WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Twitter.room
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest niedziela, 20 sty 2019, 00:29Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Twitter.room
PostNapisane: niedziela, 26 cze 2016, 16:43 
Moderator Gier
Data rejestracji na forum:
niedziela, 19 sie 2012, 15:00
Ulubiona zawodniczka: Maria Sharapowa
Obrazek

Od dzisiaj rusza Twitter.room Fantasy Tennis Game. To tutaj będziecie mogli dzielić się swoimi przemyśleniami z innymi zawodnikami. Zasady korzystania pokrywają się z regulaminem forum. Zapraszam wszystkich do czynnego udziału. Jako, że zbliża się Wimbledon, to kogo typujecie do końcowego zwycięstwa? Komu będziecie kibicować? Twittujcie do woli!!
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Twitter.room
PostNapisane: poniedziałek, 27 cze 2016, 21:35 
Premier 5
wtorek, 20 sty 2015, 00:20
Ulubiona zawodniczka: Garbine Muguruza
Cytuj:
Witajcie kochani :serce:
Niestety, ale mam złą wiadomość. Znowu nie udało mi się przejść kwali do Wielkiego Szlema :( Naprawdę, nie wiem co się stało. Myślałem, że tym razem się uda, byłem optymistycznie nastawiony po tym, jak osiągnąłem QF w Eastbourne. Tym razem decydowały pojedyncze piłki, nie wiem jak to opisać. Chyba nie mam szczęścia do wielkich turniejów :szlocha:. Nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za moje psiapsie z Belgii i Szwajcarii :oh:.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ostatnio edytowano poniedziałek, 27 cze 2016, 21:59 przez Hirikoshi, łącznie edytowano 1 raz
Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: poniedziałek, 27 cze 2016, 21:46 
Premier Mandatory
sobota, 15 lut 2014, 16:46
Ulubiona zawodniczka: Alize Cornet
Cytuj:
@Bartek
Witajcie moi drodzy, od środy jestem już na kortach Wimbledonu i trenuję ciężko aby powalczyć o jak najlepszt rezultat w kolejnym szlemie jakim jest Wimbledon, mam stąd miłe wspomnienia (SF 2014 po porażce z Maćkiem) tak więc chciałbym osiągnąć tym razem chociażby 3 rundę, ale czy to mi się uda? Sezon przygotowawczy był totalną klapą i w Birmingham i w Eastbourne poległem w 1 rundzie niżej sklasyfikowanym, uważam, że jestem całkiem nieźle przygotowany na swój pierwszy mecz z Alvarem, mam z nim korzystny bilans aczkolwiek to jest szlem i tutaj wszystko się może wydarzyć, dowiemy się w środę jak to będzie :D. W tym roku wystartowałem we wszystkich kategoriach w Wimbledonie w deblu oraz mixcie, więc walczę na całego, w deblu od poczatku roku poza jednym wyjątkiem też nic się nie układa więc może tutaj przyjedzie jakieś odblokowanie? Trzymajcie kciuki!
#GrandSlam#Wimbledon#workhard#fighter

Ps: Powodzenia życzę Alvaro!
Obrazek
A.Cornet~M.Linette~A.Kerber~S.Stephens~Ka.Pliskova~E.Vesnina~A.Petkovic~L.Safarova~

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 28 cze 2016, 11:00 
Administrator
niedziela, 3 lip 2011, 08:12
Ulubiona zawodniczka: Angelique Kerber
Cytuj:
Hallo Wimbledon!
Niezmiernie się cieszę, że mogę tu wrócić i zagrać w turnieju głównym. Po finale w Eastbourne nie czuję zmęczenia a raczej jestem pełny optymizmu. Ale jak tu nie czuć się dobrze skoro 2 lata temu grałem tu w dwóch finałach a nawet jeden wygrałem. Zagram z Basia. Niebezpieczną zawodniczką z którą przegrywałem kilka razy. Ale jestem dobrej myśli. W deblu z Kamilem musimy odczarować złą passe ale na start dostaliśmy Rado i Marco. To właśnie z tym pierwszym zdobyłem tytuł tutaj. Pamiętam, że to Marco i Rado zdobyli tutaj puchar w 2011 r a w 2012 nie kto inny jak Kamil. Więc cała czwórka ma już tytuł na kortach Wimbledonu więc licze na mecz godny mistrzów z przed kilku lat. Pozdrawiam wszystkich i życze samych dobrych chwil. #Wimledon #grass #power #hope

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 28 cze 2016, 13:26 
Moderator
piątek, 6 lip 2012, 15:10
Ulubiona zawodniczka: Petra Cetkovska Petra Kvitova
Cytuj:
Już nie mogę się doczekać kiedy wystartuje Wimbledon. Mam stąd wspaniałe wspomnienia, zwłaszcza w rywalizacji deblowej, gdy dwa razy z rzędu udawało mi się docierać do finału. Trochę żal, że te finały były przegrane, ale sam awans do decydującego meczu był dla mnie ogromnym przeżyciem. Teraz celuję w dużo lepszy wynik także w rywalizacji singlowej. Nie wiem jak się ten turniej potoczy, ale chciałbym zostać przynajmniej do drugiego tygodnia. Turniej rozpocznę od meczu z Marco, który w ostatnich tygodniach miał świetne wyniki i na pewno nie będzie łatwym rywalem do pokonania. Trzymajcie kciuki!

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 28 cze 2016, 18:37 
Administrator
niedziela, 10 sty 2010, 21:40
Ulubiona zawodniczka: Kaheaokaleonahenahemaikalani C
Cytuj:
Truskawki... szampan... five o' clock czyli oczywiście Wimbledon!!!
Miło znów zawitać do UK, aczkolwiek nie mam zbyt dobrych wspomnień związanych z Londynem. Nie udało mi się tutaj osiągnąć czegoś spektakularnego - pora odczarować los w tegorocznej edycji. Łatwo nie będzie. W singlu piekielnie trudna drabinka. Na początek Yannick, w tej samej ćwiartce Marta, a więc bardzo wymagający przeciwnicy więc nie mogę wybiegać w myślach póki co dalej niż poza pierwszą rundę. Najważniejsze to skupić się na grze, robić swoje, a wyniki same przyjdą.
W deblu ominęło nas z Guzikiem rozstawienie, miejmy nadzieję, że to dobry prognostyk i zaatakujemy z pozycji czarnego konia. W mikście liczę, że los ześle mi Hudomona xd ale nie widzę jego jeszcze na liście zgłoszeń...

Tymczasem pędzę na trening!
FEDERER ~ KYRGIOS ~ VERDASCO ~ DIMITROV ~ CHARDY ~ TIAFOE ~ ISTOMIN ~ DZUMHUR ~ ALBOT ~ KUBOT
LINDSTEDT ~ ANDERSON ~ NISHIKORI ~ ILHAN ~ POUILLE ~ FOGNINI ~ BOLELLI ~ FUCSOVICS ~ J. SOUSA ~ HURKACZ
ANDUJAR ~ GULBIS ~ MAHUT ~ MULLER ~ CHUNG ~ TECAU ~ AREVALO ~ RUUD ~ SOCK ~ DELLIEN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 28 cze 2016, 19:05 
Premier 5
wtorek, 20 sty 2015, 00:20
Ulubiona zawodniczka: Garbine Muguruza
Agent_Provocateur napisał(a):
W mikście liczę, że los ześle mi Hudomona xd ale nie widzę jego jeszcze na liście zgłoszeń...

Cytuj:
Ciekawe, czy z moim refleksem uda się jeszcze dostać do drabinki :rotfl: Jednak wierze, że uda się razem zagrać :przytul: #mikst #alwayslate #wimbledon2016
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 28 cze 2016, 20:01 
Wielki Szlem
środa, 14 lis 2012, 18:21
Ulubiona zawodniczka: Caroline Wozniacki
Prawdziwy twitter ma limit znaków XD

Cytuj:
Powodzenia również Bartku! Które to już nasze spotkanie? #again #Wimbledon

Wozniacki ~ Stephens ~ Vekic ~ Mattek-Sands ~ Giorgi ~ Cibulkova ~ Cornet ~ Puig ~ Halep

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 28 cze 2016, 20:53 
Moderator Gier
niedziela, 19 sie 2012, 15:00
Ulubiona zawodniczka: Maria Sharapowa
Alvaro napisał(a):
Prawdziwy twitter ma limit znaków XD

Nasz twitter limitu znaków nie ma :P

Cytuj:
Halo Łymbledon!
Niestety pogoda nie pozwala rozgrywać meczy, przez co dzisiejszy dzień spędziłem w siłowni. Szykuję się do mega ciężkiego meczu w 1 rundzie z tegorocznym mistrzem Australian Open Kirioszem. Pamiętam nasze ostatnie spotkanie w finale w Stanford, w którym poległem w 3 setach, dlatego będę chciał się zrewanżować. Szlemy to nie moja bajka, jednak to tutaj w Londynie odnotowałem swój największy sukces w Wielkim Szlemie czyli QF 3 lata temu. Każdy wygrany mecz będzie wielkim sukcesem patrząc na moją dotychczasową formę na trawie oraz drabinkę turniejową. Trzymam ogromnie kciuki za Kamila, Bartka, Daniela, Maćka. Już w 1 rundzie dojdzie do meczu na szczycie tj. Agent -Yannick. Ciekawy może być też mecz przedstawicieli wysp bahamskich, niech wygra lepszy! W roli czarnego konia typuje Jonathana, który wraca do rozgrywek. Jego ogromne doświadczenie i wygrane turnieje mogą zaprocentować na wimbledońskiej trawie. Trzymajcie za mnie kciuki!
#ComeOn! #London #Wimbledon2016 #grass
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 28 cze 2016, 21:19 
Moderator
czwartek, 28 kwi 2011, 18:44
Ulubiona zawodniczka: Bepa_Aga_See_Yarka_Kris_Lucie
Cytuj:
Czas na kluczowy, z pewnością jak dla mnie, tegoroczny szlem patrząc z perspektywy igrzysk. Po serii niepowodzeń, która zaczęła się wpadką w Rzymie moje plany startowe komplikują się i nadzieja w Wimbledonie. Miałem czas na przygotowania i postanowiliśmy z Verą i Andym wprowadzić kilka zmian. Czy przyniesie to efekt - zobaczymy w meczu z niewygodnym Guzikiem (tak a propo powodzonka!). Przyjechałem do Londynu z jasnym celem - czołowa ósemka na trzech frontach i co najmniej jeden triumf). Oczywiście liczę na nasz Maćku (!), bo choć drabinka nie sprzyja to warto wreszcie przełamać się i sięgnąć po wspólny wimbledoński tytuł. Trzymam kciuki za nas kanadyjski teamie! Pokażmy GrassGoat!
#Grass#ComeOn#Wimbledon#OlympicRoad
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 28 cze 2016, 21:34 
Moderator
piątek, 6 lip 2012, 15:10
Ulubiona zawodniczka: Petra Cetkovska Petra Kvitova
Cytuj:
Staram się podchodzić do tego na spokojnie, ale dzisiejsze opady deszczu uniemożliwiły mi trening. Mam nadzieję, że to nie będzie miało większego wpływu na wyniki spotkań. Tym razem chcę wystartować w trzech konkurencjach i liczę przynajmniej na jakiś finał. W deblu mamy naprawdę niesprzyjającą drabinkę, ale liczę na to, że razem z Pavlickim osiągniemy jakiś sukcesu.
Co do singla:
Hopp Agent!
Come on Alvaro!
Allez Kamil!
Weiter Maciej!
Hopp kiriosz & good luck tancerz! :oh:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 29 cze 2016, 00:26 
Premier Mandatory
sobota, 15 lut 2014, 16:46
Ulubiona zawodniczka: Alize Cornet
Cytuj:
@Bartek
Deszcz storpedował moje dzisiejsze plany i nie pograłem na świeżym powietrzu, za to z moją sparingpartnerką Alize Cornet trenowaliśmy ciężko pod balonem, mamy nowe schematy i tylko czekać na pierwszy mecz przesunięty na czwartek, jestem dobrej myśli.
Alvaro obstawiam z 4-5 spotkanie, ale jaka jest prawda to Ci nie powiem xD
Obrazek
A.Cornet~M.Linette~A.Kerber~S.Stephens~Ka.Pliskova~E.Vesnina~A.Petkovic~L.Safarova~

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 30 cze 2016, 21:34 
Administrator
niedziela, 10 sty 2010, 21:40
Ulubiona zawodniczka: Kaheaokaleonahenahemaikalani C
Cytuj:
#fado #euro #PA #summerwine
Oj co to się dzieje dziś w Londynie. Muszelka de Brito śpiewa fado i zagrzewa swoich chłopców do walki. PA nawet wygrała, nie wypadało jej przegrać wszak kort był suchy.
2 runda singla w kieszenie. Teraz starcie z Jonathanem, to bardzo nieprzewidywalny rywal więc będzie ciężko. W deblu udany start, ale do ostatecznego zwycięstwa daleka droga.
FEDERER ~ KYRGIOS ~ VERDASCO ~ DIMITROV ~ CHARDY ~ TIAFOE ~ ISTOMIN ~ DZUMHUR ~ ALBOT ~ KUBOT
LINDSTEDT ~ ANDERSON ~ NISHIKORI ~ ILHAN ~ POUILLE ~ FOGNINI ~ BOLELLI ~ FUCSOVICS ~ J. SOUSA ~ HURKACZ
ANDUJAR ~ GULBIS ~ MAHUT ~ MULLER ~ CHUNG ~ TECAU ~ AREVALO ~ RUUD ~ SOCK ~ DELLIEN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 30 cze 2016, 23:50 
Junior
sobota, 20 lip 2013, 15:32
Ulubiona zawodniczka: Isia Pisia Usia Siusia
Cytuj:
Trawa wreszcie oswojona. Jest drugie zwycięstwo na tej nawierzchni i pierwsze na tegorocznym Wimbledonie. Teraz mecz z niewygodny rywalem, ale liczę na wsparci moich świetnych słowackich kibiców i wierzę że będzie dobrze. Forma budowana z myślą o Rio idzie powoli w górę!! Żeby tylko pogoda była dla nas łaskawa jak dzisiaj, bo nie żaląc się, już dwa razy nie mogłem obyć treningu przez deszcz.. Biorąc przykład z idolki zaczynam go nienawidzić :||
#pozwyciestwo #poRio #wimbledon2k16 #nomorerain

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 1 lip 2016, 12:10 
ITF
piątek, 14 sie 2015, 12:25
Ulubiona zawodniczka: A Radwanska_M Keys
Cytuj:
Ćwiećfinał Wimbledonu osiągnięty. Nie musiałem wychodzić na kort, poieważ mój przeciwnik poddał mecz walkowerem. Takie zwycięstwa smakują mniej, jednak wracam do treningów na pełnych obrotach, by w swoim drugim z rzędu ćwierćfinale Wielkiego Szlema osiągnąć pierwszy półfinał. Wpadnę na mecz moich potencjalnych przeciwników, wiem, że nieważne kto wygra, będzie bardzo ciężko. Pamiętam turniej w Norymberdze, gdzie w finale przyszło mi się zmierzyć z Agentem, on jest na pewno w formie. Moim cichym marzeniem jest start w Igrzyskach, ale żeby się na nie dostać, będę musiał tu chyba osiągnąć finał. Nie ma rzeczy niemożliwych! Liczę na kibiców z San Marino :oh:
#grass #Wimbledon #BeforeRio #Quarterfinals

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl