WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Twitter.room
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest środa, 20 mar 2019, 20:48Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Re: Twitter.room
PostNapisane: wtorek, 3 sty 2017, 20:34 
Premier 5
Data rejestracji na forum:
wtorek, 20 sty 2015, 00:20
Ulubiona zawodniczka: Garbine Muguruza
Cytuj:
Nowy sezon rozpoczynam turniejem w Auckland. Poprzedni dał mi dużo do myślenia, jestem dobrej myśli odnośnie zbliżającego się wielkimi krokami AO. Już dzisiaj rozegram pierwszy mecz z debiutantem Kamilem. W deblu oczywiście już pożegnałem się z zawodami, nadal musimy pracować z Dawidem nad wieloma rzeczami :oh:. #NewSeason #Auckland #RoadToAustralianOpen
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 6 sty 2017, 23:47 
Moderator Gier
niedziela, 19 sie 2012, 15:00
Ulubiona zawodniczka: Maria Sharapowa
Ależ miło, że ten sezon się już rozpoczął. Nowy rok zacząłem w Brisbane, gdzie udało mi się pokonać rozstawionego Splintera, ale potem przegrałem z finalistą (a może i zwycięzcą) Przemkiem. Mimo tego, cieszę się, że udało się wygrać mecz, bo różnie bywało z moimi spotkaniami w Brisbane w poprzednich latach. Jestem już w Sydney, gdzie trenuję na szybkich kortach i opijam z Damianem liderowanie w deblowym rankingu. Liczę na dobry start szczególnie w Melbourne. Mam nadzieję, że przełamię psychiczną blokadę, jaka mi towarzyszy w turniejach wielkoszlemowych. Wszystkim życzę powodzenia w nowym sezonie!!! #NewYear#2017#NewHopes#Australia#Brisbane#Sydney#Melbourne#AustralianOpen
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 28 sty 2017, 23:43 
ITF
czwartek, 28 cze 2012, 18:43
Ulubiona zawodniczka: Kim Clijsters
Cytuj:
Chyba nadszedł ten czas, by zrobić sobie przerwę w rozgrywkach. Długo wahałam się, czy kontynuować karierę, ale z powodu braku dalszej motywacji, braku jakichkolwiek dobrych wyników oraz wypalenia, jestem zmuszona zawiesić swoją karierę na czas nieokreślony. Dziękuję wszystkim, którzy kibicowali mi w ostatnich latach oraz wspierali w trudnych momentach. Powodzenia wszystkim w kolejnych turniejach! :)
#ShowMustGoOn

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: niedziela, 29 sty 2017, 16:03 
Wielki Szlem
środa, 14 lis 2012, 18:21
Ulubiona zawodniczka: Caroline Wozniacki
Cytuj:
Wyjątkowy początek roku dla mnie - wygrany Australian Open w deblu oznacza karierowego Szlema. Do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Chcę podziękować każdemu, kto ze mną współpracował - od trenerów po partnerów deblowych. Jedną z nich była @Marta, z którą wspólnie osiągnęliśmy nasz pierwszy wielkoszlemowy finał, tutaj, w Melbourne i z którą współpracę wspominam bardzo dobrze. Marta ogłosiła, że robi przerwę od Touru. Chciałbym życzyć Marcie wszystkiego dobrego i jak najszybszego odzyskania chęci. Trzymaj się! :przytul:

Wozniacki ~ Stephens ~ Vekic ~ Mattek-Sands ~ Giorgi ~ Cibulkova ~ Cornet ~ Puig ~ Halep

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: niedziela, 29 sty 2017, 22:32 
ITF
czwartek, 28 cze 2012, 18:43
Ulubiona zawodniczka: Kim Clijsters
Cytuj:
Alvi, dzięki za miłe słowa. :przytul: Również bardzo miło wspominam współpracę z Tobą. Saritka i Roberta dawały radę! :oh: Jeśli nie masz nic przeciwko, to czasem wpadnę do Twojego boksu, by dopingować starego kumpla. :)) Zapomniałabym, gratki za kolejny tytuł! :bravo:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: niedziela, 29 sty 2017, 22:59 
Moderator
piątek, 6 lip 2012, 15:10
Ulubiona zawodniczka: Petra Cetkovska Petra Kvitova
Cytuj:
Myślałem, że tegoroczny Australian Open skończy się dla mnie pechowo, ale sukces w mikście chociaż trochę załagodził gorycz porażki. Dziękuję Maćkowi za udaną współpracę i mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze się spotkamy po jednej stronie siatki :D
Teraz przenoszę się do Rosji z nadzieją na lepsze wyniki, nie tylko deblowe. Na inaugurację przyjdzie mi zagrać z El Viento, który nigdy nie był łatwym rywalem. Nastawiam się na trudne spotkanie.
Przykro mi z powodu rezygnacji Marty, ale czasami lepiej odpuścić i znaleźć motywację na nowo. Do zobaczenia w kortach w przyszłości :przytul:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 9 lut 2017, 14:29 
Moderator
Cytuj:
Mimo fatalnych występów w pierwszych miesiącach sezonu udało mi się awansować do TOP10 rankingu. To naprawdę wielki sukces, tym bardziej, że jeszcze niedawno chciałem odwiesić rakietę na kołek. Mam nadzieję, że nadrobię sporo punktów, bo wiosną zacznie się dla mnie gorący okres i obrona punktów za finał na kortach Rolanda Garrosa. Teraz można z czystym sumieniem powiedzieć, że Kanada jest drugą siłą w dziesiątce! #TeamCanada #GoGo #TOP10 #careerhigh

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 10 lut 2017, 14:54 
Premier 5
Cytuj:
O jeruna, ileż to się działo :D
Baaardzo mierny występ na AO udało się odbić w Sankt Petersburgu, gdzie udało się zgarnąć pierwszy finał rangi WTA :lalala:. Fantastycznie czuje się w tamtejszej hali, oczywiście pomógł mi też doping moich niezastąpiony fanów :przytul: .
Co więcej, od teraz moim partnerem deblowym będzie Agent, liczę na masę zwycięstw i wygranych turniejów!!! :D

No i po dopełnieniu wszystkich formalności, od turnieju w Doha będę grać pod Hiszpańską flagą :serce:

#SanktPetersburg #FirstWTAFinal #NewPartner #VivaLaEspana!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 10 lut 2017, 17:24 
Administrator
niedziela, 10 sty 2010, 21:40
Ulubiona zawodniczka: Kaheaokaleonahenahemaikalani C
Hirikoshi napisał(a):
Cytuj:
Co więcej, od teraz moim partnerem deblowym będzie Agent, liczę na masę zwycięstw i wygranych turniejów!!! :D

Cytuj:
Niestety, ale na razie nie mam dobrych wieści - jak Hiri wie dopadł mnie uraz kciuka, klasyczne wybicie. Gdy wydawało się, że wszystko ok (po 2-3 dniach) przy próbie odkręcenia słoja z kawą uraz znów dał znać o sobie. Mam nadzieję, że przed pierwszym meczem deblowym wszystko będzie ok i będę mógł trzymać paletkę w dłoni, a jak nie będę trzymać w zębach xd
Najgorsze jest jednak, to, że muszę zmierzyć się z obroną finału singla... a z urazem ciężko grać.

#Hiri #Ad-Dauha #kawa #thumbs up!!! #middle east
FEDERER ~ KYRGIOS ~ VERDASCO ~ DIMITROV ~ CHARDY ~ TIAFOE ~ ISTOMIN ~ DZUMHUR ~ ALBOT ~ KUBOT
LINDSTEDT ~ ANDERSON ~ NISHIKORI ~ ILHAN ~ POUILLE ~ FOGNINI ~ BOLELLI ~ FUCSOVICS ~ J. SOUSA ~ HURKACZ
ANDUJAR ~ GULBIS ~ MAHUT ~ MULLER ~ CHUNG ~ TECAU ~ AREVALO ~ RUUD ~ SOCK ~ DELLIEN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2017, 17:17 
Premier 5
Cytuj:
JEST PIERWSZY TYTUŁ !!! :lalala: Za drugim podejściem udało się wygrać finał turnieju, padło na Dubaj :D Ogromnie się ciesze, ponieważ nie dość, że jest to ranga Premier 5, to po drodze udało się pokonać 3 rozstawionych przeciwników. No i w deblu powoli zaczyna wychodzić coraz więcej, z niezastąpionym Agentem osiągnęliśmy półfinał :serce: . Z całego serca dziękuję moim fanom za doping, jesteście najlepsi !! :przytul:
#FirstTitle #Dubai
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: niedziela, 16 kwi 2017, 13:12 
Premier 5
Cytuj:
Po niezbyt udanym tournee po USA i turniejach w Indian Wells, Miami oraz Charleston wraz z Agentem przeniosłem się do Szwajcarskjego Biel. Tam udało się w singlu zgarnąć drugi tytuł w karierze :lalala:, a w deblu awansowaliśmy do półfinału. Teraz czas na prawdziwe rozpoczęcie sezonu na mączce - następny turniej gramy w Stuttgarcie, walka o tytuł sławnego Porsche będzie zażarta. :D

#SecondTitle #Biel #IWantMyPorsche
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 6 maja 2017, 20:13 
Moderator Gier
Cytuj:
Coś cicho tutaj :(
Jestem ogromnie szczęśliwy z osiąganych wyników w deblu. Nigdy nie spodziewałbym się takiej passy i tylu wygranych turniejów :oh:

Fatalnie za to wiedzie mi się w singlu. Aż tak fatalnego sezonu nie miałem od początku swojej kariery. Teraz turniej w Madrycie, gdzie byłem dwukrotnie w finale, raz triumfując. Może na hiszpańskiej ziemi uda mi się przełamać niemoc.

#MutuaMadridOpen #Prague #title
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 6 maja 2017, 20:48 
Moderator
Cytuj:
Z Pragi wyjeżdżam z dwoma półfinałami i muszę przyznać, że jestem z tych występów bardzo zadowolony. Ostatnie tygodnie nie były dla mnie zbyt udane, ale mimo wszystko poprawiłem swój ranking i mam szansę na jeszcze większy awans. Do Madrytu przyjeżdżam bez żadnej presji i liczę na to, że to zaprocentuje. Przydałoby się nieco poprawić swój wynik,
no w perspektywie dwa finały na mączce. #claypower #Madrid #tennis

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 6 maja 2017, 21:25 
Administrator
niedziela, 3 lip 2011, 08:12
Ulubiona zawodniczka: Angelique Kerber
Cytuj:
Praga to mój 3 turniej na mączce a zarazem drugi wygrany. Jest to dla mnie niesamowite i na pewno się tego nie spodziewałem jednak mobilizuje mnie by zdobywać ceglane skalpy. #tłuknamaczce #bylemocniej #2z3 #ziemniak #jedziemydalej

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 25 sie 2017, 06:55 
Moderator Gier
Cytuj:
Ależ dawno nic nikt tutaj nie pisał :(

Za pasem ostatni turniej wielkoszlemowy w tym roku. Mam nadzieję, że okaże się dla mnie równie szczęśliwy co Wimbledon. Cieszę się, bo w singlu wreszcie odbiłem się od dna i czuję, że wraca forma. Oby nie przełożyło się to na gorsze wyniki w deblu. Z Damianem super się uzupełniamy na korcie, czego dowodem są te wszystkie tytuły. Zostaje jeszcze w NH, gdzie dotarliśmy do półfinały gry deblowej. A potem NY!!

#NewHeaven #doubles #semifinal #USOpenSeries
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl