WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Podsumowanie sezonu 2014
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest piątek, 22 mar 2019, 20:04Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Podsumowanie sezonu 2014
PostNapisane: wtorek, 4 lis 2014, 16:58 
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
sobota, 9 sty 2010, 19:36
Ulubiona zawodniczka: Ana Ivanovic
Obrazek

KONIEC TEGO ... długiego, żmudnego, ciężkiego, ale też udanego tak sądzę sezonu. Tak wiem, że zaplecze jeszcze robi turniej na najgorszy handshake w Limoges. xD

Naprawdę to mógłbym skopiować to co zawsze piszę, ale byłoby to trochę nie na miejscu. Dzięki za ten wspólny czas, za cierpliwość, której w tym sezonie chyba było trzeba do mnie najwięcej w historii. Dziękuję wszystkim którzy mi pomagali w prowadzeniu turniejów i w awaryjnych sytuacjach: Agencik, Spain, Jankes, Tancerz, Maciek, Mateq i na pewno ktoś jeszcze ale skleroza to moje trzecie imię. Było ciężko mi to godzić, więc do tego podsumowania od razu gorący apel:

jeśli jest ktoś czający zasady gry, kto chciałby zająć się prowadzeniem gry, na pewno rozgrywaniem turniejów, a jeśli także centrum statystycznym to już w ogóle ekstra, to odezwijcie się. Ja po prostu do czerwca przyszłego roku będę tu duchem i rzadko ciałem. Moje studia wkraczają w decydującą fazę i będzie mi mega ciężko, a godzić to z FTG to już absolutnie nie ta liga. Wiem, że już takie teksty puszczałem po ostatnim sezonie, sam nie wiem jak to wytrzymałem, ale teraz już muszę z czegoś zrezygnować.

Gra wymaga sumienności, oczywiście nie piszę, że ma to być jedna osoba w tym sezonie świetnie sobie radziliśmy na zmianę, ale dobrze, jak jest ktoś jeden co czuwa.

Także jeszcze raz dzięki. I do usłyszenia.

W przerwie świątecznej jak dożyję uzupełnię profile.
Bardzo proszę też aby sprawdzić czy wszystko się zgadza w profilach jeśli chodzi o dane (poza tytułami i rankingiem) i czy wszędzie w statystykach (rankingu) macie wpisane dobrą narodowość. Oprócz tego jest już kalendarz na przyszły sezon, proszę zajrzeć i jeśli zrodzi się jakiś wniosek czy propozycja to proszę pisać.
Nie robimy żadnego plebiscytu na najlepszych zawodników, bo i tak mało kto o to dba.
Co do debla to jeszcze pewnie Jankes czy Maciek tam się odniosą co do tego co następuje.

Cytuj:
ANKIETA DO WYPEŁNIENIA:
1. Propozycje do nowych zapisów w regulaminie.
2. Propozycje do zmian w grze i jej prowadzeniu.
3. Propozycje i uwagi ogólne.

Dzięki :oczko:
Me. Czyli Guzik93.

Komentarz dodał: Guzik93
ANKIETA DO WYPEŁNIENIA:
1. Propozycje do nowych zapisów w regulaminie. BRAK.
2. Propozycje do zmian w grze i jej prowadzeniu. BRAK.
- odniosę się do pomysłu Challengerów WTA125, ja nie mam absolutnie nic przeciwko, ale spowoduje to, że gra będzie wymagała jeszcze więcej zachodu niż wymaga teraz. Zawodników mamy po tym sezonie maksymalnie 48 na turniej, więc wg mnie jest to propozycja dobra, ale na ten czas czyli po sezonie, a nie jeszcze w trakcie sezonu, bo i tak mało kto się będzie zgłaszał jak będzie miał do wyboru Premiera.
- druga uwaga już moja, co do kalendarza, jako, że mam awersję do poczynań pani Allaster to ja oponuje co do zmiany rozgrywania turnieju zwanego popularnie KOZĄ, wg mnie takie podejście jakie mamy w FTG jest bardzo dobre i chciałbym żeby tak zostało, jeśli większość się opowie za zawodnikami 11-20 w turnieju, to ja dyskutować nie będę.
Idemo! Hopp! Ajde!
PeRFection, Ana Ivanovic, Victoria Azarenka, Stan The Man, Belinda Bencic, Sam Stosur

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Podsumowanie sezonu 2014
PostNapisane: niedziela, 9 lis 2014, 13:47 
Moderator
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA
1. Propozycje do nowych zapisów w regulaminie. BRAK
2. Propozycje do zmian w grze i jej prowadzeniu. BRAK
- Challangery WTA125 są dobrym pomysłem, najlepiej gdyby organizowane były tylko na końcówkę sezonu dla zawodników, którzy nie dostali się do Singapuru i Kozy.

To tyle ::p:
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Podsumowanie sezonu 2014
PostNapisane: sobota, 15 lis 2014, 09:32 
Wielki Szlem
sobota, 9 sty 2010, 19:36
Ulubiona zawodniczka: Ana Ivanovic
Dziękuję, za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam.
Wątek zamknięty.
Idemo! Hopp! Ajde!
PeRFection, Ana Ivanovic, Victoria Azarenka, Stan The Man, Belinda Bencic, Sam Stosur

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl