVK)/LUKNAROVA (SVK) vs. (WC) BUTKOVSKA (SVK)/SCHMIEDLOVA (SVK)

BIRNEROVA (CZE)/SZATMARI (ROU) vs. (4) BROADY (GBR)/MLADENOVIC (FRA)
GERLOVA (CZE)/KRIEGSMANNOVA (CZE) vs. (2) KICHENOK (UKR)/KICHENOK (UKR)
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: czwartek, 17 lis 2011, 14:03 
Avatar użytkownika
Moderator Gier
Data rejestracji na forum:
środa, 6 kwi 2011, 12:49
Posty: 2055
Wiek: 23
Lokalizacja: Lędziny
Płeć: Kobieta
Ulubiona zawodniczka: Jelena Vika Ana Genie Belinda
$25.000 Asuncion (PAR)

Drabinka Singla:
2 runda:
(1) Julia COHEN (USA) d. (Q) Daniela DEGANO (ARG) 6-1 6-0
Romana Caroline TABAK (SVK) d. Andrea GAMIZ (VEN) 6-2 6-4

Teliana PEREIRA (BRA) d. (4) Vivian SEGNINI (BRA) 7-6(2) 6-7(4) 7-6(5)
(6) Tereza MRDEZA (CRO) d. Carolina ZEBALLOS (ARG) 6-2 6-3

(8) Vanesa FURLANETTO (ARG) d. Ximena HERMOSO (MEX) 6-3 6-7(9) 6-3
(3) Veronica CEPEDE ROYG (PAR) d. (Q) Ulrikke EIKERI (NOR) 6-3 7-6(5)

(5) Maria IRIGOYEN (ARG) d. Tatiana BUA (ARG) 6-2 5-7 6-3
(2) Florencia MOLINERO (ARG) d. Karolina NOWAK (GER) 6-2 6-4

Ćwierćfinał:
(1) Julia COHEN (USA) vs. Romana Caroline TABAK (SVK)
Teliana PEREIRA (BRA) vs. (6) Tereza MRDEZA (CRO)

(8) Vanesa FURLANETTO (ARG) vs. (3) Veronica CEPEDE ROYG (PAR)
(5) Maria IRIGOYEN (ARG) vs. (2) Florencia MOLINERO (ARG)

Drabinka Debla:
Ćwierćfinał:
(1) ALVES (BRA)/SEGNINI (BRA) d. CARON (ARG)/ZEBALLOS (ARG) 6-7(4) 7-6(2) [14-12]
(4) COHEN (USA)/MRDEZA (CRO) d. NOWAK (GER)/ROSSI (BRA) 6-4 6-7(5) [10-4]

LEPORE (ARG)/MOLINERO (ARG) d. HERMOSO (MEX)/LOPEZ (ARG) 6-1 6-1
(2) AUROUX (ARG)/IRIGOYEN (ARG) d. BUA (ARG)/SARMENTI (ARG) 6-4 6-3

Półfinał:
(1) ALVES (BRA)/SEGNINI (BRA) vs. (4) COHEN (USA)/MRDEZA (CRO)
LEPORE (ARG)/MOLINERO (ARG)vs. (2) AUROUX (ARG)/IRIGOYEN (ARG)

*************************************************************************************************

$25.000 Traralgon (AUS)

Drabinka Singla:
2 runda:
(1) Casey DELLACQUA (AUS) d. Melanie SOUTH (GBR) 6-7(3) 6-4 6-1
Monique ADAMCZAK (AUS) d. Bojana BOBUSIC (AUS) 6-4 6-4

(3) Isabella HOLLAND (AUS) d. (WC) Alenka HUBACEK (AUS) 6-2 6-3
Anna FITZPATRICK (GBR) d. (6) Arina RODIONOVA (RUS) 6-2 ret.

(Q) Viktorija RAJICIC (AUS) d. (WC) Storm SANDERS (AUS) 7-5 6-2
(4) Sacha JONES (NZL) d. Alison BAI (AUS) 6-0 6-4

Samantha MURRAY (GBR) d. Lisa WHYBOURN (GBR) 6-4 6-4
(2) Olivia ROGOWSKA (AUS) d. (WC) Azra HADZIC (AUS) 4-6 6-0 6-0

Ćwierćfinał:
(1) Casey DELLACQUA (AUS) vs. Monique ADAMCZAK (AUS)
(3) Isabella HOLLAND (AUS) vs. Anna FITZPATRICK (GBR)

(Q) Viktorija RAJICIC (AUS) vs. (4) Sacha JONES (NZL)
Samantha MURRAY (GBR) vs. (2) Olivia ROGOWSKA (AUS)

Drabinka Debla:
Półfinał:
BENGSON (AUS)/CALDERWOOD (AUS) d. (3) LIANG (CHN)/TIAN (CHN) 4-6 6-1 [10-6]
ADAMCZAK (AUS)/BOBUSIC (AUS) d. EGUCHI (JPN)/OMAE (JPN) 6-3 6-0

Finał:
BENGSON (AUS)/CALDERWOOD (AUS) vs. ADAMCZAK (AUS)/BOBUSIC (AUS)
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: czwartek, 17 lis 2011, 15:16 
Avatar użytkownika
Moderator Gier
Data rejestracji na forum:
środa, 6 kwi 2011, 12:49
Posty: 2055
Wiek: 23
Lokalizacja: Lędziny
Płeć: Kobieta
Ulubiona zawodniczka: Jelena Vika Ana Genie Belinda
$25.000 Bratislava (SVK)

Drabinka Singla:
2 runda:
(1) Lesia TSURENKO (UKR) d. Kristina MLADENOVIC (FRA) 6-4 6-3
(7) Julia GLUSHKO (ISR) d. Jana CEPELOVA (SVK) 6-0 7-6(4)

Lenka JURIKOVA (SVK) d. (4) Sandra ZAHLAVOVA (CZE) 6-1 6-0
(Q) Richel HOGENKAMP (NED) d. (8) Kristyna PLISKOVA (CZE) 6-4 6-4

(Q) Daria GAVRILOVA (RUS) d. Kristina KUCOVA (SVK) 6-3 7-5
(3) Timea BABOS (HUN) d. Naomi BROADY (GBR) 5-7 7-6(4) 7-6(7)

(5) Karolina PLISKOVA (CZE) d. Paula KANIA (POL) 6-2 6-2
(Q) Lyudmyla KICHENOK (UKR) d. (WC) Anna Karolina SCHMIEDLOVA (SVK) 6-3 6-3

Ćwierćfinał:
(1) Lesia TSURENKO (UKR) vs. (7) Julia GLUSHKO (ISR)
Lenka JURIKOVA (SVK) vs. (Q) Richel HOGENKAMP (NED)

(Q) Daria GAVRILOVA (RUS) vs. (3) Timea BABOS (HUN)
(5) Karolina PLISKOVA (CZE) vs. (Q) Lyudmyla KICHENOK (UKR)

Drabinka Debla:
Ćwierćfinał:
(1) PLISKOVA (CZE)/PLISKOVA (CZE) d. CEPELOVA (SVK)/HUSAROVA (SVK) 7-6(5) 6-3
HONCOVA (SVK)/LUKNAROVA (SVK) vs. (WC) BUTKOVSKA (SVK)/SCHMIEDLOVA (SVK)

BIRNEROVA (CZE)/SZATMARI (ROU) vs. (4) BROADY (GBR)/MLADENOVIC (FRA)
GERLOVA (CZE)/KRIEGSMANNOVA (CZE) vs. (2) KICHENOK (UKR)/KICHENOK (UKR)

Obecnie trwa jedno spotkanie deblowe, a reszta spotkań deblowych jeszcze się nie rozpoczęła.
Dla wszystkich zainteresowanych tym turniejem, wyniki na żywo (punkt po punkcie) można śledzić na tej stronie: http://www.protennislive.com/frameset.asp?year=2011&wkno=46C&lang=en&tabno=2&eventid=0444&ref=www.slovakopen2011.sk/
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: piątek, 18 lis 2011, 01:23 
Avatar użytkownika
Moderator Gier
Data rejestracji na forum:
środa, 6 kwi 2011, 12:49
Posty: 2055
Wiek: 23
Lokalizacja: Lędziny
Płeć: Kobieta
Ulubiona zawodniczka: Jelena Vika Ana Genie Belinda
$25.000 Bratislava (SVK)

Drabinka Debla:
Ćwierćfinał:
(1) PLISKOVA (CZE)/PLISKOVA (CZE) d. CEPELOVA (SVK)/HUSAROVA (SVK) 7-6(5) 6-3
HONCOVA (SVK)/LUKNAROVA (SVK) d. (WC) BUTKOVSKA (SVK)/SCHMIEDLOVA (SVK) 6-3 6-3

(4) BROADY (GBR)/MLADENOVIC (FRA) d. BIRNEROVA (CZE)/SZATMARI (ROU) 6-1 3-6 [10-4]
(2) KICHENOK (UKR)/KICHENOK (UKR) d. GERLOVA (CZE)/KRIEGSMANNOVA (CZE) 6-1 6-7(2) [10-8]

Półfinał:
(1) PLISKOVA (CZE)/PLISKOVA (CZE) vs. HONCOVA (SVK)/LUKNAROVA (SVK)
(4) BROADY (GBR)/MLADENOVIC (FRA) vs. (2) KICHENOK (UKR)/KICHENOK (UKR)
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: piątek, 18 lis 2011, 15:17 
Avatar użytkownika
Moderator Gier
Data rejestracji na forum:
środa, 6 kwi 2011, 12:49
Posty: 2055
Wiek: 23
Lokalizacja: Lędziny
Płeć: Kobieta
Ulubiona zawodniczka: Jelena Vika Ana Genie Belinda
$25.000 Asuncion (PAR)

Drabinka Singla:
Ćwierćfinał:
Romana Caroline TABAK (SVK) d. (1) Julia COHEN (USA) 6-1 7-5
(6) Tereza MRDEZA (CRO) d. Teliana PEREIRA (BRA) 5-7 6-3 6-4

(3) Veronica CEPEDE ROYG (PAR) d. (8) Vanesa FURLANETTO (ARG) 6-1 6-2
(2) Florencia MOLINERO (ARG) d. (5) Maria IRIGOYEN (ARG) 6-4 6-1

Półfinał:
Romana Caroline TABAK (SVK) vs. (6) Tereza MRDEZA (CRO)
(3) Veronica CEPEDE ROYG (PAR) vs. (2) Florencia MOLINERO (ARG)

Drabinka Debla:
Półfinał:
(4) COHEN (USA)/MRDEZA (CRO) d. (1) ALVES (BRA)/SEGNINI (BRA) 6-4 7-6(2)
(2) AUROUX (ARG)/IRIGOYEN (ARG) d. LEPORE (ARG)/MOLINERO (ARG) 7-6(2) 4-6 [10-6]

Finał:
(4) COHEN (USA)/MRDEZA (CRO) vs. (2) AUROUX (ARG)/IRIGOYEN (ARG)

*************************************************************************************************

$25.000 Bratislava (SVK)

Drabinka Singla:
Ćwierćfinał:
(1) Lesia TSURENKO (UKR) d. (7) Julia GLUSHKO (ISR) 6-1 6-0
Lenka JURIKOVA (SVK) d. (Q) Richel HOGENKAMP (NED) 7-5 4-6 6-4

(3) Timea BABOS (HUN) d. (Q) Daria GAVRILOVA (RUS) 6-2 6-2
(5) Karolina PLISKOVA (CZE) d. (Q) Lyudmyla KICHENOK (UKR) 6-2 6-2

Półfinał:
(1) Lesia TSURENKO (UKR) vs. Lenka JURIKOVA (SVK)
(3) Timea BABOS (HUN) vs. (5) Karolina PLISKOVA (CZE)

Drabinka Debla:
Półfinał:
(1) PLISKOVA (CZE)/PLISKOVA (CZE) d. HONCOVA (SVK)/LUKNAROVA (SVK) 6-2 6-3
(4) BROADY (GBR)/MLADENOVIC (FRA) d. (2) KICHENOK (UKR)/KICHENOK (UKR) 4-6 6-3 [12-10]

Finał:
(1) PLISKOVA (CZE)/PLISKOVA (CZE) vs. (4) BROADY (GBR)/MLADENOVIC (FRA)

*************************************************************************************************

$25.000 Traralgon (AUS)

Drabinka Singla:
Ćwierćfinał:
(1) Casey DELLACQUA (AUS) d. Monique ADAMCZAK (AUS) 6-3 6-4
(3) Isabella HOLLAND (AUS) d. Anna FITZPATRICK (GBR) 2-6 6-0 6-1

(4) Sacha JONES (NZL) d. (Q) Viktorija RAJICIC (AUS) 6-2 6-0
(2) Olivia ROGOWSKA (AUS) d. Samantha MURRAY (GBR) 2-6 6-1 6-3

Półfinał:
(1) Casey DELLACQUA (AUS) vs. (3) Isabella HOLLAND (AUS)
(4) Sacha JONES (NZL) vs. (2) Olivia ROGOWSKA (AUS)

Drabinka Debla:
Finał:
BENGSON (AUS)/CALDERWOOD (AUS) d. ADAMCZAK (AUS)/BOBUSIC (AUS) 6-7(2) 6-1 [10-8]
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: sobota, 19 lis 2011, 13:30 
Avatar użytkownika
Moderator Gier
Data rejestracji na forum:
środa, 6 kwi 2011, 12:49
Posty: 2055
Wiek: 23
Lokalizacja: Lędziny
Płeć: Kobieta
Ulubiona zawodniczka: Jelena Vika Ana Genie Belinda
$25.000 Asuncion (PAR)

Drabinka Singla:
Półfinał:
Romana Caroline TABAK (SVK) d. (6) Tereza MRDEZA (CRO) 7-6(2) 6-2
(2) Florencia MOLINERO (ARG) d. (3) Veronica CEPEDE ROYG (PAR) 0-6 7-6(8) 6-4

Finał:
Romana Caroline TABAK (SVK) vs. (2) Florencia MOLINERO (ARG)

Drabinka Debla:
Finał:
(4) COHEN (USA)/MRDEZA (CRO) d. (2) AUROUX (ARG)/IRIGOYEN (ARG) 6-3 2-6 [10-5]
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: niedziela, 20 lis 2011, 00:31 
Avatar użytkownika
Moderator Gier
Data rejestracji na forum:
środa, 6 kwi 2011, 12:49
Posty: 2055
Wiek: 23
Lokalizacja: Lędziny
Płeć: Kobieta
Ulubiona zawodniczka: Jelena Vika Ana Genie Belinda
$25.000 Asuncion (PAR)

Drabinka Singla:
Finał:
Romana Caroline TABAK (SVK) d. (2) Florencia MOLINERO (ARG) 6-1 6-0

Słowaczka rządzi w trzech tegorocznych turniejach w paragwajskim Asuncion, najwyraźniej leży jej ten turniej. Zdobyła 3 tytuły w 3 tygodnie, gdyż tak jest ten turniej skonstruowany, że w jednym roku odbywają się 3 turnieje, tydzień po tygodniu właśnie. Nie jest mi znana ta tenisistka, dlatego sprawdziłam jej profil na WTA. Dziewczyna jest z rocznika 1991, 402 w rankingu, znana też jako Romana Tabakova.
Oto ona:
Obrazek

*************************************************************************************************

$25.000 Bratislava (SVK)

Drabinka Debla:
Finał:
(4) BROADY (GBR)/MLADENOVIC (FRA) d. (1) PLISKOVA (CZE)/PLISKOVA (CZE) 5-7 6-4 [10-2]
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: niedziela, 20 lis 2011, 10:46 
Avatar użytkownika
Administrator
Data rejestracji na forum:
środa, 25 sie 2010, 15:30
Posty: 4897
Wiek: 18
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Mona Barthel
Romana Tabak:

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Online 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: niedziela, 20 lis 2011, 11:45 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
niedziela, 10 sty 2010, 21:35
Posty: 6020
Wiek: 24
Lokalizacja: Oleśnica
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Sabi Lisicki Iwona GOATburger
$25.000 Traralgon (AUS)

Drabinka Singla:
Półfinał:
Casey DELLACQUA (AUS) (1) d. Isabella HOLLAND (AUS) (3) 6-3 6-4
Sacha JONES (NZL) (4) d. Olivia ROGOWSKA (AUS) (2) 7-5 6-2

Finał:
Casey DELLACQUA (AUS) (1) d. Sacha JONES (NZL) (4) 7-5 7-6(6)

Teraz jestem już w 100% pewien, że Casey będzie wymiatać w 2012 :zakochany2:
Obrazek Alisa Kleybanova * Casey Dellacqua * Sabine Lisicki * Ekaterina Makarova * Polona Hercog Magdalena Rybarikova * Su-Wei Hsieh * Jie Zheng * Jamie Hampton * Mathilde Johansson * Mona Barthel * Aleksandra Wozniak * Alison RiskeAndrea Petkovic * Jana Cepelova * Petra Cetkovska * Jovana Jaksic * Karolina Pliskova * Svetlana Kuznetsova * Iwona Meusburger * Fran Schiavone

Skocz do góry
 Zobacz profil Online 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: niedziela, 20 lis 2011, 12:43 
Avatar użytkownika
Moderator Gier
Data rejestracji na forum:
sobota, 10 lip 2010, 18:08
Posty: 5686
Wiek: 19
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Petkovic-Bacsinszky-Date Krumm
^ No i chyba ja też jestem pewien kto dostanie MDWC do Australian Open i innych australijskich turniejów :cwaniak:
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: niedziela, 20 lis 2011, 17:56 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
piątek, 22 sty 2010, 20:58
Posty: 2562
Wiek: 18
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: W Sisters
W świetnej formie są Tabak oraz Dellacqua. Romana po wygraniu dwóch, mimo wszystko, słabo obsadzonych ITFów, w końcu wygrywa dwudziestkę piątkę. Pokonała Cohen czy Molinero, co dobrze jej wróży. Zwycięstwa Casey w australijskich itfach to już mała tradycja tej jesieni. W kolejnym tygodniu następny turniej, tym razem Bendigo. Nie spodziewam się tego, by wygrał ktoś inny niż Dellacqua. W tym tygodniu pokonała Bellę Holland, Monique Adamczak i Sachę Jones, czyli te, które obok Liv Rogowskiej są najgroźniejszymi w trakcie trwania pasma australijskich turniejów. Tak jak napisał Spain, MDWC do Oz Open niemalże pewna.
Przed chwilą turniej w Bratysławie wygrała Lesia Tsurenko. Trzeba przyznać, że świetnei zagrała w finale, czego nie mozna powiedzieć o Karolinie Pliskovej. Może i Czeszka dała z siebie wszystko, lecz nadal jej gra jest dość niemiła dla oka...
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Asuncion, Bratislava, Traralgon (25k$) 14-20.11.2011
PostNapisane: niedziela, 20 lis 2011, 18:39 
Avatar użytkownika
Moderator Gier
Data rejestracji na forum:
środa, 6 kwi 2011, 12:49
Posty: 2055
Wiek: 23
Lokalizacja: Lędziny
Płeć: Kobieta
Ulubiona zawodniczka: Jelena Vika Ana Genie Belinda
$25.000 Bratislava (SVK)

Drabinka Singla:
Finał:
(1) Lesia TSURENKO (UKR) d. (5) Karolina PLISKOVA (CZE) 7-5 6-3

Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Strefa czasowa: UTC + 1
Polska Scena FIFA Manager
Kto przegląda forum

 Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
Skocz do: