WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Laura Robson
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest środa, 20 lut 2019, 04:46Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Laura Robson
PostNapisane: czwartek, 18 lut 2010, 22:58 
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
środa, 6 sty 2010, 13:08
Ulubiona zawodniczka: Maria Sharapova
Obrazek

Laura Robson (ur. 21 stycznia 1994) - brytyjska tenisistka o statusie profesjonalnym. Mistrzyni juniorskiego Wimbledonu 2008 w singlu. Finalistka 1 singlowego turnieju Kanton 2012 oraz 1 deblowego (Miami '13 z Lisą Raymond). Wicemistrzyni olimpijska w grze mieszanej z Andym Murray'em z IO Londyn '12.

Państwo: Wielka Brytania
Miejsce zamieszkania: Londyn, Wielka Brytania
Data urodzenia: 21 stycznia 1994
Miejsce urodzenia: Melbourne, Australia
Wzrost: 180 cm
Masa ciała: 67 kg
Gra: leworęczna (oburęczny backhand)
Status profesjonalny: 2008

Gra pojedyncza

Wygrane turnieje: 0
Najwyżej w rankingu: 27 (8 lipca 2013)

Gra podwójna

Wygrane turnieje: 0
Najwyżej w rankingu: 82 (17 marca 2014)

Profil na WTA Tour: Laura Robson
Strona www: http://www.laurarobson.net
Maria Sharapova • Sorana Cirstea
Laura Robson • Dominika Cibulkova

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Laura Robson
PostNapisane: czwartek, 18 lut 2010, 23:11 
Wielki Szlem
piątek, 22 sty 2010, 20:58
Ulubiona zawodniczka: W Sisters
Bardzo przyszłościowa zawodniczka, która prezentuje na prawdę bardzo miły dla oka tenis. Zapewne już za kilka lat będzie odgrywała znaczącą rolę w kobiecym tenisie.
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 18 lut 2010, 23:39 
ITF
niedziela, 10 sty 2010, 22:42
Ulubiona zawodniczka: Jelena Jankovic Vika Azerenka
przyszlosc tenisa i nadzieja brytyjczykow na wygrywanie WS :) od meczu z Hantuchowa na Wimblu bodajrze rok temu zaczelem jej po cichu kibicowac :) mam nadzieje ze juz niedlugo bedziemy mogli ja ogladac na wielkich szlemach na przeciw najlepszym :) najblizsza okazja pewnie na Wimbledonie :P juz sie nie moge doczekac
Obrazek

Jelena Jankovic~~~:serce:~~~~Vika Azarenka

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 20 lut 2010, 12:23 
Wielki Szlem
Fotki z AO:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 20 lut 2010, 17:51 
Administrator
poniedziałek, 11 sty 2010, 09:40
Ulubiona zawodniczka: Venus Williams
ciekawi mnie przyszłość tej zawodniczki, zapowiada sie nieźle :) wydaje mi się, że za kilka lat bedziemy mieli z niej pociechę :)
Obrazek
V.Williams * S.Williams * Lucic * Bencic * Konta * Cibulkova * Baltacha * Dokic * Swan * Crawford * Stephens * Chirico * Konjuh * Bellis * Jorovic * Stollar
Wickmayer * Collins * Golubic * Tomljanovic * Vekic * Vickery * Haas * Cabrera * * Stevenson * Bovina * Lee-Waters * Jokic * Townsend * Duval

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: niedziela, 21 mar 2010, 19:22 
Junior
sobota, 20 mar 2010, 12:14
Ulubiona zawodniczka: IvanovicWozniackaClijstersKiri
Też tak myślę. Zapowiada się całkiem nieźle. Podoba mi się jej styl gry ( jest leworęczna) . Oglądałam jej mecz na Wimbledonie z Hantuchową i dziwię się, że taka doświadczona zawodniczka jak Daniela miała takie problemy z młodą Laurą. Życzę jej naprawdę powodzenia. :serce:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: niedziela, 21 mar 2010, 19:32 
Wielki Szlem
wtorek, 9 lut 2010, 08:54
Ulubiona zawodniczka: Marija Szarapowa
Takich zawodniczek, które się dobrze zapowiadały było wiele.... :rol: , miejmy nadzieję, że z Laurą będzie innaczej :rotfl:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 2 cze 2010, 21:25 
Wielki Szlem
Cytuj:
Laura Robson: "Niektóre tenisistki to dziwki"

Władze kobiecego tenisa przyjrzą się sprawie artykułu, który ukazał się dla magazynu Vogue, gdzie młoda brytyjska tenisistka Laura Robson oprócz sesji zdjęciowej udzieliła kontrowersyjnego wywiadu.

Wczoraj zawiązek WTA Tour wydał oświadczenie, w którym zasugerował, że zbada zachowanie triumfatorki juniorskiego Wimbledonu.

Chodzi szczególnie o zdanie w którym Robson ostro i stanowczo krytykuje zachowanie zawodniczek z touru:

"Niektóre tenisistki to dziwki. Idą do łóżka z każdym facetem i robią sobie złą reputację. Nikt nie chce być z tego znany, każdy woli być bardziej dyskretny." - dodając: "Ja nigdy taka nie będę. Balowanie nie jest dla mnie. Nie smakuje mi alkohol i nie lubię papierosów."

"Wiemy o sprawie Laury, która uzasadniała to, że jej słowa zostały wyrwane z kontekstu. Przejrzymy się jednak sprawie dokładnie, jak tylko ją dostaniemy tekst z wywiadem" - zapowiedział Andrew Walker, rzecznik WTA.

Sprawa nie mogła wyjść w gorszym momencie niż teraz, kiedy to młoda tenisistka przygotowuję się do sezonu na trawie, który kończy się turniejem w Londynie popularnym Wimbledonem. W tym roku Robson ma zagrać zarówno w grze seniorskiej jak i juniorskiej.

Z naszych informacji wynika jednak, że 16-letniej zawodniczce tym razem się upiecze.

Artykuł: dailymail.co.uk
Tłumaczenie: FanMS

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 2 cze 2010, 22:07 
ITF
niedziela, 10 sty 2010, 22:42
Ulubiona zawodniczka: Jelena Jankovic Vika Azerenka
a czemu oni niby maja sie przygladac?? Laura napisala na twitterze ze ten fragment jest wyrwany z konteksu. nawet jesli by tak powiedziala to wladza WTA nic do tego. zyjemy w wolnym swiecie i kazdy moze sobie mowic co mu sie zywnie podoba. Laura jest mloda i pewne sprawy trzeba jej w tym wieku wybaczac :) poza tym gdyby karac kazda zawodniczka ktora wyp[owiada sie w podobnym stylu to WTA mialo by chyba za wiele spraw do przygladania sie xD
Obrazek

Jelena Jankovic~~~:serce:~~~~Vika Azarenka

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 2 cze 2010, 22:20 
ITF
poniedziałek, 11 sty 2010, 21:46
Ulubiona zawodniczka: Maria Kirilenko
FanMS napisał(a):
Cytuj:
. Balowanie nie jest dla mnie. Nie smakuje mi alkohol i nie lubię papierosów."

Artykuł: dailymail.co.uk
Tłumaczenie: FanMS[/size]

Ja święty nie byłem, ale ona ma dopiero 16 lat, jak widać już życia popróbowała :pp
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 4 cze 2010, 10:59 
Wielki Szlem
Cytuj:
Brytyjska tenisistka przeprasza za obraźliwy wywiad

Nadzieja brytyjskiego tenisa, Laura Robson oficjalnie przeprosiła za swoje kontrowersyjne komentarze wobec koleżanek z kortu. W wywiadzie dla magazynu „Vouge” 16-latka skrytykowała rzekomą rozwiązłość innych tenisistek.

Odważne słowa Brytyjki dotarły do władz WTA, które poprosiły o przesłanie im dokładnej wypowiedzi młodej tenisistki.

Robson stwierdziła, że jej słowa zostały wyrwane z kontekstu i przeprosiła za swój nierozsądek. – Po pierwsze, chciałabym przeprosić wszystkich, których obraziłam w niedawno opublikowanym wywiadzie. Zachowałam się niewłaściwie, nie myśląc o konsekwencjach swoich komentarzy. Ciągle muszę się jeszcze uczyć, zarówno na korcie, jak i poza nim - przyznała Brytyjka.

- Byłam nieostrożna pozwalając na to, aby pojawiły się głupie uwagi wyrwane z kontekstu. Żyję tenisem, mam wielu przyjaciół związanych z tym sportem i nigdy nie chciałam zaszkodzić wizerunkowi gry, którą kocham. Wyciągnę odpowiednie wnioski po tym wszystkim i skupię się tylko na grze w tenisa – powiedziała skruszona Robson.

onet.pl

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 5 cze 2010, 20:05 
Wielki Szlem
niedziela, 10 sty 2010, 21:03
Ulubiona zawodniczka: Agnieszka Radwanska
Ciekawe kogo miała na myśli xD
Odważna z niej dziewczyna, ale za 2 lata już nie powie znowu, że alkohol i papierosy jej nie smakują :rotfl:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 5 cze 2010, 20:11 
Administrator
niedziela, 10 sty 2010, 21:40
Ulubiona zawodniczka: Kaheaokaleonahenahemaikalani C
Tak samo pyskata jak Nathalie Tauziat :rotfl: Oby wyniki też miała na miarę swojej pyskatej koleżanki z Francji.
W sumie dziwię się, po co te przeprosiny. Jakby tenis miał być dyscypliną bardziej papieską niż papież, wiadomo jak sobie "używają życia" piłkarze czy inni sportowcy z pierwszych stron gazet. Nie sądzę aby tenisiści czy tenisistki byli z jakiejś lepszej gliny ulepieni...
FEDERER ~ KYRGIOS ~ VERDASCO ~ DIMITROV ~ CHARDY ~ TIAFOE ~ ISTOMIN ~ DZUMHUR ~ ALBOT ~ KUBOT
LINDSTEDT ~ ANDERSON ~ NISHIKORI ~ ILHAN ~ POUILLE ~ FOGNINI ~ BOLELLI ~ FUCSOVICS ~ J. SOUSA ~ HURKACZ
ANDUJAR ~ GULBIS ~ MAHUT ~ MULLER ~ CHUNG ~ TECAU ~ AREVALO ~ RUUD ~ SOCK ~ DELLIEN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 5 cze 2010, 21:59 
Wielki Szlem
niedziela, 10 sty 2010, 21:03
Ulubiona zawodniczka: Agnieszka Radwanska
http://www.youtube.com/watch?v=yD6uOHzGGJE

Davioz specjalnie dla Ciebie.
Potwierdzenie, że Laura nie jest typową Pushniacką :rotfl:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 5 cze 2010, 22:11 
Wielki Szlem
Ja bym jednak poczekał na Wimbledon (do ktorego dostanie zapewne WC), kiedy to spotka się z mocniejszymi rywalkami, żeby jednostronnie określić styl gry Robson :> W meczu z Noppawan zaliczyła wiele ładnych ataków, no ale Tajka pomimo sukcesów juniorskich, nie potrafi nic osiagnąć w ITFach (a Robson dochodzi wielokrotnie do 1/4 lub 1/2). W meczach widzianych przeze mnie spotykała się z zawodniczkami z miejsc 150-200, więc i presja była większa i rywalki po drugiej stronie siatki silniejsze. Trudno określić sposób jej gry na podstawie ITFów i zmagań juniorskich (choć ja widziałem czystą pusherke).
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl