WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Kalendarz tenisistek
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest piątek, 15 gru 2017, 07:17Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: wtorek, 9 lip 2013, 07:44 
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
sobota, 9 sty 2010, 19:36
Posty: 7057
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Ana Ivanovic
Cytuj:
32. Alize Cornet
- WTA Budapeszt
- WTA Bad Gastein
- WTA Waszyngton
- WTA Toronto
- WTA Cincinnati
- WTA New Haven*
- US OPEN


:wtaheart:

Cytuj:
43. Julia Goerges
- WTA Stanford
- WTA Carlsbad
- WTA Toronto
- WTA Cincinnati
- WTA New Haven*
- US OPEN


Są wszystkie. Na ostro! Co się będziemy rozdrabniać. :wtalove:
Idemo! Hopp! Ajde!
PeRFection, Ana Ivanovic, Victoria Azarenka, Stan The Man, Belinda Bencic, Sam Stosur

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: wtorek, 9 lip 2013, 12:29 
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
sobota, 10 lip 2010, 18:08
Posty: 6058
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Petkovic-Bacsinszky-Date Krumm
Aktualizacja:
Whydack napisał(a):
35. Venus Williams
- WTA Bastad**
- WTA Toronto**
- WTA Cincinnati**
- US OPEN

40. Romina Oprandi
- WTA Bad Gastein**
- WTA Baku**
- WTA Waszyngton**
- WTA Toronto**
- WTA Cincinnati**
:zdruzgotany:
- US OPEN (występ niepewny)


A Miss FH nie gra już drugi tydzień z rzędu :przerazony: Kontuzja? :zdruzgotany:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: wtorek, 9 lip 2013, 12:41 
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
niedziela, 10 sty 2010, 21:03
Posty: 7344
Wiek: 25
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Agnieszka Radwanska
Boże, Romina ma naprawdę pecha.
Kolejna kontuzja, a przecież jej gra ostatnimi czasy była naprawdę dobra :szlocha:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: wtorek, 9 lip 2013, 14:10 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
środa, 6 sty 2010, 13:08
Posty: 17485
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Maria Sharapova
Cytuj:
Venus Williams hopeful for return before U.S. Open

WASHINGTON (AP)—Don't count out Venus Williams for a U.S. Open appearance.

That is, if her recovery from a lower back injury that forced the former world No. 1 to skip Wimbledon allows her to play in a tune-up event before the next grand slam.

The 33-year-old missed the grass-court major after 16 consecutive appearances. Williams last played in May when she lost in the first round of the French Open.

The injury also prevented Williams from rejoining the Washington Kastles, the World Team Tennis franchise she played for last season. Williams spoke with media before the two-time defending champion's season opener, attended by first lady Michelle Obama and Billie Jean King.

tennis.com
Maria Sharapova • Sorana Cirstea
Laura Robson • Dominika Cibulkova

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: środa, 18 gru 2013, 02:35 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
środa, 6 sty 2010, 13:08
Posty: 17485
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Maria Sharapova
Początek sezonu 2014 (okres australijski)*:

Obrazek

1. Serena Williams (USA)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


2. Victoria Azarenka (BLR)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


3. Li Na (CHN)
• WTA Shenzhen (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


4. Maria Sharapova (RUS)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


5. Agnieszka Radwańska (POL)
• Hopman Cup (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


6. Petra Kvitova (CZE)
• Hopman Cup (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


7. Sara Errani (ITA)
• WTA Shenzhen (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


8. Jelena Janković (SRB)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


9. Angelique Kerber (GER)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


10. Caroline Wozniacki (DEN)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


11. Simona Halep (RUM)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


12. Sloane Stephens (USA)
• Hopman Cup (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


13. Roberta Vinci (ITA)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


14. Sabine Lisicki (GER)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


15. Ana Ivanovic (SRB)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


16. Carla Suarez Navarro (ESP)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


17. Samantha Stosur (AUS)
• Hopman Cup (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


18. Maria Kirilenko (RUS)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)**

19. Kirsten Flipkens (BEL)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


20. Svetlana Kuznetsova (RUS)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


21. Sorana Cirstea (ROM)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


22. Dominika Cibulkova (SLO)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


23. Ekaterina Makarova (RUS)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


24. Elena Vesnina (RUS)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


25. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


26. Alize Cornet (FRA)
• Hopman Cup (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


27. Jamie Hampton (USA)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


28. Lucie Safarova (CZE)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


29. Kaia Kanepi (EST)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


30. Flavia Pennetta (ITA)
• Hopman Cup (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


31. Eugenie Bouchard (CAN)
• Hopman Cup (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


32. Daniela Hantuchova (SLO)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Sydney (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


33. Mona Barthel (GER)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


34. Klara Zakopalova (CZE)
• WTA Shenzhen (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


35. Bojana Jovanovski (SRB)
• WTA Shenzhen (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


36. Magdalena Rybarikova (SLO)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


37. Madison Keys (USA)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


38. Francesca Schiavone (ITA)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


39. Urszula Radwańska (POL)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)**

40. Karin Knapp (ITA)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


41. Shuai Peng (CHN)
• WTA Shenzhen (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


42. Andrea Petkovic (GER)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


43. Laura Robson (GBR)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


44. Elina Svitolina (UKR)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


45. Marina Erakovic (NZL)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


46. Venus Williams (USA)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


47. Bethanie Mattek-Sands (USA)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


48. Yvonne Meusburger (AUT)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


49. Stefanie Voegele (SUI)
• WTA Brisbane (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


50. Yanina Wickmayer (BEL)
• WTA Auckland (30 grudnia 2013 - 5 stycznia 2014)
• WTA Hobart (6-12 stycznia 2014)
• Australian Open (13-26 stycznia 2014)


* mogą zajść zmiany
** występ niepewny
Maria Sharapova • Sorana Cirstea
Laura Robson • Dominika Cibulkova

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: czwartek, 16 kwi 2015, 17:35 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
środa, 6 sty 2010, 13:08
Posty: 17485
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Maria Sharapova
Obrazek

Najbliższe występy czołowej "25" rankingu WTA Tour.



1. SERENA WILLIAMS (USA)
- Fed Cup
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

2. MARIA SHARAPOVA (RUS)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart (?)
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

3. SIMONA HALEP (ROU)
- WTA Stuttgart
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

4. PETRA KVITOVA (CZE)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

5. CAROLINE WOZNIACKI (DEN)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

6. ANA IVANOVIĆ (SRB)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

7. EUGENIE BOUCHARD (CAN)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

8. EKATERINA MAKAROVA (RUS)
- WTA Stuttgart
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

9. AGNIESZKA RADWAŃSKA (POL)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

10. CARLA SUAREZ NAVARRO (ESP)
- WTA Stuttgart
- WTA Praga
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

11. ANDREA PETKOVIĆ (GER)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- WTA Norymberga
- French Open

12. KAROLINA PLISKOVA (CZE)
- Fed Cup
- WTA Praga
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

13. LUCIE SAFAROVA (CZE)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart
- WTA Praga
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

14. ANGELIQUE KERBER (GER)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

15. SARA ERRANI (ITA)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

16. VENUS WILLIAMS (USA)
- Fed Cup
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

17. MADISON KEYS (USA)
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- WTA Strasbourg
- French Open

18. JELENA JANKOVIĆ (SRB)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

19. SABINE LISICKI (GER)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- WTA Norymberga
- French Open

20. GARBINE MUGURUZA (ESP)
- WTA Stuttgart
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

21. SHUAI PENG (CHN)
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- WTA Strasbourg
- French Open

22. TIMEA BACSINSZKY (SUI)
- Fed Cup
- WTA Marrakesz
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

23. BARBORA STRYCOVA (CZE)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart
- WTA Praga
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

24. SVETLANA KUZNETSOVA (RUS)
- Fed Cup
- WTA Stuttgart
- WTA Praga
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open

25. SAMANTHA STOSUR (AUS)
- Fed Cup
- WTA Madryt
- WTA Rzym
- French Open
Maria Sharapova • Sorana Cirstea
Laura Robson • Dominika Cibulkova

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: poniedziałek, 4 maja 2015, 19:36 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
środa, 6 sty 2010, 13:08
Posty: 17485
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Maria Sharapova
Kalendarz startów czołowych tenisistek świata (Top 5o) na najbliższe tygodnie:

SERENA WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

SIMONA HALEP (RUMUNIA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

MARIA SHARAPOVA (ROSJA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

PETRA KVITOVA (CZECHY)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

CAROLINE WOZNIACKI (DANIA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

EUGENIE BOUCHARD (KANADA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

ANA IVANOVIĆ (SERBIA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

EKATERINA MAKAROVA (ROSJA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

AGNIESZKA RADWAŃSKA (POLSKA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

ANDREA PETKOVIĆ (NIEMCY)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• NÜRNBERGER Versicherungscup (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

ANGELIQUE KERBER (NIEMCY)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• NÜRNBERGER Versicherungscup (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

CARLA SUAREZ NAVARRO (HISZPANIA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

KAROLINA PLISKOVA (CZECHY)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

LUCIE SAFAROVA (CZECHY)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

SARA ERRANI (WŁOCHY)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

VENUS WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

MADISON KEYS (STANY ZJEDNOCZONE)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

JELENA JANKOVIĆ (SERBIA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

SABINE LISICKI (NIEMCY)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• NÜRNBERGER Versicherungscup (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

GARBINE MUGURUZA (HISZPANIA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

ELINA SVITOLINA (UKRAINA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

TIMEA BACSINSZKY (SZWAJCARIA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

BARBORA STRYCOVA (CZECHY)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

SHUAI PENG (CHINY)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

FLAVIA PENNETTA (WŁOCHY)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

SAMANTHA STOSUR (AUSTRALIA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

ALIZE CORNET (FRANCJA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

CAROLINE GARCIA (FRANCJA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

SVETLANA KUZNETSOVA (ROSJA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

VARVARA LEPCHENKO (STANY ZJEDNOCZONE)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

VICTORIA AZARENKA (BIAŁORUŚ)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

ZARINA DIYAS (KAZACHSTAN)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

BELINDA BENCIC (SZWAJCARIA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

CAMILA GIORGI (WŁOCHY)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

MADISON BRENGLE (STANY ZJEDNOCZONE)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

COCO VANDEWEGHE (STANY ZJEDNOCZONE)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

IRINA-CAMELIA BEGU (RUMUNIA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

SLOANE STEPHENS (STANY ZJEDNOCZONE)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

MONA BARTHEL (NIEMCY)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

HEATHER WATSON (WIELKA BRYTANIA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA (ROSJA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

DOMINIKA CIBULKOVA (SŁOWACJA)

Obrazek

Kontuzjowana.

ANNA KAROLINA SCHMIEDLOVA (SŁOWACJA)

Obrazek

• elim. Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• NÜRNBERGER Versicherungscup (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

CASEY DELLACQUA (AUSTRALIA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

ALISON RISKE (STANY ZJEDNOCZONE)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

ROBERTA VINCI (WŁOCHY)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• NÜRNBERGER Versicherungscup (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

MONICA PUIG (PORTORYKO)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• elim. Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

JOHANNA LARSSON (SZWECJA)

Obrazek

• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

JARMILA GAJDOSOVA (AUSTRALIA)

Obrazek

• Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• elim. Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)

KRISTINA MLADENOVIĆ (FRANCJA)

Obrazek

• elim. Mutua Madrid Open (4-10 maja)
• elim. Internationali BNL d'Italia (11-17 maja)
• Internationaux de Strasbourg (18-24 maja)
• French Open (24 maja - 6 czerwca)
Maria Sharapova • Sorana Cirstea
Laura Robson • Dominika Cibulkova

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: wtorek, 9 cze 2015, 12:25 
Avatar użytkownika
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
środa, 6 sty 2010, 13:08
Posty: 17485
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Maria Sharapova
Obrazek

Kalendarz startów czołowych tenisistek świata (Top 5o) na najbliższe tygodnie:


1. SERENA WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE):
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

2. PETRA KVITOVA (CZECHY):
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

3. SIMONA HALEP (RUMUNIA):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

4. MARIA SHARAPOVA (ROSJA):
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

5. CAROLINE WOZNIACKI (DANIA):
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

6. ANA IVANOVIĆ (SERBIA):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

7. LUCIE SAFAROVA (CZECHY):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

8. EKATERINA MAKAROVA (ROSJA):
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

9. CARLA SUAREZ NAVARRO (HISZPANIA):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

10. ANGELIQUE KERBER (NIEMCY):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

11. EUGENIE BOUCHARD (KANADA):
• Topshelf Open (8-14 czerwca)
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

12. KAROLINA PLISKOVA (CZECHY):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

13. AGNIESZKA RADWAŃSKA (POLSKA):
• AEGON Open (8-14 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

14. ANDREA PETKOVIĆ (NIEMCY):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

15. TIMEA BACSINSZKY (SZWAJCARIA):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

16. VENUS WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE):
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

17. ELINA SVITOLINA (UKRAINA):
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

18. MADISON KEYS (STANY ZJEDNOCZONE):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

19. SABINE LISICKI (NIEMCY):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

20. SARA ERRANI (WŁOCHY):
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

21. GARBINE MUGURUZA (HISZPANIA):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

22. BARBORA STRYCOVA (CZECHY):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

23. FLAVIA PENNETTA (WŁOCHY):
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

24. SAMANTHA STOSUR (AUSTRALIA):
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

25. ALIZE CORNET (FRANCJA):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

26. VICTORIA AZARENKA (BIAŁORUŚ):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

27. SHUAI PENG (CHINY):
• AEGON Open (8-14 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

28. SVETLANA KUZNETSOVA (ROSJA):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

29. IRINA-CAMELIA BEGU (RUMUNIA):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

30. JELENA JANKOVIĆ (SERBIA):
• Topshelf Open (8-14 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

31. CAROLINE GARCIA (FRANCJA):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

32. ZARINA DIYAS (KAZACHSTAN):
• AEGON Open (8-14 czerwca)
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

33. BELINDA BENCIC (SZWAJCARIA):
• Topshelf Open (8-14 czerwca)
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

34. COCO VANDEWEGHE (STANY ZJEDNOCZONE):
• Topshelf Open (8-14 czerwca)
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

35. CAMILA GIORGI (WŁOCHY):
• Topshelf Open (8-14 czerwca)
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

36. ROBERTA VINCI (WŁOCHY):
• AEGON Open (8-14 czerwca)
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

37. VARVARA LEPCHENKO (STANY ZJEDNOCZONE):
• AEGON Open (8-14 czerwca)
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

38. MADISON BRENGLE (STANY ZJEDNOCZONE):
• Topshelf Open (8-14 czerwca)
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

39. SLOANE STEPHENS (STANY ZJEDNOCZONE):
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

40. ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA (ROSJA):
• Topshelf Open (8-14 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

41. KARIN KNAPP (WŁOCHY):
• AEGON Open (8-14 czerwca)
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• elim. AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

42. DARIA GAVRILOVA (ROSJA):
• Topshelf Open (8-14 czerwca)
• elim. AEGON Classic (15-21 czerwca)

• elim. AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

43. KRISTINA MLADENOVIĆ (FRANCJA):
• Topshelf Open (8-14 czerwca)
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• elim. AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

44. MONA BARTHEL (NIEMCY):
• AEGON Open (8-14 czerwca)
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

45. HEATHER WATSON (WIELKA BRYTANIA):
• AEGON Open (8-14 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

46. ALISON VAN UYTVANCK (BELGIA):
• elim. AEGON Classic (15-21 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

47. TSVETANA PIRONKOVA (BUŁGARIA):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• elim. AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

48. ALISON RISKE (STANY ZJEDNOCZONE):
• AEGON Open (8-14 czerwca)
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

49. DOMINIKA CIBULKOVA (SŁOWACJA):
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)

50. CASEY DELLACQUA (AUSTRALIA):
• AEGON Classic (15-21 czerwca)
• AEGON International (22-28 czerwca)
• Wimbledon (29 czerwca - 12 lipca)
Maria Sharapova • Sorana Cirstea
Laura Robson • Dominika Cibulkova

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: środa, 3 lut 2016, 14:19 
Avatar użytkownika
Moderator
Data rejestracji na forum:
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Posty: 4356
Wiek: 19
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA

Kalendarz startów czołowych tenisistek świata (Top 32) na najbliższe tygodnie:

1. SERENA WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

2. ANGELIQUE KERBER (NIEMCY)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

3. SIMONA HALEP (RUMUNIA)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

4. AGNIESZKA RADWAŃSKA (POLSKA)
Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

5. GARBINE MUGURUZA (HISZPANIA)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

6. MARIA SHARAPOVA (ROSJA)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

7. FLAVIA PENNETTA (WŁOCHY)
(retired)

8. CARLA SUAREZ NAVARRO (HISZPANIA)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

9. PETRA KVITOVA (CZECHY)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

10. LUCIE SAFAROVA (CZECHY)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

11. BELINDA BENCIC (SZWAJCARIA)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• St. Petersburg Ladies Trophy (8-14 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

12. VENUS WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Taiwan Open (8-14 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

13. KAROLINA PLISKOVA (CZECHY)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

14. VICTORIA AZARENKA (BIAŁORUŚ)
Fed Cup (6-7 lutego)
• Abierto Mexicano TELCEL (22-28 lutego)
• Abierto Monterrey Afirme (29 lutego - 6 marca)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

15. TIMEA BACSINSZKY (SZWAJCARIA)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

16. ROBERTA VINCI (WŁOCHY)
• St. Petersburg Ladies Trophy (8-14 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

17. SVETLANA KUZNETSOVA (ROSJA)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

18. CAROLINE WOZNIACKI (DANIA)
• St. Petersburg Ladies Trophy (8-14 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• Abierto Monterrey Afirme (29 lutego - 6 marca)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

19. JELENA JANKOVIC (SERBIA)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

20. ANA IVANOVIC (SERBIA)
• St. Petersburg Ladies Trophy (8-14 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

21. ELINA SVITOLINA (UKRAINA)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

22. SARA ERRANI (WŁOCHY)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• Abierto Monterrey Afirme (29 lutego - 6 marca)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

23. ANDREA PETKOVIC (NIEMCY)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

24. MADISON KEYS (STANY ZJEDNOCZONE)
• Abierto Mexicano TELCEL (22-28 lutego)
• Abierto Monterrey Afirme (29 lutego - 6 marca)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

25. SLOANE STEPHENS (STANY ZJEDNOCZONE)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Abierto Mexicano TELCEL (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

26. ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA (ROSJA)
• St. Petersburg Ladies Trophy (8-14 lutego)
• Abierto Mexicano TELCEL (22-28 lutego)
• Abierto Monterrey Afirme (29 lutego - 6 marca)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

27. SAMANTHA STOSUR (AUSTRALIA)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

28. JOHANNA KONTA (WIELKA BRYTANIA)
• Abierto Mexicano TELCEL (22-28 lutego)
• Abierto Monterrey Afirme (29 lutego - 6 marca)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

29. ANNA KAROLINA SCHMIEDLOVA (SŁOWACJA)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• St. Petersburg Ladies Trophy (8-14 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

30. KRISTINA MLADENOVIC (FRANCJA)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• St. Petersburg Ladies Trophy (8-14 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

31. EKATERINA MAKAROVA (ROSJA)
• Fed Cup (6-7 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)

32. SABINE LISICKI (NIEMCY)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (15-21 lutego)
• Qatar Total Open 2016 (22-28 lutego)
• BNP Paribas Open (7-20 marca)
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA | BABOS
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR | BARTY
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: czwartek, 14 kwi 2016, 16:06 
Avatar użytkownika
Moderator
Data rejestracji na forum:
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Posty: 4356
Wiek: 19
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA

Kalendarz startów czołowych tenisistek świata (Top 32) na najbliższe tygodnie:

1. SERENA WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

2. AGNIESZKA RADWAŃSKA (POLSKA)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)

3. ANGELIQUE KERBER (NIEMCY)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)
• NÜRNBERGER Versicherungscup (16-22 maja)

4. GARBINE MUGURUZA (HISZPANIA)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

5. VICTORIA AZARENKA (BIAŁORUŚ)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

6. SIMONA HALEP (RUMUNIA)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

7. PETRA KVITOVA (CZECHY)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

8. ROBERTA VINCI (WŁOCHY)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• J&T Banka Prague Open (25 kwietnia - 1 maja)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)
• NÜRNBERGER Versicherungscup (16-22 maja)

9. MARIA SHARAPOVA (ROSJA)
ZAWIESZENIE

10. BELINDA BENCIC (SZWAJCARIA)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

11. CARLA SUAREZ NAVARRO (HISZPANIA)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

12. FLAVIA PENNETTA (WŁOCHY)
ZAKOŃCZENIE KARIERY

13. SVETLANA KUZNETSOVA (ROSJA)
• J&T Banka Prague Open (25 kwietnia - 1 maja)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

14. VENUS WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

15. LUCIE SAFAROVA (CZECHY)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• J&T Banka Prague Open (25 kwietnia - 1 maja)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

16. TIMEA BACSINSZKY (SZWAJCARIA)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Grand Prix de SAR LA Princesse Lalla Meryem (25 kwietnia - 1 maja)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

17. ELINA SVITOLINA (UKRAINA)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

18. KAROLINA PLISKOVA (CZECHY)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• J&T Banka Prague Open (25 kwietnia - 1 maja)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

19. ANA IVANOVIC (SERBIA)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

20. SARA ERRANI (WŁOCHY)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

21. SLOANE STEPHENS (STANY ZJEDNOCZONE)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)
• Internationaux de Strasbourg (16-22 maja)

22. JOHANNA KONTA (WIELKA BRYTANIA)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Grand Prix de SAR LA Princesse Lalla Meryem (25 kwietnia - 1 maja)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

23. JELENA JANKOVIC (SERBIA)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• J&T Banka Prague Open (25 kwietnia - 1 maja)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

24. CAROLINE WOZNIACKI (DANIA)
KONTUZJA
• Internationaux de Strasbourg (16-22 maja)

25. MADISON KEYS (STANY ZJEDNOCZONE)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)
• NÜRNBERGER Versicherungscup (16-22 maja)

26. SAMANTHA STOSUR (AUSTRALIA)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• J&T Banka Prague Open (25 kwietnia - 1 maja)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)
• Internationaux de Strasbourg (16-22 maja)

27. ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA (ROSJA)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

28. KRISTINA MLADENOVIC (FRANCJA)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

29. EKATERINA MAKAROVA (ROSJA)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Grand Prix de SAR LA Princesse Lalla Meryem (25 kwietnia - 1 maja)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

30. ANDREA PETKOVIC (NIEMCY)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)

31. MONICA NICULESCU (RUMUNIA)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• Porsche Tennis Grand Prix (18-24 kwietnia)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)
• Internationaux de Strasbourg (16-22 maja)

32. DARIA KASATKINA (ROSJA)
• Fed Cup (16-17 kwietnia)
• J&T Banka Prague Open (25 kwietnia - 1 maja)
• Mutua Madrid Open (2-8 maja)
• Internationali BNL d'Italia (9-15 maja)
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA | BABOS
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR | BARTY
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: sobota, 9 lip 2016, 21:16 
Avatar użytkownika
Moderator
Data rejestracji na forum:
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Posty: 4356
Wiek: 19
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA

Kalendarz startów czołowych tenisistek świata (Top 32) na najbliższe tygodnie:

1. SERENA WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

2. ANGELIQUE KERBER (NIEMCY)
• Collector Swedish Open (18-24 lipca)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

3. GARBINE MUGURUZA (HISZPANIA)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

4. AGNIESZKA RADWAŃSKA (POLSKA)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

5. SIMONA HALEP (RUMUNIA)
• BRD Bucharest Open (11-17 lipca)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

6. VICTORIA AZARENKA (BIAŁORUŚ)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)


7. VENUS WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)
• Bank of the West Classic (18-24 lipca)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

8. ROBERTA VINCI (WŁOCHY)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

9. CARLA SUAREZ NAVARRO (HISZPANIA)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

10. SVETLANA KUZNETSOVA (ROSJA)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

11. MADISON KEYS (STANY ZJEDNOCZONE)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

12. DOMINIKA CIBULKOVA (SŁOWACJA)
• Bank of the West Classic (18-24 lipca)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

13. PETRA KVITOVA (CZECHY)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

14. FLAVIA PENNETTA (WŁOCHY)
ZAKOŃCZENIE KARIERY

15. SAMANTHA STOSUR (AUSTRALIA)
• Citi Open (18-24 lipca)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

16. BELINDA BENCIC (SZWAJCARIA)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

17. KAROLINA PLISKOVA (CZECHY)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

18. TIMEA BACSINSZKY (SZWAJCARIA)
• Ladies Championship Gstaad (11-17 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

19. JOHANNA KONTA (WIELKA BRYTANIA)
• Bank of the West Classic (18-24 lipca)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

20. ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA (ROSJA)
• Bank of the West Classic (18-24 lipca)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

21. ELINA SVITOLINA (UKRAINA)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

22. SARA ERRANI (WŁOCHY)
• BRD Bucharest Open (11-17 lipca)
• Collector Swedish Open (18-24 lipca)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

23. BARBORA STRYCOVA (CZECHY)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

24. SLOANE STEPHENS (STANY ZJEDNOCZONE)
• Citi Open (18-24 lipca)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

25. Elena Vesnina (Rosja)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia) (debel)

26. ANA IVANOVIC (SERBIA)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

27. KIKI BERTENS (HOLANDIA)
• Ladies Championship Gstaad (11-17 lipca)
• Collector Swedish Open (18-24 lipca)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

28. JELENA JANKOVIC (SERBIA)
• Ladies Championship Gstaad (11-17 lipca)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

29. LUCIE SAFAROVA (CZECHY)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

30. DARIA KASATKINA (ROSJA)
• Bank of the West Classic (18-24 lipca)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

31. EKATERINA MAKAROVA (ROSJA)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)

32. IRINA-CAMELIA BEGU (RUMUNIA)
• Rogers Cup (25-31 lipca)
• Brasil Tennis Cup (1-7 sierpnia)
• Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 (6-14 sierpnia)
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA | BABOS
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR | BARTY
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: wtorek, 20 wrz 2016, 14:28 
Avatar użytkownika
Moderator
Data rejestracji na forum:
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Posty: 4356
Wiek: 19
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA

Kalendarz startów czołowych tenisistek świata (Top 32) do końca sezonu:

1. ANGELIQUE KERBER (NIEMCY)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Prudential Hong Kong Tennis Open (10-16 października)
• WTA Finals 2016 (24-30 października)

2. SERENA WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)

• WTA Finals 2016 (24-30 października)

3. GARBINE MUGURUZA (HISZPANIA)
• Toray Pan Pacific Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)

4. AGNIESZKA RADWAŃSKA (POLSKA)
• Toray Pan Pacific Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Tianjin Open 2016 (10-16 października)

5. SIMONA HALEP (RUMUNIA)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)

6. KAROLINA PLISKOVA (CZECHY)
• Toray Pan Pacific Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Generali Ladies Linz (10-16 października)
• Kremlin Cup by Bank of Moscow (17-23 października)

7. VENUS WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Prudential Hong Kong Tennis Open (10-16 października)

8. CARLA SUAREZ NAVARRO (HISZPANIA)
• Toray Pan Pacific Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Generali Ladies Linz (10-16 października)
• Kremlin Cup by Bank of Moscow (17-23 października)

9. MADISON KEYS (STANY ZJEDNOCZONE)
• Toray Pan Pacific Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)

10. SVETLANA KUZNETSOVA (ROSJA)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Tianjin Open 2016 (10-16 października)

11. VICTORIA AZARENKA (BIAŁORUŚ)
ciąża

12. DOMINIKA CIBULKOVA (SŁOWACJA)
• Toray Pan Pacific Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Kremlin Cup by Bank of Moscow (17-23 października)

13. JOHANNA KONTA (WIELKA BRYTANIA)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Prudential Hong Kong Tennis Open (10-16 października)

14. TIMEA BACSINSZKY (SZWAJCARIA)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Tianjin Open 2016 (10-16 października)

15. ROBERTA VINCI (WŁOCHY)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)

16. PETRA KVITOVA (CZECHY)
• Toray Pan Pacific Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)

17. ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA (ROSJA)
• Toray Pan Pacific Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Generali Ladies Linz (10-16 października)
• Kremlin Cup by Bank of Moscow (17-23 października)

18. SAMANTHA STOSUR (AUSTRALIA)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Prudential Hong Kong Tennis Open (10-16 października)

19. ELENA VESNINA (ROSJA)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Tianjin Open 2016 (10-16 października)
• Kremlin Cup by Bank of Moscow (17-23 października)

20. ELINA SVITOLINA (UKRAINA)
• Toray Pan Pacific Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Kremlin Cup by Bank of Moscow (17-23 października)

21. BARBORA STRYCOVA (CZECHY)
• Toray Pan Pacific Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Generali Ladies Linz (10-16 października)
• Kremlin Cup by Bank of Moscow (17-23 października)

22. KIKI BERTENS (HOLANDIA)
kontuzja

23. IRINA-CAMELIA BEGU (RUMUNIA)
• Korea Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Tianjin Open 2016 (10-16 października)
• Kremlin Cup by Bank of Moscow (17-23 października)

24. CAROLINE GARCIA (FRANCJA)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Prudential Hong Kong Tennis Open (10-16 października)

25. TIMEA BABOS (WĘGRY)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Tianjin Open 2016 (10-16 października)
• Kremlin Cup by Bank of Moscow (17-23 października)

26. BELINDA BENCIC (SZWAJCARIA)
• Toray Pan Pacific Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Kremlin Cup by Bank of Moscow (17-23 października)

27. SLOANE STEPHENS (STANY ZJEDNOCZONE)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)

28. CAROLINE WOZNIACKI (DANIA)
• Toray Pan Pacific Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Prudential Hong Kong Tennis Open (10-16 października)

29. DARIA KASATKINA (ROSJA)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Generali Ladies Linz (10-16 października)
• Kremlin Cup by Bank of Moscow (17-23 października)

30. ANA IVANOVIC (SERBIA)
kontuzja

31. LAURA SIEGEMUND (NIEMCY)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
• Generali Ladies Linz (10-16 października)

32. COCO VANDEWEGHE (STANY ZJEDNOCZONE)
• Toray Pan Pacific Open (19-25 września)
• 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open (26 września - 2 października)
• China Open (3-9 października)
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA | BABOS
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR | BARTY
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: poniedziałek, 26 gru 2016, 13:54 
Avatar użytkownika
Moderator
Data rejestracji na forum:
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Posty: 4356
Wiek: 19
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA

Kalendarz startów czołowych tenisistek świata (Top 32) na początek sezonu:

1. ANGELIQUE KERBER (NIEMCY)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)

2. SERENA WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)
• ASB Classic (2-7 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)

3. AGNIESZKA RADWAŃSKA (POLSKA)
• Shenzhen Open (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)

4. SIMONA HALEP (RUMUNIA)
• Shenzhen Open (1-7 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• St. Petersburg Ladies Trophy (30 stycznia - 5 lutego)

5. DOMINIKA CIBULKOVA (SŁOWACJA)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• St. Petersburg Ladies Trophy (30 stycznia - 5 lutego)

6. KAROLINA PLISKOVA (CZECHY)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)

7. GARBINE MUGURUZA (HISZPANIA)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)

8. MADISON KEYS (STANY ZJEDNOCZONE)
---

9. SVETLANA KUZNETSOVA (ROSJA)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• St. Petersburg Ladies Trophy (30 stycznia - 5 lutego)

10. JOHANNA KONTA (WIELKA BRYTANIA)
• Shenzhen Open (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)

11. PETRA KVITOVA (CZECHY)
---

12. CARLA SUAREZ NAVARRO (HISZPANIA)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)

13. VICTORIA AZARENKA (BIAŁORUŚ)
---

14. ELINA SVITOLINA (UKRAINA)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• Taiwan Open (30 stycznia - 5 lutego)

15. TIMEA BACSINSZKY (SZWAJCARIA)
• Shenzhen Open (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)

16. ELENA VESNINA (ROSJA)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• St. Petersburg Ladies Trophy (30 stycznia - 5 lutego)

17. VENUS WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)
• ASB Classic (2-7 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• St. Petersburg Ladies Trophy (30 stycznia - 5 lutego)

18. ROBERTA VINCI (WŁOCHY)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• St. Petersburg Ladies Trophy (30 stycznia - 5 lutego)

19. CAROLINE WOZNIACKI (DANIA)
• ASB Classic (2-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)

20. BARBORA STRYCOVA (CZECHY)
• ASB Classic (2-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• St. Petersburg Ladies Trophy (30 stycznia - 5 lutego)

21. SAMANTHA STOSUR (AUSTRALIA)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)

22. KIKI BERTENS (HOLANDIA)
• ASB Classic (2-7 stycznia)
• Hobart International (8-14 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• St. Petersburg Ladies Trophy (30 stycznia - 5 lutego)

23. SHUAI ZHANG (CHINY)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)

24. CAROLINE GARCIA (FRANCJA)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• Taiwan Open (30 stycznia - 5 lutego)

25. DARIA GAVRILOVA (AUSTRALIA)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• St. Petersburg Ladies Trophy (30 stycznia - 5 lutego)

26. DARIA KASATKINA (ROSJA)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• St. Petersburg Ladies Trophy (30 stycznia - 5 lutego)

27. ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA (ROSJA)
• ASB Classic (2-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)

28. TIMEA BABOS (WĘGRY)
• Shenzhen Open (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• St. Petersburg Ladies Trophy (30 stycznia - 5 lutego)

29. IRINA-CAMELIA BEGU (RUMUNIA)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• St. Petersburg Ladies Trophy (30 stycznia - 5 lutego)

30. EKATERINA MAKAROVA (ROSJA)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
• St. Petersburg Ladies Trophy (30 stycznia - 5 lutego)

31. LAURA SIEGEMUND (NIEMCY)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)

32. MONICA PUIG (PORTORYKO)
• Brisbane International (1-7 stycznia)
• Apia International Sydney (8-13 stycznia)
• Australian Open (16-29 stycznia)
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA | BABOS
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR | BARTY
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kalendarz tenisistek
PostNapisane: sobota, 11 lut 2017, 11:24 
Avatar użytkownika
Moderator
Data rejestracji na forum:
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Posty: 4356
Wiek: 19
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA

Kalendarz startów czołowych tenisistek świata (Top 32) na najbliższe tygodnie:

1. SERENA WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

2. ANGELIQUE KERBER (NIEMCY)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

3. KAROLINA PLISKOVA (CZECHY)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

4. SIMONA HALEP (RUMUNIA)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

5. DOMINIKA CIBULKOVA (SŁOWACJA)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

6. AGNIESZKA RADWAŃSKA (POLSKA)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

7. GARBINE MUGURUZA (HISZPANIA)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

8. SVETLANA KUZNETSOVA (ROSJA)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

9. MADISON KEYS (STANY ZJEDNOCZONE)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

10. JOHANNA KONTA (WIELKA BRYTANIA)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

11. VENUS WILLIAMS (STANY ZJEDNOCZONE)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

12. PETRA KVITOVA (CZECHY)
---

13. ELINA SVITOLINA (UKRAINA)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• Alya WTA Malaysian Open (27 lutego - 5 marca)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

14. CARLA SUAREZ NAVARRO (HISZPANIA)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• Alya WTA Malaysian Open (27 lutego - 5 marca)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

15. ELENA VESNINA (ROSJA)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

16. TIMEA BACSINSZKY (SZWAJCARIA)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

17. BARBORA STRYCOVA (CZECHY)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

18. CAROLINE WOZNIACKI (DANIA)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

19. VICTORIA AZARENKA (BIAŁORUŚ)
---

20. COCO VANDEWEGHE (STANY ZJEDNOCZONE)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

21. ROBERTA VINCI (WŁOCHY)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

22. SAMANTHA STOSUR (AUSTRALIA)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

23. ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA (ROSJA)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Abierto Mexicano TELCEL presentado por HBSC (27 lutego - 4 marca)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

24. KIKI BERTENS (HOLANDIA)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

25. CAROLINE GARCIA (FRANCJA)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• Alya WTA Malaysian Open (27 lutego - 5 marca)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

26. DARIA GAVRILOVA (AUSTRALIA)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

27. YULIA PUTINTSEVA (KAZACHSTAN)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• Alya WTA Malaysian Open (27 lutego - 5 marca)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

28. DARIA KASATKINA (ROSJA)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

29. IRINA-CAMELIA BEGU (RUMUNIA)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

30. MIRJANA LUCIC-BARONI (CHORWACJA)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

31. KRISTINA MLADENOVIC (FRANCJA)
• Dubai Duty Free Tennis Championships (19-25 lutego)
• Abierto Mexicano TELCEL presentado por HBSC (27 lutego - 4 marca)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)

32. TIMEA BABOS (WĘGRY)
• Qatar Total Open (13-18 lutego)
• Hungarian Ladies Open (20-26 lutego)
• BNP Paribas Open (8-19 marca)
• Miami Open (21 marca - 4 kwietnia)
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA | BABOS
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR | BARTY
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl
Kto przegląda forum

 Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
Skocz do:  

Polski Tenis
Agnieszka Radwańska