WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Twitter.room
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest środa, 26 cze 2019, 11:29Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Re: Twitter.room
PostNapisane: piątek, 2 wrz 2016, 09:58 
Moderator
Data rejestracji na forum:
piątek, 6 lip 2012, 15:10
Ulubiona zawodniczka: Petra Cetkovska Petra Kvitova
Cytuj:
Niestety, kończę przygodę z singlowym US Open na drugiej rundzie. Po cichu liczyłem na trochę więcej, bo rok temu też odpadłem na tym etapie zmagań, ale Maciek był dziś nie do złamania. Praktycznie wszystko wracało na moją stronę i to prosto pod nogi. Cóż, hard to chyba nie moja bajka. Teraz czekam na deblowe rozgrywki. Tam celuję w coś więcej niż druga runda, a finał sprzed tygodnia daje mi ogromną motywację. #usopen2016 #doubles

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 7 wrz 2016, 21:26 
Moderator
czwartek, 28 kwi 2011, 18:44
Ulubiona zawodniczka: Bepa_Aga_See_Yarka_Kris_Lucie
Cytuj:
CO TU SIĘ DZIEJE! Ja rozumiem maga NY, ale finał singla, debla i miksta :lalala: :ojaa: :serce:

Jak mam grać piach pół roku, a później tak to spoko, przeżyję i chcę więcej!! Allez! Trzymajcie kciuki! Maciek i Daniel pomożecie w szlifach formy? Czy ktoś kiedyś wcześniej w FTG miał szanse na potrójną koronę?
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 7 wrz 2016, 22:02 
Moderator
Cytuj:
Jutro miałem wylatywać do Kanady, ale takiej okazji nie mogę odpuścić. Jestem gotów wspomóc Cię w każdy możliwy sposób. Kanada ma kolejny powód do świętowania, a potrójna korona byłaby chyba osiągnięciem bezprecedensowym. Szykuję pompony i wpadam na trybuny #teamCanada #goCanada #finals #hattrick

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 8 wrz 2016, 17:18 
Premier 5
wtorek, 20 sty 2015, 00:20
Ulubiona zawodniczka: Garbine Muguruza
Cytuj:
Cóż, występ w NY mogę uznać za udany. 3 szlem i z kwalifikacji dostać się aż do SF to nie lada wyczyn, dodatkowo pierwszy raz w karierze zagrałem w deblu i mikście, gdzie wygrałem po jednym meczu :). Czas na tour w Azji, po serii w USA jestem pozytywnie nastawiony, a apetyt rośnie w miarę jedzenia :D.

Ah, no i podziękowania dla moich fanów, zwłaszcza dla ciebie Daniel. Twój doping był jedną z najmilszych rzeczy, jaka spotkała mnie w tym tourze :przytul: :oh:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 8 wrz 2016, 18:59 
Moderator
Cytuj:
Ściskam gorąco tenisistę z chłodnej Norwegii :przytul: Świetlana przyszłość przed Tobą w naszym tourze :D
Ja czekam teraz na ostatnie mecze finałowe i liczę po cichu na miejsce w Loży V.I.P Team Canada.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 10 wrz 2016, 22:42 
Wielki Szlem
środa, 14 lis 2012, 18:21
Ulubiona zawodniczka: Caroline Wozniacki
Cytuj:
Początkowo nie planowałem gry w Biarritz, jednak za namową organizatorów* zdecydowałem się na start we Francji i nie żałuję. Zawsze lubiłem grę przed francuską publicznością i odczuwam sympatię ze strony Francuzów, zawsze mogę liczyć na ich wsparcie i to jest bardzo miłe. Postaram odwdzięczyć się za te miłe gesty dobrym tenisem, jutro walczę o tytuł z Dawidem L., z którym jeśli dobrze pamiętam, nie miałem okazji jeszcze grać. Dam z siebie wszystko. #tennis #final #tournament #danish #fight #nevergiveup

*Tancerz :D

Wozniacki ~ Stephens ~ Vekic ~ Mattek-Sands ~ Giorgi ~ Cibulkova ~ Cornet ~ Puig ~ Halep

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: niedziela, 11 wrz 2016, 10:50 
Moderator
czwartek, 28 kwi 2011, 18:44
Ulubiona zawodniczka: Bepa_Aga_See_Yarka_Kris_Lucie
Cytuj:
Dziękuję wszystkim za wsparcie. Dziękuję Kanado. Dziękuję Nowy Jorku :bogzaplac: Obecnie nie jestem w stanie napisać nic, gdyż łzy cisną mi się do oczu, musi to do mnie dojść. #usopen #champion2016 #kamilback #NewYork
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 20 wrz 2016, 10:24 
Moderator
Cytuj:
Ostatnie tygodnie nie są dla mnie zbyt udane. Gram poniżej oczekiwań swoich i kibiców. Tak naprawdę od czasu gdy zakończył się sezon na mączce nie zanotowałem żadnego godnego uwagi rezultatu. Jeszcze kilka tygodni temu miałem szansę na występ w Singapurze, teraz te szanse spadają coraz bardziej. Muszę dać z siebie wszystko w Pekinie i w Wuhan, bo inaczej zmagania najlepszych tenisistów obejrzę przed telewizorem a sam pojadę do Zhuhai przy sprzyjających wiatrach.
Gratulacje dla Alvaro, który rozprawił się ze mną drugi raz w przeciągu dwóch tygodni :bravo:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 20 wrz 2016, 17:47 
Premier 5
Cytuj:
Cóż, tak jak myślałem. Po fantastycznym dla mnie US Open, przyszła era grania piachu. Podwójne porażki w Tokio w singlu bolą masakrycznie, następnym razem jak będę grał z Maćkiem to wezmę tonę nerwosolu zamiast wywalać wszystko w aut. Tak czy siak został debel, mam nadzieję, ze wraz z Dawidem ugramy coś więcej niż 1 rundę :ryczy: .
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 20 wrz 2016, 18:19 
ITF
piątek, 14 sie 2015, 12:25
Ulubiona zawodniczka: A Radwanska_M Keys
Cytuj:
Po ostatnim okresie słabszej gry, udało mi się obronić tytuł w Tokio. Jestem bardzo zadowolony z tego rezultatu, bo rzadko komu zdarza się obronić tytuł, a mi się udało :) Moim celem jest wejście do top 20 i kwalifikacja do Zhuhai, mam nadzieję, że uda się osiągnąć ten cel.
Moja kariera w deblu: piach - mistrzostwo olimpijskie - piach :oh:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 1 paź 2016, 12:12 
Moderator
Cytuj:
Ostatnie miesiące nie są dla mnie udane, ale nadal mam realną szansę na grę w Singapurze. Do tego potrzebny jest mi bardzo dobry występ w Pekinie. Inaczej te szanse spadną praktycznie do zera. Tak naprawdę mój ranking trzyma sezon gry na mączce, bo od tego momentu gram zdecydowanie poniżej oczekiwań. Mam nadzieję, że Chiny okażą się dla mnie szczęśliwe, tym bardziej, że zbliżają się moje urodziny i miło by było sprawić sobie prezent. W I rundzie czeka mnie jednak trudne starcie z tancerzem, z którym przegrałem rok temu w Pekinie. Trzymajcie kciuki!

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 1 paź 2016, 12:23 
Junior
sobota, 20 lip 2013, 15:32
Ulubiona zawodniczka: Isia Pisia Usia Siusia
Cytuj:
Chiny, Wuhan - moje szczęśliwe miejsce na Ziemi. Po pierwsze tu zdobywam swój drugi tytuł, a po drugie ten tytuł daje mi prowadzenie w rankingu FTG, coś czegoś się nie spodziewałem!!
Czasu na świętowanie jednak brak, bo trzeba szybko jechać do Pekinu by bronić SF i dalej walczyć o Turniej Mistrzów, bo różnice w rankingu są minimalne
#wuhan #newnr1 #asiamybiggestlove

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: poniedziałek, 10 paź 2016, 16:57 
Premier 5
Cytuj:
No i po tourze w Azji - 2 QFy w ogromnych turniejach w Wuhan i Pekinie to nawet niezłe rezultaty. Ba, nawet w deblu udało się wygrać jeden mecz :oh: .

Czas na przenosiny do Austrii, gdzie już w 1R zagram z Agentem :przytul: :serce: :wta:
#Linz #Agent_plz_be_gentle
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 1 lis 2016, 15:03 
Premier 5
Cytuj:
Cóż, mój pierwszy sezon w naszym kochanym FTG powoli dobiega końca <3
Jako, iż nie udało się dobić do Zhuhai, to chciałbym pokrótce podsumować ten rok zmagań.

Na pewno nie zapomnę tych emocji na US Open, gdzie udało się dobić do SF, pierwszego turnieju granego w Katowicach, na pewno nie zapomnę pierwszego finału w deblu (Linz) z moim niezastąpionym mistrzem olimpijskim Dawidem ( :oh: :przytul: ) i na pewno nie zapomnę tych porażek w kwalach do szlemów :oczami: .

Dzięki również wszystkim moim rywalom, w szczególności dla Agenta, Marty, Daniela, Kamila, Maćka i ponownie Dawida, za te wszystkie emocjonujące mecze, bez was wszystko to byłoby nudne :D. No i dla głównego(ych) organizatora(ów) tego całego bajgla czyli Tancerzowi i Kamilowi ^^

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć jeszcze powodzenia wszystkim w Zhuhai i widzieć się w roku 2017!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 1 lis 2016, 15:31 
Moderator
Cytuj:
W tym sezonie pozostał mi do zagrania jeszcze jeden turniej i powiem szczerze, że przyjeżdżam do Chin z ciężkim sercem. W Moskwie miałem szansę na to, aby awansować do Singapuru, ale jej nie wykorzystałem. W związku z tym pozostał mi tylko turniej w Zhuhai, który i tak jest swego rodzaju nagrodą za cały ten rok. Szkoda, że nie w Singapurze nie udało się zawodowa ćwiczenia chociaż debla, ale dziesięć miesięcy gry na najwyższych obrotach dawało o sobie znać i zwyczajnie zabrakło sił.

Teraz czas na dogranie tego turnieju i na zasłużone wakacje. Jeszcze nie wiem jaka czeka mnie przyszłość, ale chyba nadszedł czas na kolejne zmiany. Czekajcie na jakieś dokładniejsze informacje do końca listopada :)

Hirikoshi, jeśli nadal będziesz się tak rozwijał to następny rok będzie Twój :D

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl