WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Dzień 9 & 10. - wątek dyskusyjny/live
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest niedziela, 22 lip 2018, 00:09Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Re: Dzień 9 & 10. - wątek dyskusyjny/live
PostNapisane: piątek, 5 lip 2013, 09:16 
Nowicjusz
Data rejestracji na forum:
środa, 26 cze 2013, 22:47
Ulubiona zawodniczka: Agnieszka Radwanska
Powiem tak. Jestem zły na Agnieszkę, zepsuła mi wczorajszy dzień. :ryczy: W III. secie przy stanie 3:0, myślę - "Jeszcze tylko 3 gemy.." :facepalm: Nie wykorzystać takiej szansy.. Na pewno teraz Agnieszka jest zła na siebie, i racja. Nie był to mecz z Williams czy z Azarenką, gdzie ma 0 szans na wygraną... Tutaj miała, i to bardzo wielką. Pretensje może mieć wyłącznie do siebie. A z tym uciskiem, nie do końca rzuciło mi się to w oczy... Myślę, że trochę wyolbrzymiacie. Dla Sabiny w tamtym momencie nic się nie liczyło, tylko fakt, że to ona okazała się lepsza. I wcale nie bronię tutaj Agnieszki. Nie raz pokazała, że nie potrafi pogodzić się z przegraną, ale co poradzić. Taki urok człowieka :niewiem: A może śpieszyło się jej do ubikacji? :trollface:

Mimo tego, gratuluję Sabinie.. Był to przepiękny mecz. :)

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 5 lip 2013, 13:36 
Moderator Gier
środa, 25 sie 2010, 15:30
Ulubiona zawodniczka: Mona Barthel
Jeden z najpiękniejszych dni w moim tenisowym fanowaniu. Brak mi słów. Sabina jest moją drugą ulubioną tenisistą, ale mimo wszystko czuję do niej ogromną sympatię, wiedziałem, że ta dziewczyna coś kiedyś osiągnie. Zresztą była kiedyś moim numerem jeden póki nie pojawiła się Mona. Ale to nieważne. Ważne jest to, co teraz osiągnęła Sabina, bo ja do tej pory nie potrafię złożyć swoich myśli. Sabina osiągnęła już swoje własne zwycięstwo, finał już nie jest tak ważny w tym momencie. Zwycięstwo nad Williams, Radwańską i szeregiem innych liczących się rywalek. Ta dziewczyna udowadnia, że potrafi walczyć o największe trofea, a jej uśmiech i łzy są dla mnie największą nagrodą. Ja już jestem w niebie.
Ten półfinał był okropnie wyniszczający emocjonalnie. Nie mogłem usiedzieć z nerwów i emocji. W trzecim secie już mi głowa pękała, a na transmisję patrzyłem pół żywym wzrokiem. Podejrzewam, że wielu z nas przeżywała mecz równie mocno jak same bohaterki. Cieszę się jednak, że to Lisicka okazała się lepsza w końcówce. W sobotę możecie wzywać karetkę już przed samym meczem. Mnie i Pawłowi, który pewnie jeszcze gorzej przeżywa ten turniej.

Zastanawiałem się ostatnio w jakim jestem miejscu z fanowaniem Agnieszki. Wczorajsze pożegnanie nieco wyjaśniło sprawę, a wywiad pomeczowy i opinie na temat szans w tym szlemie dopełniły formalności. I to chyba tyle na temat panny AR. Miałem się rozpisać, ale chyba nie chcę sobie psuć tych pięknych chwil.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 5 lip 2013, 14:20 
Nowicjusz
czwartek, 10 sty 2013, 14:39
oczywiście Polacy robią wojnę a Daily Mail daj takie zdjęcie:
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: poniedziałek, 18 cze 2018, 16:26 
Wielki Szlem
sobota, 29 cze 2013, 22:20
Ulubiona zawodniczka: Goerges Radwanska Hantuchova
Ha ha jak to miło czasami sobie odgrzebać starości. 5 lat minęło, od tego pamiętnego meczu, a jak oglądam powtórki na YT to emocje wracają. Polka niestety Szlema nie wygrała... Ale jako ciekawostkę można podać, że Bartoli wygrała tu po 6 latach od swojego pamiętnego finału z Venus. Tegoroczny Wimbledon będzie również 6 lat po finale Agnieszki z Sereną. Coś mi mówi, że ostatni w karierze dla Polki. Dobrze, że jest jeszcze co wspominać :D

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl