WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Papa $tacey!
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest poniedziałek, 19 lis 2018, 06:30Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Papa $tacey!
PostNapisane: wtorek, 22 wrz 2015, 17:10 
Moderator
Data rejestracji na forum:
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA

WTA CEO Stacey Allaster resigning for personal reasons.

Cytuj:
Thank You for an incredible 6 years!

"It's been a privilege to lead the organization that Billie Jean King founded and to have worked with the world's best female athletes, dedicated tournament promoters and passionate and professional WTA team members. For 25 years I have dedicated my professional life to the sport and I'm proud of the work I leave behind. But the recent loss of my brother-in-law and the ATP's CEO, Brad Drewett, has provided a personal wake-up call about life, family and priorities and it is time for me to shift some time and energy that way. When I joined the WTA my goal was to leave the organization on a stronger footing and I feel a humble sense of pride in what we have all accomplished here. I have focused on what it means to be a champion and I have tried to be a strong role model for women to encourage success in the sports industry."

Spoiler: pokaż
Obrazek
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Papa $tacey!
PostNapisane: wtorek, 22 wrz 2015, 18:54 
Wielki Szlem
środa, 14 lis 2012, 18:21
Ulubiona zawodniczka: Caroline Wozniacki
Pewnie nie wytrzymała presji po krytyce Słoneczka. :trollface:
Nawiasem mówiąc może to oznaczać koniec aż tak nachalnej promocji Bouchard. A przynajmniej jeśli nie będzie wyników u Eugenie to owej promocji zabraknie.

Wozniacki ~ Stephens ~ Vekic ~ Mattek-Sands ~ Giorgi ~ Cibulkova ~ Cornet ~ Puig ~ Halep

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 22 wrz 2015, 19:05 
ITF
poniedziałek, 14 kwi 2014, 20:41
Ulubiona zawodniczka: Agnieszka Radwanska
^Mam nadzieję, że Bouchard przestanie mieć okazję do pojawiania się wszędzie, gdzie się tylko da. :oh: Chyba, że jej miejsce zajmie kolejna Kanadyjka/Kanadyjczyk...

Może się mylę, ale stawiam, że inny CEO żadnych radykalnych zmian nie przyniesie. Stacey wprowadziła taką politykę, która dla każdego kierownika wydaje się najbardziej odpowiednia, czyli rządzić tak, żeby zarobić jak najwięcej. Nie wiem, kto musiałby zająć to stanowisko, żeby zmienić kierunek rozwoju WTA na inny niż azjatycki.
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 22 wrz 2015, 19:45 
Wielki Szlem
niedziela, 10 sty 2010, 21:35
Ulubiona zawodniczka: Peak Pierce
Cytuj:
Stacey Allaster nie będzie już pełnić funkcji szefowej WTA! Po sześciu latach Kanadyjka zrezygnowała z powodów osobistych.

Stacey Allaster to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet zajmujących czołowe stanowiska w kierownictwie światowej organizacji. Przez ćwierć wieku była związana z tenisem, który sama uprawiała jako nastolatka. W 2006 roku pełniła nowo utworzoną funkcję Prezydent WTA, a 13 lipca 2009 roku została szefową największej kobiecej organizacji tenisowej.

- To był dla mnie prawdziwy zaszczyt, że kierowałam organizacją, którą założyła Billie Jean King i mogłam pracować z najlepszymi sportsmenkami na świecie, oddanymi dyrektorami turniejów i pełnymi poświęcenia ludźmi związanymi z WTA. 25 lat mojego życia spędziłam ze sportem i jestem dumna z pracy, jaką wykonałam - napisała w specjalnym oświadczeniu Allaster.

Co jest powodem rezygnacji Kanadyjki z zajmowanego obecnie stanowiska? - Śmierć mojego szwagra i szefa ATP, Brada Drewetta, stanowiła dla mnie dzwonek ostrzegawczy na temat mojego życia, rodziny, priorytetów, dlatego uznałam, że nadszedł czas na odpoczynek. Kiedy przychodziłam do WTA, moim celem było pozostawić organizację silniejszą. Starałam się być wzorem sukcesu dla kobiet związanych z branżą sportową - zakończyła.

Allaster, która miała być szefową WTA do 2017 roku, oficjalnie zrezygnuje z pełnionej funkcji 2 października. Nie wiadomo, kto będzie następcą Kanadyjki, choć w kuluarach mówi się, że zostanie nim Micky Lawler.

Szok! Czyżby koniec ery WTAsia? :ojaa:
ObrazekObrazekAlisa * Casey * Sabine * Su-Wei * Polona Carina * Dasha * Aljona * Karolina * Matylda * Madison B. * Olcia * Alison R.Nigina * Janka * Petra C. * Jovana * Denisa * Rita * CoCo * Fran

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 22 wrz 2015, 21:51 
Wielki Szlem
środa, 14 lis 2012, 18:21
Ulubiona zawodniczka: Caroline Wozniacki
^Oby. Z tego co się orientuje to chińska gospodarka już nie taka mocna jak wcześniej... A to wszystko od tego zależy - kasa, kasa, kasa...

Wozniacki ~ Stephens ~ Vekic ~ Mattek-Sands ~ Giorgi ~ Cibulkova ~ Cornet ~ Puig ~ Halep

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 23 wrz 2015, 19:05 
Moderator Gier
środa, 25 sie 2010, 15:30
Ulubiona zawodniczka: Mona Barthel
Modlę się, żeby to był koniec tego ogromu chińskich turniejów, a początek powrotu do dawnych, dobrych europejskich czy amerykańskich turniejów. Nie mam nic przeciwko powrotowi dawnej halowej jesieni :serce:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 23 wrz 2015, 20:56 
Wielki Szlem
sobota, 10 lip 2010, 18:08
Ulubiona zawodniczka: Petkovic-Bacsinszky-Date Krumm
^Takich jak Antwerpia, która po ogromnym zainteresowaniu kibiców aż zniknęła z kalendarza? Jak nie Azja to pustka, wielkich bitew o WTA nie ma.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 23 wrz 2015, 21:55 
Moderator Gier
środa, 25 sie 2010, 15:30
Ulubiona zawodniczka: Mona Barthel
Myślę, że ten turniej wyglądałby zdecydowanie lepiej w innym terminie pod względem obsady jak i ilości kibiców.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 13 kwi 2016, 16:30 
Moderator
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA
Cytuj:
- Former WTA CEO Stacey Allaster returns to tennis: Allaster announced that she will be joining the United States Tennis Association to become the new Chief Executive of professional tennis; the post is tailor-made for the one who spent nearly 10 years with the WTA.

Już miesiąc temu była ta wiadomość, ale wypada wkleić. Krótki ten jej "odpoczynek" :ryczy:

http://eurosport.onet.pl/tenis/niezatapialni/v4jy1d
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl