WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Urszula Radwańska - temat główny
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest piątek, 23 sie 2019, 15:20Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Re: Urszula Radwańska - temat główny
PostNapisane: środa, 23 sty 2013, 16:45 
Nowicjusz
Data rejestracji na forum:
poniedziałek, 7 sty 2013, 21:01
Ulubiona zawodniczka: Azarenka Radwanska
Jak dostaniesz odpowiedź to się pochwal koniecznie. :^^:
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 23 sty 2013, 17:36 
Administrator
niedziela, 3 lip 2011, 08:12
Ulubiona zawodniczka: Angelique Kerber
Z tego co czytałem muszę czekać około miesiąca :D Ale Dam Wam cynk jak dojdzie coś :D xD

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: poniedziałek, 28 sty 2013, 15:49 
Administrator
niedziela, 10 sty 2010, 21:40
Ulubiona zawodniczka: Kaheaokaleonahenahemaikalani C
Whydack napisał(a):
Kerber 5 rakieta świata autograf ze zdjęciem za free. Młoda Radwa bez większych sukcesów...50 dolarów...Zresztą jak można za takie coś kasy żądać...

Trzeba w końcu wykupić za coś z lombardu obrazy (Kossaka) po dziadku :cwaniak:
FEDERER ~ KYRGIOS ~ VERDASCO ~ DIMITROV ~ CHARDY ~ TIAFOE ~ ISTOMIN ~ DZUMHUR ~ ALBOT ~ KUBOT
LINDSTEDT ~ ANDERSON ~ NISHIKORI ~ ILHAN ~ POUILLE ~ FOGNINI ~ BOLELLI ~ FUCSOVICS ~ J. SOUSA ~ HURKACZ
ANDUJAR ~ GULBIS ~ MAHUT ~ MULLER ~ CHUNG ~ TECAU ~ AREVALO ~ RUUD ~ SOCK ~ DELLIEN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: poniedziałek, 28 sty 2013, 16:33 
Administrator
poniedziałek, 11 sty 2010, 09:40
Ulubiona zawodniczka: Venus Williams
Uleńka musi myslec o pieniążkach, jak na koniec roku wypadnie z setki ::p:
Obrazek
V.Williams * S.Williams * Lucic * Bencic * Konta * Cibulkova * Baltacha * Dokic * Swan * Crawford * Stephens * Chirico * Konjuh * Bellis * Jorovic * Stollar
Wickmayer * Collins * Golubic * Tomljanovic * Vekic * Vickery * Haas * Cabrera * * Stevenson * Bovina * Lee-Waters * Jokic * Townsend * Duval

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 29 cze 2013, 01:09 
Wielki Szlem
środa, 6 sty 2010, 13:08
Ulubiona zawodniczka: Maria Sharapova
Cytuj:
Urszula Radwańska: miałam powody, by krzyczeć

Urszula Radwańska porażką z Amerykanką Alison Riske 6:4, 3:6 4:6 zakończyła w piątek w drugiej rundzie występ w wielkoszlemowym turnieju na trawie w Wimbledonie. Polska tenisistka dość często żywiołowymi komentarzami i krzykami komentowała nieudane zagrania.

- Jej przypadki w ostatnich gemach, choćby dwa nety, niestety mi nie pomogły dzisiaj. Miałam trochę powodów, żeby dzisiaj trochę pokrzyczeć. Ona grała bardzo dobrze i precyzyjnie, więc dużo musiałam biegać lewa-prawa, a przy tym trochę jednak cały czas kropił deszcz, więc było ślisko. Chwilami naprawdę bałam się biegać zbyt szybko, wiec to nie był mój tenis, który potrafi czasem wyciągać piłki rywalek daleko spoza kortu – powiedziała po porażce młodsza z krakowskich sióstr.

22-letnia Polka po raz 14. wystąpiła w Wielkim Szlemie, w którym przegrała siódmy mecz w drugiej rundzie i tyle samo w pierwszej.

- To nie miało znaczenia, w której gramy rundzie. Zawsze jest szansa, żeby wygrać mecz i tylko o tym myślałam. Nie zastanawiałam się nawet przez chwilę nad tym, że jeszcze nigdy nie doszłam do trzeciej rundy. Skoro nie dzisiaj, to pewnie kiedyś to nastąpi, prędzej czy później. Tak samo jak nie zwracałam uwagi na to, że ona jest niżej ode mnie w rankingu WTA, bo na korcie naprawdę ranking nie gra. Nie czułam też żadnej presji – wyjaśniła Radwańska.

Mecz Polki był wyznaczony na godzinę 11.30, ale rywalizacja rozpoczęła się z ponad dwugodzinnym opóźnieniem spowodowanym przez intensywne opady deszczu.

- W sumie tak gdzieś od godziny 10 byłam dziś na kortach. Miałam mieć rozgrzewkę, ale zaczęło mocniej padać, więc było tylko czekanie w szatni na koniec deszczu. Wyszłam więc na kort bez rozgrzewki. Wiadomo, że przeciwniczka miała taką samą sytuacje, więc to nie jest wytłumaczenie. Ale na tych kortach jest bardzo ślisko i niebezpiecznie, więc grało się nie tak, jakby się chciało – oceniła Radwańska.

- Dzisiaj był ogorzej, niż podczas mojego poprzedniego meczu. Choć bardziej się ślizgałam, to jednak tym razem się nie wywróciłam, o dziwo. Może dlatego, że jednak bardziej uważałam. No, ten deszcz też trochę hamował zapędy do większego ryzyka – dodała.

Krakowianka znana z dość porywczego charakteru i dość żywiołowych reakcji na nieudane zagrania, kilkakrotnie w dość dosadny sposób komentowała niekorzystne sytuacje i swoje niewymuszone błędy.

- Trochę tego było, cóż, uzbierało się, ale nie jestem w stanie powtórzyć swoich komentarzy z kortu. Nawet nie chodzi o to, że nie wszystkie się nadają do publikacji, ale po prostu ich nie pamiętam. Taka już jestem i nigdy nie będę miała pokerowej twarzy jak Roger Federer. W sumie z Agnieszką jest trochę podobnie. Taki mam charakter i nie próbuję go zmienić, zresztą pewnie byłoby trudno – uważa Radwańska.

Teraz 22-letnia Polka planuje ponad dwutygodniową przerwę, zanim rozpocznie starty w Stanach Zjednoczonych, w imprezach z cyklu US Open Series, poprzedzających wielkoszlemowy US Open.

- Najbliższe turnieje w kalendarzu WTA są na kortach ziemnych, a ja już nie chcę wracać na "ziemię", dlatego je odpuszczam. Potrenuję teraz na twardych kortach w Krakowie i ruszę dopiero do Ameryki. Zacznę tam starty od Stanford, tak jak Agnieszka zresztą – powiedziała młodsza z krakowskich sióstr.

Od blisko półtora roku jej trenerem jest Maciej Synówka, który towarzyszy jej podczas wszystkich turniejowych startów w sezonie.

- Z Maćkiem pracuję od kwietnia tamtego roku. Jestem zadowolona z tej współpracy, bo awansowałam przecież z 90. miejsca w rankingu do czołowej 30-tki praktycznie, choć na krótko. Ale jestem wciąż blisko. Wprowadził do mojego tenisa trochę inne spojrzenie i widzi trochę inne rzeczy, niż wcześniej mój tata. Skutki są pozytywne, więc nie planuję tu żadnych zmian - przyznała 44. obecnie tenisistka świata.

- Pracujemy wciąż nie tylko nad moim tenisem. Wiadomo jaka jestem, więc próbujemy też pracować nad psychiką i panowaniem nad emocjami. To naprawdę bardzo ciężko zmienić, więc podziwiam jego cierpliwość. Nie starałam się nigdy zastanawiać nad tym skąd taka jestem, może lepiej się nad tym nie zastanawiać – dodała.

Z Londynu – Tomasz Dobiecki (PAP)

eurosport.onet.pl
Maria Sharapova • Sorana Cirstea
Laura Robson • Dominika Cibulkova

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 29 cze 2013, 07:52 
Wielki Szlem
niedziela, 10 sty 2010, 21:03
Ulubiona zawodniczka: Agnieszka Radwanska
W tym wszystkim dobre jest chociaż to, że Ulka sama wie, że ma na korcie problemy z główką i dobrze, że jest tego świadoma i otwarcie o tym mówi :oczko:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 18 lip 2013, 17:55 
Premier Mandatory
niedziela, 29 lip 2012, 15:10
Ulubiona zawodniczka: Julia Goerges
Cytuj:
Urszula Radwańska zazdrosna o sesję siostry?

W mediach nie milkną echa rozbieranej sesji Agnieszki Radwańskiej dla magazynu ESPN "The Body Issue". Jedni krytykowali zdjęcia naszej najlepszej tenisistki, inni chwalili, jednak pewne jest to, że najnowsza sesja "Isi" wzbudziła spore zainteresowanie. Teraz na swoim Facebooku Urszula Radwańska oznajmiła, że będzie na okładce magazynu "Shape".

- Ostatnie parę dni spędziłam trenując w Warszawie, ale znalazłam też chwilkę, aby zrobić sesję zdjęciową na okładkę gazety "Shape". Ten numer ukaże się w kioskach we wrześniu, już nie mogę się doczekać! :) - napisała na swoim profilu młodsza z sióstr Radwańskich.

Tenisistka na swoim Facebooku zamieściła też jedno zdjęcie z "back stagu" tej sesji, musimy przyznać, że zdjęcia zapowiadają się ciekawie. Myślicie, że sesja Urszuli Radwańskiej zrobi taką furorę, jej starszej siostry?

http://ofsajd.onet.pl/dziewczyny/urszula-radwanska-zazdrosna-o-sesje-siostry-pokaze-sie-w/6h4gp

Zdjęcie z fejsa:
Obrazek
xD

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 18 lip 2013, 18:04 
Wielki Szlem
Więcej sesji w tym WTA niż tenisa przez duże "t" :]

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 18 lip 2013, 19:19 
Wielki Szlem
środa, 7 kwi 2010, 18:15
Ulubiona zawodniczka: Radwanska
Whydack napisał(a):
Więcej sesji w tym WTA niż tenisa przez duże "t" :]

Pisanie takiego posta w wątku Urszuli. To się nazywa paradoks.
PA ♂

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 18 lip 2013, 19:34 
Wielki Szlem
Oj tam mówiłem o całym WTA, a nie tylko o Ulce :crazy:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 27 sie 2013, 10:30 
Premier Mandatory
niedziela, 29 lip 2012, 15:10
Ulubiona zawodniczka: Julia Goerges
Cytuj:
Radwańska o wirusie: lekarze rozkładali ręce

Po pokonaniu Rumunki Iriny-Camelii Begu w pierwszej rundzie US Open 2013 Urszula Radwańska zdradziła, że w czasie cyklu turniejów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie dopadł ją tajemniczy wirus, który wyraźnie wpłynął na jej formę. - Lekarze rozkładali ręce - mówiła Ula, cytowana przez Sport.pl. Dodała jednak, że teraz czuje się już dobrze.

22-latka z Krakowa po Wimbledonie, z którego odpadła w drugiej rundzie po porażce z Amerykanką Alison Riske, prezentowała dobrą dyspozycję. Pod koniec lipca doszła do ćwierćfinałów w Stanford i Carlsbad, pokonując w tych turniejach takie zawodniczki jak Daniela Hantuchova, Marina Erakovic czy Jelena Janković. Przegrywała tylko z tenisistkami z czołówki - w Stanford z Dominiką Cibulkovą, a w Carlsbadzie z Wiktorią Azarenką.

Kiedy wydawało się, że forma młodszej z sióstr Radwańskich idzie w górę, przyszły kompletnie nieudane turnieje w Toronto i Cincinnati. W Kanadzie Ula przegrała w pierwszej rundzie z Włoszką Flavią Pennettą, w amerykańskim Western&Southern Open poległa w eliminacjach z Chorwatką Petrą Martić.

Przed startem US Open można było mieć obawy o dyspozycję 38. aktualnie zawodniczki rankingu WTA. Jednak mecz z Iriną-Camelią Begu pokazał, że jest naprawdę nieźle. Radwańska bez problemów wygrała z niżej notowaną rywalką 6:1, 6:3. Po spotkaniu wyjaśniła, dlaczego w Toronto i Cincinnati wypadła tak słabo.

- W Stanfordzie i Carlsbadzie zaczęłam bardzo dobrze, doszłam do dwóch ćwierćfinałów. W Toronto i Cincinnati było gorzej, odpadałam w I rundach, ale głównie dlatego, że złapał mnie jakiś wirus, bolało mnie gardło, miałam gorączkę, byłam osłabiona. Nie wiadomo do końca, co to było, lekarze rozkładali ręce - mówiła 22-letnia tenisistka z Krakowa, której słowa przytacza serwis Sport.pl.

- Trzymało mnie to trzy tygodnie. Zrezygnowałam ze startu w New Haven, żeby na kilka dni położyć się do łóżka i solidnie odpocząć, dopiero wtedy choroba puściła, teraz czuję się już dobrze - dodała Urszula Radwańska, która w kolejnym spotkaniu zagra z Amerykanką Sloane Stephens, notowaną w rankingu WTA na 16. miejscu.

http://sport.wp.pl/kat,1844,title,Radwanska-o-wirusie-lekarze-rozkladali-rece,wid,15928768,wiadomosc.html

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 12 paź 2013, 19:44 
Wielki Szlem
Usia przejdzie operację :)
Cytuj:
Urszulę Radwańską czeka operacja barku

Nie tak dawno Ur­szu­la Ra­dwań­ska po­in­for­mo­wa­ła, że już w tym se­zo­nie nie zagra. W so­bo­tę oka­za­ło się, że w po­nie­dzia­łek leci do Los An­ge­les, gdzie przej­dzie ope­ra­cję barku.

Nie tak dawno Ur­szu­la Ra­dwań­ska po­in­for­mo­wa­ła, że już w tym se­zo­nie nie zagra. W so­bo­tę oka­za­ło się, że w po­nie­dzia­łek leci do Los An­ge­les, gdzie przej­dzie ope­ra­cję barku.
Urszula Radwańska Urszula Radwańska Foto: Piotr Figura / Newspix

Młod­sza z sióstr Ra­dwań­skich była za­pi­sa­na do tur­nie­ju w Mo­skwie. Kilka dni przed im­pre­zą wy­co­fa­ła się z po­wo­du urazu. Od dłuż­sze­go czasu ma kło­po­ty z bar­kiem.

W so­bo­tę na swoim ofi­cjal­nym pro­fi­lu na fa­ce­bo­oku po­in­for­mia­ła, że przej­dzie ope­ra­cję. Oto co na­pi­sa­ła do ki­bi­ców: "Jak za­uwa­ży­li­ście nie­ste­ty mu­sia­łam się wy­co­fać z tur­nie­ju w Mo­skwie przez kon­tu­zję barku. Jeśli śle­dzi­cie moja ka­rie­rę uważ­nie to na pewno za­uwa­ży­li­ście, że czę­sto gra­łam z pla­stra­mi od­cią­ża­ją­cy­mi na barku a to dla­te­go ze mam z nim pro­ble­my już od dłuż­sze­go czasu. Do­sta­łam więc za­le­ce­nie od le­ka­rza, aby zro­bić za­bieg ar­tro­sko­po­wy i do­kład­nie zba­dać jaka jest tego przy­czy­na. Mam na­dzie­ję, że po za­bie­gu i re­ha­bi­li­ta­cji wrócę sil­niej­sza na przy­szly sezon za­czy­na­jac od Au­stra­lian Open. Lecę w po­nie­dzia­łek na za­bieg do Los An­ge­les, więc życz­cie mi po­wo­dze­nia!"

eurosport.pl

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 20 lis 2013, 23:57 
International
środa, 31 lip 2013, 14:17
Ulubiona zawodniczka: .
Podobno Ula może nie zdążyć się przygotować na Australian Open. Polka ma wznowić treningi dopiero w styczniu.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 20 lis 2013, 23:59 
Wielki Szlem
Tak nie zagra :oczko:

viewtopic.php?f=601&t=6864&p=185819#p185819

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 24 gru 2013, 01:39 
Wielki Szlem
środa, 14 lis 2012, 18:21
Ulubiona zawodniczka: Caroline Wozniacki
Nowym trenerem Uli zostanie najprawdopodobniej Martin Fassati, Czech, który w przeszłości trenował Ivetę MELZER.

Wozniacki ~ Stephens ~ Vekic ~ Mattek-Sands ~ Giorgi ~ Cibulkova ~ Cornet ~ Puig ~ Halep

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl