WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Talent Shows
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest piątek, 22 wrz 2017, 00:10Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Talent Shows
PostNapisane: sobota, 7 sty 2017, 01:04 
Administrator
Data rejestracji na forum:
poniedziałek, 11 sty 2010, 09:40
Ulubiona zawodniczka: Venus Williams
Swojego czasu mieliśmy całkiem spory skarbczyk perełek i dziwolągów z X Factorów i innych Voice'ów.

Odkryjmy je na nowo :oh:
Obrazek
V.Williams * S.Williams * Lucic * Bencic * Konta * Cibulkova * Baltacha * Dokic * Swan * Crawford * Stephens * Chirico * Konjuh * Bellis * Jorovic * Haas
Wickmayer * Bacsinszky * Golubic * Tomljanovic * Vekic * Vickery * Aiava * Cabrera * * Stevenson * Bovina * Lee-Waters * Jokic * Townsend * Duval

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
 Tytuł: Re: Talent Shows
PostNapisane: sobota, 8 kwi 2017, 13:55 
Premier Mandatory
wtorek, 14 sty 2014, 17:09
Ulubiona zawodniczka: Alize Cornet_Magda Linette

:serce: :serce:

:serce: :serce:

W środę pierwszy live :D
Aga & Rezai & Linette & Minella & Domachowska & Bacsinszky & Marino & Cornet & Ula & Buyukakcay & Kania & Martic & Fręch & Sakkari & Kawa

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 12 kwi 2017, 20:34 
Premier Mandatory
Pierwsze występy live w Idolu za nami. Dwie osoby z najmniejszą ilością głosów lecą do dogrywki. Jak dla mnie dziś wygląda to tak (przed ogłoszeniem wyników głosowania):
1. Adrian Szupke
2. Jakub Krystyan
3. Angelika Zaworka
4. Patrycja Jewsienia
5. Mariusz Dyba
6. Karolina Artymowicz
---------------------------
7. Maciej Mazur
8. Adam Kalinowski

Trzymam kciuki za Karolinę. Dziś trochę poległa, ale w kontekście całego programu wyraźnie odstaje od całej reszty. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu. :)
Aga & Rezai & Linette & Minella & Domachowska & Bacsinszky & Marino & Cornet & Ula & Buyukakcay & Kania & Martic & Fręch & Sakkari & Kawa

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 12 kwi 2017, 20:40 
Administrator
niedziela, 3 lip 2011, 08:12
Ulubiona zawodniczka: Angelique Kerber
Ja się nie wypowiem nad moimi faworytami (Karolina) ale szczerze to gdybym dzisiaj oglądał tą edycję po raz pierwszy to bym wyśmiał jury za wybór... Co wykon to gorszy ( jeden może dwa na dobrym poziomie) ale po tylu programach tego stylu czekałem na pogrom a tu totalna klapa. Wybory piosenek chyba przypadkowe wręcz losowe. Zniszczyć tyle dobrych piosenek w ciągu godziny... Szkoda.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 12 kwi 2017, 21:09 
Premier Mandatory
Zgadzam się co do poziomu. Wyleciał Maciej Mazur. Dla mnie osobiście Kalinowski przekrzyczał całą piosenkę co u mnie od razu go wyeliminowało. Myślę, że o Karolinę nie trzeba się póki co martwić, bo jury będzie ją pchać do finału, nawet w przypadku, gdy będzie musiała brać udział w dogrywce, ale według mnie póki co raczej się to nie zdarzy.
Duży plus dzisiaj przy Adrianie. :ok:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 19 kwi 2017, 20:28 
Premier Mandatory
Kolejne występy na żywo w Idolu za nami. Jak dla mnie dziś:
1. Jakub
2. Patrycja
3. Karolina
4. Adam
5. Adrian
------------------
6. Mariusz
7. Angelika

Jak dla mnie w dogrywce lądują dziś Mariusz i Angelika, ale widzowie pewnie ostro namieszają. :cwaniak:
Karolina no nareszcie. :zakochany2:
Patrycja tydzień temu przyprawiła moje uszy o ból, ale dziś zupełnie inny efekt. :bravo:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 26 kwi 2017, 20:29 
Premier Mandatory
A dzisiaj w Idolu kolejna masakra. Kogo oni wybrali do tych lajfów. :facepalm:
Patrycja chwiejna niczym niektóre z WTA. 1 odc masakra, 2 w miarę ok, dzisiaj masakra masakr.
Odcinka disco im się zachciało. :oczami:
Zagrożona musi być Patrycja i Adam, ale pewnie odpadnie "Żelka". :oh:
Jako jedyny w każdym odcinku poziom trzymał Jakub. Karolina niestety strasznie zawodzi na lajfach, ale pewnie i tak wygra. :zakochany2:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 28 kwi 2017, 10:32 
Administrator
niedziela, 3 lip 2011, 08:12
Ulubiona zawodniczka: Angelique Kerber
Ja już nie wiem czy mam jakieś przesilenie coverów czy za dużo takich programów ale Idol przechodzi ludzkie pojęcie. Gdyby chociaż mieli tam jakiś wybitnych wokalistów to można próbować nakładać im dany styl ale faceci którzy mają chrypy w gardłach i dostają takie gnioty? Gdzie naokoło tańczą półnagie tancerki. Artymowicz której atutem jest głos i spokój dostaje Rihanne i pełno tancerzy zamiast pozostawić ją samą na scenie i niech w spokojnej piosence czaruję scenę. Żelka to dla mnie jakaś porażka, bez czucia i własnego stylu, Mariusz Dyba spec od niskiego wokalu dostaje 'Love me again' gdzie wysoki dźwięk goni wysoki dźwięk i totalnie kładzie się na tym wykonie bo nie umie wyciągnąć takich dźwięków, Jewsnienia z głosem dziwnym, czarującym jednak kompletnie nie umie go wykorzystać, nieudolnie go łamie i fałszuje.
Także wolę już tego nie oglądać bo po co. Coś mi się wydaję, ze Jury ich chwali żeby nie było, ze tak beznadziejnie wybrali tylko pytanie czy były lepsze osoby?

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 3 maja 2017, 20:28 
Premier Mandatory
Dziś w Idolu trochę lepiej. XD
Urzekła mnie dziś o dziwo Żelka, do której co raz bardziej się przekonuje.
Do dogrywki według mnie powinni trafić niestety moja ukochana Karolina i Adam, ale widmo opuszczenia programu raczej wisi nad Żelką, która w internecie budzi skrajne emocje, a o dziwo do tej pory zawsze ratowały ją SMS-y widzów.
Lub Adam, który jeśli znów trafi do dogrywki to będzie to jego trzeci raz. :rotfl:

Najbardziej realnym składem finału będzie Karolina, Jakub i Mariusz. :sekret:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 10 maja 2017, 20:32 
Premier Mandatory
Dzisiaj wreszcie, WRESZCIE pojawiły się dwa występy, które uratowały wszystkie lajfy Idola. :cwaniak:
Oba zaśpiewane przez Mariusza Dybę. Pierwsza Iris - Goo Goo Dolls , druga Take me to church - Hozier. Gorąco polecam! :zakochany2:
Mam nadzieje, że w ścisłej dwójce będzie on i Karolina, ale bardziej prawdopodobne jest, że będzie to Jakub i Karolina, ale pożyjemy zobaczymy... :cwaniak:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 17 maja 2017, 21:20 
Premier Mandatory
No i Idolem został Mariusz Dyba. Jak widać genialne występy w półfinale wyszybowały go ponad Karolinę i Jakuba, którzy byli typowani od początku do ścisłego finału. Przez odcinki live kibicowałem Karolinie i Mariuszowi. Troszkę szkoda, że Karolina nie wygrała, bo zmarnowałem 4zł na smsa :rotfl: . Jak nigdy nie wysyłam to dziś posłałem i trochę się wkurzyłem, ale Mariuszowi jak najbardziej także należało się zwycięstwo! :)

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl