WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Kwalifikacje - wątek dyskusyjny
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest piątek, 22 wrz 2017, 00:10Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Kwalifikacje - wątek dyskusyjny
PostNapisane: wtorek, 6 gru 2016, 20:48 
Avatar użytkownika
Administrator
Data rejestracji na forum:
niedziela, 10 sty 2010, 21:40
Posty: 13326
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Pierce-Zvereva-Tauziat
Wszystko co związane z kwalifikacjami do US Open '17.
S.WILLIAMS ~ HINGIS ~ HADDAD-MAIA ~ KVITOVA ~ WITTHOEFT ~ KEYS ~ LUCIC-BARONI ~ OSAKA ~ CEPELOVA ~ ERAYDIN
LAPKO ~ YASTREMSKA ~ POTAPOVA ~ SOYLU ~ LOTTNER ~ BOUZKOVA ~ SCHNYDER ~ ZAVATSKA ~ ARN ~ KOSTYUK
BERTENS ~ STRYCOVA ~ GOLUBIC ~ SAFAROVA ~ PENG ~ ROGERS ~ DIYAS ~ ABDURAIMOVA ~ MASAROVA ~ AKSU

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kwalifikacje - wątek dyskusyjny
PostNapisane: niedziela, 20 sie 2017, 09:29 
Avatar użytkownika
Moderator Gier
Data rejestracji na forum:
środa, 25 sie 2010, 15:30
Posty: 6404
Wiek: 21
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Mona Barthel
1. Su-Wei Hsieh (TPE)
2. Lin Zhu (CHN)
3. Xinyun Han (CHN)
4. (SR) Misa Eguchi (JPN)
5. Zarina Diyas (KAZ)
6. Kateryna Bondarenko (UKR)
7. Kristie Ahn (USA)
8. Tereza Martincova (CZE)
9. Mariana Duque-Marino (COL)
10. Kateryna Kozlova (UKR)
11. Anna Blinkova (RUS)
12. Yafan Wang (CHN)
13. Aryna Sabalenka (BLR)
14. Barbora Krejcikova (CZE)
15. Danka Kovinic (MNE)
16. Naomi Broady (GBR)
17. Maryna Zanevska (BEL)
18. Nicole Gibbs (USA)
19. Arina Rodionova (AUS)
20. Francoise Abanda (CAN)
21. Tamara Korpatsch (GER)
22. Jasmine Paolini (ITA)
23. Patricia Maria Tig (ROU)
24. Arantxa Rus (NED)
25. Su-Jeong Jang (KOR)
26. (SR) Vera Zvonareva (RUS)
27. Fangzhou Liu (CHN)
28. Jana Fett (CRO)
29. Viktoria Kuzmova (SVK)
30. Asia Muhammad (USA)
31. Mihaela Buzarnescu (ROU)
32. (SR) Alla Kudryavtseva (RUS)
33. Dalma Galfi (HUN)
34. Bernarda Pera (USA)
35. Quirinne Lemoine (NED)
36. Martina Trevisan (ITA)
37. Sofya Zhuk (RUS)
38. Anna Kalinskaya (RUS)
39. Louisa Chirico (USA)
40. Cagla Buyukakcay (TUR)
41. Destanee Aiava (AUS)
42. (SR) Alexa Glatch (USA)
43. Danielle Collins (USA)
44. Barbara Haas (AUT)
45. (SR) Dinah Pfizenmaier (GER)
46. Jamie Loeb (USA)
47. Viktoriya Tomova (BUL)
48. Sabina Sharipova (UZB)
49. Elizaveta Kulichkova (RUS)
50. Lizette Cabrera (AUS)
51. Ipek Soylu (TUR)
52. Eri Hozumi (JPN)
53. Lucie Hradecka (CZE)
54. Miyu Kato (JPN)
55. Sachia Vickery (USA)
56. Bianca Andreescu (CAN)
57. Polina Monova (RUS)
58. Marie Bouzkova (CZE)
59. Basak Eraydin (TUR)
60. Alexandra Cadantu (ROU)
61. Kathinka Von Deichmann (LIE)
62. Ivana Jorovic (SRB)
63. Nina Stojanovic (SRB)
64. Laura Robson (GBR)
65. Valentini Grammatikopoulou (GRE)
66. Dalila Jakupovic (SLO)
67. Xinyu Gao (CHN)
68. Viktoria Kamenskaya (RUS)
69. Antonia Lottner (GER)
70. Anhelina Kalinina (UKR)
71. Tereza Smitkova (CZE)
72. Jil Teichmann (SUI)
73. Lesley Kerkhove (NED)
74. Amanda Anisimova (USA)
75. Irina Bara (ROU)
76. (SR) Jessica Pegula (USA)
77. Marina Erakovic (NZL)
78. Silvia Soler-Espinosa (ESP)
79. Polona Hercog (SLO)
80. Anna Schmiedlova (SVK)
81. Nadia Podoroska (ARG)
82. Veronika Kudermetova (RUS)
83. (SR) Kaia Kanepi (EST)
84. Rebecca Peterson (SWE)
85. (SR) Alexandra Panova (RUS)
86. Daniela Seguel (CHI)
87. Chloe Paquet (FRA)
88. Stefanie Voegele (SUI)
89. Georgia Brescia (ITA)
90. Jing-Jing Lu (CHN)
91. Montserrat Gonzalez (PAR)
92. Conny Perrin (SUI)
93. Caroline Dolehide (USA)
94. Jacqueline Cako (USA)
95. Lina Gjorcheska (MKD)
96. Grace Min (USA)
97. Irina Falconi (USA)
98. Olga Ianchuk (UKR)
99. Mayo Hibi (JPN)
100. (SR) Ysaline Bonaventure (BEL)
101. Ksenia Lykina (RUS)
102. Sesil Karatantcheva (BUL)
103. Petra Krejsova (CZE)
104. Camila Rosatello (ITA)
105. Na-Lae Han (KOR)
106. Danielle Lao (USA)
107. Anna Zaja (GER)
108. Samantha Crawford (USA)
109. Fanni Stollar (HUN)
110. Katarzyna Piter (POL)
111. (SR) Shilin Xu (CHN)
112. Patty Schnyder (SUI)
113. Katharina Hobgarski (GER)
114. Chantal Skamlova (SVK)
115. Myrtille Goerges (FRA)
116. Usue Maitane Arconada (USA)
117. Riko Sawayanagi (JPN)
118. Vera Lapko (BLR)
119. Katie Boulter (GBR)
120. Junri Namigata (JPN)


Mamy sporo zawodniczek z zamrożonym rankingiem, wśród nich wyróżnia się Kanepi i Zvonareva. Z kwalifikacji wycofały się Pironkova, Date, Hesse, Sramkova, Garcia Perez, Saez Larra.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kwalifikacje - wątek dyskusyjny
PostNapisane: niedziela, 20 sie 2017, 13:49 
Avatar użytkownika
Administrator
Data rejestracji na forum:
niedziela, 3 lip 2011, 08:12
Posty: 6987
Wiek: 26
Lokalizacja: Zator
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Angelique Kerber
Gdzieś chyba mi mignęło, że Hesse dostała WC do turnieju głównego

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kwalifikacje - wątek dyskusyjny
PostNapisane: niedziela, 20 sie 2017, 15:22 
Avatar użytkownika
Moderator
Data rejestracji na forum:
piątek, 6 lip 2012, 15:10
Posty: 2938
Wiek: 21
Lokalizacja: Italia
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Petra Cetkovska Petra Kvitova
^
Tak. Hesse dostała WC od Francuzów w miejsce Parmentier, która zakwalifikowała się z rankingu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kwalifikacje - wątek dyskusyjny
PostNapisane: wtorek, 22 sie 2017, 09:34 
Avatar użytkownika
Moderator
Data rejestracji na forum:
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Posty: 3967
Wiek: 19
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA

Drabinka Kwalifikacji

[1] Hsieh Su-Wei (TPE) v [WC] Kelly Chen (USA)
Katharina Hobgarski (GER) v Lucie Hradecká (CZE)
Nina Stojanović (SRB) v (PR) Kaia Kanepi (EST)
Samantha Crawford (USA) v [30] Louisa Chirico (USA)

[2] Maryna Zanevska (BEL) v Jacqueline Cako (USA)
Anna Zaja (GER) v Quirine Lemoine (NED)
Alla Kudryavtseva (RUS) v Laura Robson (GBR)
Sabina Sharipova (UZB) v [27] Jang Su-Jeong (KOR)

[3] Danka Kovinić (MNE) v Conny Perrin (SUI)
Katie Boulter (GBR) v Danielle Collins (USA)
İpek Soylu (TUR) v Amanda Anisimova (USA)
Lizette Cabrera (AUS) v [25] Tamara Korpatsch (GER)

[4] Mariana Duque Mariño (COL) v Kathinka von Deichmann (LIE)
(PR) Alexa Glatch (USA) v Elizaveta Kulichkova (RUS)
Katarzyna Piter (POL) v Grace Min (USA)
Marie Bouzková (CZE) v [22] Mihaela Buzărnescu (ROU)

[5] Zarina Diyas (KAZ) v Rebecca Peterson (SWE)
Lina Gjorcheska (MKD) v Destanee Aiava (AUS)
Lu Jia-Jing (CHN) v Miyu Kato (JPN)
Alexandra Cadanțu (ROU) v [21] Jasmine Paolini (ITA)

[6] Kateryna Bondarenko (UKR) v Sílvia Soler-Espinosa (ESP)
Veronika Kudermetova (RUS) v Sachia Vickery (USA)
Jamie Loeb (USA) v Han Na-Lae (KOR)
(PR) Vera Zvonareva (RUS) v [17] Han Xinyun (CHN)

[7] Aryna Sabalenka (BLR) v Camilla Rosatello (ITA)
Xu Shilin (CHN) v Danielle Lao (USA)
Tereza Smitková (CZE) v Barbara Haas (AUS)
Montserrat González (PAR) v [20] Jana Fett (CRO)

[8] Zhu Lin (CHN) v Eri Hozumi (JPN)
Viktoria Kamenskaya (RUS) v [WC] Ann Li (USA)
Caroline Dolehide (USA) v [WC] Claire Liu (USA)
Sesil Karatantcheva (BUL) v [26] Arantxa Rus (NED)

[9] Kristie Ahn (USA) v [WC] Katerina Stewart (USA)
Bianca Andreescu (CAN) v Liu Fangzhou (CHN)
Anna Kalinskaya (RUS) v Junri Namigata (JPN)
[WC] Ashley Lahey (USA) v [32] Sofya Zhuk (RUS)

[10] Kateryna Kozlova (UKR) v Chloé Paquet (FRA)
Marina Erakovic (NZL) v Fanny Stollár (HUN)
Polina Monova (RUS) v [WC] Caty McNally (USA)
Anna Karolína Schmiedlová (SVK) v [28] Dalma Gálfi (HUN)

[11] Anna Blinkova (RUS) v [WC] Whitney Osuigwe (USA)
Ksenia Lykina (RUS) v Anhelina Kalinina (UKR)
Myrtille Georges (FRA) v Irina Bara (ROU)
Lu Jing-Jing (CHN) v [31] Bernarda Pera (USA)

[12] Françoise Abanda (CAN) v (PR) Alexandra Panova (RUS)
Mayo Hibi (JPN) v Antonia Lottner (GER)
Başak Eraydın (TUR) v (PR) Dinah Pfizenmaier (GER)
Usue Maitane Arconada (USA) v [23] Viktória Kužmová (SVK)

[13] Wang Yafan (CHN) v Gao Xinyu (CHN)
Dalila Jakupović (SLO) v [WC] Victoria Duval (USA)
(PR) Allie Kiick (USA) v Olga Ianchuk (UKR)
Riko Sawayanagi (JPN) v [24] Asia Muhammad (USA)

[14] Nicole Gibbs (USA) v [WC] Francesca Di Lorenzo (USA)
Ysaline Bonaventure (BEL) v Patty Schnyder (SUI)
Ivana Jorović (SRB) v Çağla Büyükakçay (TUR)
Jil Teichmann (SUI) v [18] Naomi Broady (GBR)

[15] Tereza Martincová (CZE) v Valentini Grammatikopoulou (GRE)
Daniela Seguel (CHI) v Vera Lapko (BLR)
Stefanie Vögele (SUI) v (PR) Jessica Pegula (USA)
Georgia Brescia (ITA) v [19] Patricia Maria Țig (ROU)

[16] Barbora Krejčíková (CZE) v Polona Hercog (SLO)
Irina Falconi (USA) v Viktoriya Tomova (BUL)
Lesley Kerkhove (NED) v Chantal Škamlová (SVK)
Petra Krejsová (CZE) v [29] Martina Trevisan (ITA)
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA | BABOS
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR | BARTY
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kwalifikacje - wątek dyskusyjny
PostNapisane: wtorek, 22 sie 2017, 14:07 
Avatar użytkownika
Moderator
Data rejestracji na forum:
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Posty: 3967
Wiek: 19
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA
Tym razem nie moje typy na awans, a lista tych, które chciałbym żeby awansowały :D

1) Kanepi
2) Zanevska/Robson
3) Anisimova
4) Bouzkova
5) Diyas/Aiava
6) Zvonareva
7) Sabalenka/Fett
8) Li/Liu
9) Ahn/Andreescu/Kalinskaya
10) Stollar/Galfi
11) Osuigwe/Pera
12) Abanda
13) Duval
14) Jorovic
15) Lapko
16) Hercog/Tomova
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA | BABOS
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR | BARTY
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kwalifikacje - wątek dyskusyjny
PostNapisane: wtorek, 22 sie 2017, 15:44 
Avatar użytkownika
Premier Mandatory
Data rejestracji na forum:
wtorek, 14 sty 2014, 17:09
Posty: 1256
Wiek: 20
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Alize Cornet_Magda Linette
Typy:
1. Su-Wei Hsieh
2. Maryna Zanevska
3. Amanda Anisimova
4. Mihaela Buzarnescu
5. Zarina Diyas
6. Vera Zvonareva
7. Aryna Sabalenka
8. Ann Li/Claire Liu
9. Bianca Andreescu
10. Anna Karolina Schmiedlova
11. Anhelina Kalinina/Bernarda Pera
12. Viktoria Kuzmova
13. Olga Ianchuk
14. Patty Schnyder/Naomi Broady
15. Vera Lapko
16. Barbora Krejcikova/Chantal Skamlova
Aga & Rezai & Linette & Minella & Domachowska & Bacsinszky & Marino & Cornet & Ula & Buyukakcay & Kania & Martic & Fręch & Sakkari & Kawa

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kwalifikacje - wątek dyskusyjny
PostNapisane: wtorek, 22 sie 2017, 16:35 
Wielki Szlem
Data rejestracji na forum:
wtorek, 9 lip 2013, 17:10
Posty: 1963
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: Radwanska Halep Linette Mitu
Moje typy:
1. Kanepi
2. Zanevska
3. Kovinic
4. Buzarnescu
5. Diyas
6. Vickery
7. Sabalenka
8. Hozumi
9. Andreescu
10. Schmiedlova
11. Pera
12. Abanda
13. Wang
14. Gibbs
15. Lapko
16. Krejcikova

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kwalifikacje - wątek dyskusyjny
PostNapisane: czwartek, 24 sie 2017, 11:10 
Avatar użytkownika
Moderator
Data rejestracji na forum:
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Posty: 3967
Wiek: 19
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA

Wyniki Q-1R

[1] Hsieh Su-Wei (TPE) d. [WC] Kelly Chen (USA) 36 62 76(3)
Lucie Hradecká (CZE) d. Katharina Hobgarski (GER) 75 61
(PR) Kaia Kanepi (EST) d. Nina Stojanović (SRB) 62 62
[30] Louisa Chirico (USA) d. Samantha Crawford (USA) 63 57 62

Jacqueline Cako (USA) d. [2] Maryna Zanevska (BEL) 26 75 64
Anna Zaja (GER) d. Quirine Lemoine (NED) 64 61
Alla Kudryavtseva (RUS) d. Laura Robson (GBR) 62 64
[27] Jang Su-Jeong (KOR) d. Sabina Sharipova (UZB) 46 64 60

[3] Danka Kovinić (MNE) d. Conny Perrin (SUI) 61 36 75
Katie Boulter (GBR) d. Danielle Collins (USA) 64 60
İpek Soylu (TUR) d. Amanda Anisimova (USA) 62 06 60
Lizette Cabrera (AUS) d. [25] Tamara Korpatsch (GER) 62 61

[4] Mariana Duque Mariño (COL) d. Kathinka von Deichmann (LIE) 76(7) 46 64
(PR) Alexa Glatch (USA) d. Elizaveta Kulichkova (RUS) 63 75
Grace Min (USA) d. Katarzyna Piter (POL) 61 36 63
[22] Mihaela Buzărnescu (ROU) d. Marie Bouzková (CZE) 46 62 62

Rebecca Peterson (SWE) d. [5] Zarina Diyas (KAZ) 76(2) 75
Destanee Aiava (AUS) d. Lina Gjorcheska (MKD) 46 64 63
Miyu Kato (JPN) d. Lu Jia-Jing (CHN) 36 63 63
[21] Jasmine Paolini (ITA) d. Alexandra Cadanțu (ROU) 63 63

[6] Kateryna Bondarenko (UKR) d. Sílvia Soler-Espinosa (ESP) 62 62
Sachia Vickery (USA) d. Veronika Kudermetova (RUS) 62 61
Jamie Loeb (USA) d. Han Na-Lae (KOR) 64 62
(PR) Vera Zvonareva (RUS) d. [17] Han Xinyun (CHN) 76(4) 61

Camilla Rosatello (ITA) d. [7] Aryna Sabalenka (BLR) 57 64 63
Danielle Lao (USA) d. Xu Shilin (CHN) 63 26 60
Barbara Haas (AUS) d. Tereza Smitková (CZE) 60 75
[20] Jana Fett (CRO) d. Montserrat González (PAR) 63 57 62

[8] Zhu Lin (CHN) d. Eri Hozumi (JPN) 64 64
Viktoria Kamenskaya (RUS) d. [WC] Ann Li (USA) 64 75
[WC] Claire Liu (USA) d. Caroline Dolehide (USA) 61 62
Sesil Karatantcheva (BUL) d. [26] Arantxa Rus (NED) 62 62

[9] Kristie Ahn (USA) d. [WC] Katerina Stewart (USA) 64 75
Liu Fangzhou (CHN) d. Bianca Andreescu (CAN) 62 26 76(4)
Junri Namigata (JPN) d. Anna Kalinskaya (RUS) 75 61
[32] Sofya Zhuk (RUS) d. [WC] Ashley Lahey (USA) 60 75

[10] Kateryna Kozlova (UKR) d. Chloé Paquet (FRA) 60 61
Fanny Stollár (HUN) d. Marina Erakovic (NZL) 64 62
[WC] Caty McNally (USA) d. Polina Monova (RUS) 63 26 64
Anna Karolína Schmiedlová (SVK) d. [28] Dalma Gálfi (HUN) 26 62 64

[11] Anna Blinkova (RUS) d. [WC] Whitney Osuigwe (USA) 64 63
Anhelina Kalinina (UKR) d. Ksenia Lykina (RUS) 62 16 63
Irina Bara (ROU) d. Myrtille Georges (FRA) 75 26 30 ret.
[31] Bernarda Pera (USA) d. Lu Jing-Jing (CHN) 64 57 64

[12] Françoise Abanda (CAN) d. (PR) Alexandra Panova (RUS) 63 36 76(4)
Antonia Lottner (GER) d. Mayo Hibi (JPN) 62 64
Başak Eraydın (TUR) d. (PR) Dinah Pfizenmaier (GER) 67(4) 64 63
[23] Viktória Kužmová (SVK) d. Usue Maitane Arconada (USA) 61 61

[13] Wang Yafan (CHN) d. Gao Xinyu (CHN) 57 60 62
[WC] Victoria Duval (USA) d. Dalila Jakupović (SLO) 62 64
(PR) Allie Kiick (USA) d. Olga Ianchuk (UKR) 61 26 64
Riko Sawayanagi (JPN) d. [24] Asia Muhammad (USA) 26 76(7) 63

[14] Nicole Gibbs (USA) d. [WC] Francesca Di Lorenzo (USA) 76(0) 75
Patty Schnyder (SUI) d. Ysaline Bonaventure (BEL) 63 36 61
Çağla Büyükakçay (TUR) d. Ivana Jorović (SRB) 62 75
[18] Naomi Broady (GBR) d. Jil Teichmann (SUI) 62 46 61

[15] Tereza Martincová (CZE) d. Valentini Grammatikopoulou (GRE) 46 76(3) 64
Vera Lapko (BLR) d. Daniela Seguel (CHI) 63 36 63
Stefanie Vögele (SUI) d. (PR) Jessica Pegula (USA) 63 76(2)
Georgia Brescia (ITA) d. [19] Patricia Maria Țig (ROU) 76(11) 16 62

Polona Hercog (SLO) d. [16] Barbora Krejčíková (CZE) 26 75 63
Viktoriya Tomova (BUL) d. Irina Falconi (USA) 61 67(2) 62
Lesley Kerkhove (NED) d. Chantal Škamlová (SVK) 26 64 61
[29] Martina Trevisan (ITA) d. Petra Krejsová (CZE) 36 62 62
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA | BABOS
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR | BARTY
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kwalifikacje - wątek dyskusyjny
PostNapisane: piątek, 25 sie 2017, 17:36 
Avatar użytkownika
Moderator
Data rejestracji na forum:
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Posty: 3967
Wiek: 19
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA

Wyniki Q-2R

[1] Hsieh Su-Wei (TPE) d. Lucie Hradecká (CZE) 61 62
(PR) Kaia Kanepi (EST) d. [30] Louisa Chirico (USA) 57 75 62

Anna Zaja (GER) d. Jacqueline Cako (USA) 76(1) 61
[27] Jang Su-Jeong (KOR) d. Alla Kudryavtseva (RUS) 75 62

Katie Boulter (GBR) d. [3] Danka Kovinić (MNE) 64 26 64
İpek Soylu (TUR) d. Lizette Cabrera (AUS) 63 60

[4] Mariana Duque Mariño (COL) d. (PR) Alexa Glatch (USA) 64 63
[22] Mihaela Buzărnescu (ROU) d. Grace Min (USA) 63 63

Rebecca Peterson (SWE) d. Destanee Aiava (AUS) 63 63
Miyu Kato (JPN) d. [21] Jasmine Paolini (ITA) 64 60

Sachia Vickery (USA) d. V[6] Kateryna Bondarenko (UKR) 61 64
Jamie Loeb (USA) d. (PR) Vera Zvonareva (RUS) 76(4) 57 64

Danielle Lao (USA) d. Camilla Rosatello (ITA) 63 61
[20] Jana Fett (CRO) d. Barbara Haas (AUS) 64 26 61

Viktoria Kamenskaya (RUS) d. [8] Zhu Lin (CHN) 64 62
[WC] Claire Liu (USA) d. Sesil Karatantcheva (BUL) 46 64 76(3)

Liu Fangzhou (CHN) d. [9] Kristie Ahn (USA) 63 75
[32] Sofya Zhuk (RUS) d. Junri Namigata (JPN) 61 76(4)

[10] Kateryna Kozlova (UKR) d. Fanny Stollár (HUN) 62 63
Anna Karolína Schmiedlová (SVK) d. [WC] Caty McNally (USA) 60 62

[11] Anna Blinkova (RUS) d. Anhelina Kalinina (UKR) 63 16 60
[31] Bernarda Pera (USA) d. Irina Bara (ROU) 63 64

[12] Françoise Abanda (CAN) d. Antonia Lottner (GER) 64 62
[23] Viktória Kužmová (SVK) d. Başak Eraydın (TUR) 63 61

[WC] Victoria Duval (USA) d. [13] Wang Yafan (CHN) 26 64 64
(PR) Allie Kiick (USA) d. Riko Sawayanagi (JPN) 64 63

[14] Nicole Gibbs (USA) d. Patty Schnyder (SUI) 63 16 64
[18] Naomi Broady (GBR) d. Çağla Büyükakçay (TUR) 75 67(3) 64

[15] Tereza Martincová (CZE) d. Vera Lapko (BLR) 63 64
Georgia Brescia (ITA) d. Stefanie Vögele (SUI) 64 42 ret.

Viktoriya Tomova (BUL) d. Polona Hercog (SLO) 62 64
Lesley Kerkhove (NED) d. [29] Martina Trevisan (ITA) 60 64
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA | BABOS
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR | BARTY
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Kwalifikacje - wątek dyskusyjny
PostNapisane: sobota, 26 sie 2017, 09:47 
Avatar użytkownika
Moderator
Data rejestracji na forum:
sobota, 23 mar 2013, 17:02
Posty: 3967
Wiek: 19
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona zawodniczka: RAFOLOMANANTSIATOSIKA

Wyniki Q-FR

(PR) Kaia Kanepi (EST) d. [1] Hsieh Su-Wei (TPE) 62 64

Anna Zaja (GER) d. [27] Jang Su-Jeong (KOR) 64 57 64

İpek Soylu (TUR) d. Katie Boulter (GBR) 67(5) 62 62

[22] Mihaela Buzărnescu (ROU) d. [4] Mariana Duque Mariño (COL) 67(4) 62 64

Rebecca Peterson (SWE) d. Miyu Kato (JPN) 67(4) 63 64

Sachia Vickery (USA) d. Jamie Loeb (USA) 63 64

Danielle Lao (USA) d. [20] Jana Fett (CRO) 16 61 62

[WC] Claire Liu (USA) d. Viktoria Kamenskaya (RUS) 63 61

[32] Sofya Zhuk (RUS) d. Liu Fangzhou (CHN) 63 62

[10] Kateryna Kozlova (UKR) d. Anna Karolína Schmiedlová (SVK) 67(1) 64 61

[11] Anna Blinkova (RUS) d. [31] Bernarda Pera (USA) 61 76(4)

[23] Viktória Kužmová (SVK) d. [12] Françoise Abanda (CAN) 63 64

(PR) Allie Kiick (USA) d. [WC] Victoria Duval (USA) 63 10 ret.

[14] Nicole Gibbs (USA) d. [18] Naomi Broady (GBR) 64 46 62

[15] Tereza Martincová (CZE) d. Georgia Brescia (ITA) 75 64

Lesley Kerkhove (NED) d. Viktoriya Tomova (BUL) 63 46 63


Z tych co chciałem tylko Kanepi i Liu awansowały, szkoda :(
VENUS WILLIAMS | SLOANE STEPHENS | NAOMI OSAKA
DUAN | KONTAVEIT | ABANDA | AIAVA | BABOS
CIBULKOVA | VIKHLYANTSEVA | ANDREESCU | STOLLAR | BARTY
SASNOVICH | PERA | SERENA | DIATCHENKO | GASPARYAN

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl
Kto przegląda forum

 Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Polski Tenis
Agnieszka Radwańska