WTAtenis.pl - Forum tenisowe skupione na rozgrywkach WTA Tour! • Zobacz wątek - Taśmy prawdy
logo serwisu
Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl
WTAtenis.pl
Teraz jest poniedziałek, 17 gru 2018, 13:44Klasyczne logowanie
Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor
Wiadomość
 Tytuł: Re: Taśmy prawdy
PostNapisane: piątek, 14 lip 2017, 22:08 
Premier 5
Data rejestracji na forum:
wtorek, 20 sty 2015, 00:20
Ulubiona zawodniczka: Garbine Muguruza
Oglądam dragowe wyścigi RuPaula na Netflixie, jeżeli komuś nie przeszkadza humor prezentowany przez wszelkie DragQueen's to serdecznie polecam. :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 5 wrz 2017, 15:11 
Premier 5
wtorek, 20 sty 2015, 00:20
Ulubiona zawodniczka: Garbine Muguruza
Kochani, już jutro Azja Express. :oh: :zakochany2:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: wtorek, 5 wrz 2017, 15:40 
Administrator
niedziela, 3 lip 2011, 08:12
Ulubiona zawodniczka: Angelique Kerber
Nie ma Agenta. Więc nie ma czego oglądać :D
Za to TTBZ nowy sezon z Kasia Moś :serce: :serce:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: piątek, 8 wrz 2017, 14:22 
International
czwartek, 3 sty 2013, 22:30
Ulubiona zawodniczka: Ivanovic - Petkovic -Kirilenko
Start sezonu Azji Express jak najbardziej na plus, spodziewałem się znacznie gorszego poziomu patrząc na uczestników, jednak kilka par mnie pozytywnie zaskoczyło. Do moich ulubieńców należą: modelki Zuza i jej siostra, Marta i Oliwia oraz Joanna bez Pana wizualizatora :D, która przez teksty zostanie pewnie Małgosią tego sezonu.
Jednak dzisiaj według mnie startuje większy hit w Polsacie, Wyspa Przetrwania, 16 osób powalczy na Fidżi o 150 tys. złotych. Mam nadzieję, że sezon dorówna choć trochę poziomem wersji amerykańskiej czy australijskiej.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 14 paź 2017, 14:12 
Nowicjusz
wtorek, 10 paź 2017, 17:28
Ulubiona zawodniczka: brak
Cały czas Azja Express na bardzo dobrym poziomie.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 18 paź 2017, 15:42 
Wielki Szlem
wtorek, 14 sty 2014, 17:09
Ulubiona zawodniczka: Alize Cornet_Magda Linette
Wyspa przetrwania. Jesteśmy na Fidżi, a konkurencje takie, które można by wykonać zarówno w Polsce. Strasznie sztywny prowadzący. Lepiej niech już w tym radiu pozostanie. I te wszystkie pytania do uczestników na radach plemień za przeproszeniem z czterech liter: "Co czułeś", "Dlaczego to się stało?". Każdy widział co się działo i na moje oko jest to wypełnianie czasu antenowego. 1,5 godziny program - 45min nawijania o niczym. Gdyby program realizował np TVN, to za pewne byłoby to w formacie np. Agenta, czyli 21.30-22.30, konkretnie i treściwe. Oglądając w internecie można jeszcze to przewijać, ale w TV musisz słuchać tego bełkotu. Do tej pory było nudno, ale po piątkowym odcinku może zrobić się ciekawie. Indywidualne walki o immunitet i każdy może polecieć. Teraz dopiero zaczęła się gra. Kibicowałem Karolinie, ale niestety w piątek ją wyrzucili. Gdzieś na drugim miejscu była Julia, ale jak dowiedziałem się, że jej brat gra w 19+ to już zrozumiałem jak "przeszła" te wszystkie castingi do programu.
Aga & Rezai & Linette & Minella & Domachowska & Bacsinszky & Marino & Cornet & Ula & Buyukakcay & Kania & Martic & Fręch & Sakkari & Kawa

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 18 paź 2017, 16:12 
Administrator
Kovsky napisał(a):
ale jak dowiedziałem się, że jej brat gra w 19+ to już zrozumiałem jak "przeszła" te wszystkie castingi do programu.

Matka za to gra w tych wszystkich ambitnych "serialach"? (Czy jak to nazwać) typu Dlaczego ja, Ukryta Prawda i innych szmelcach TVNu i Polsatu :cwaniak: W sumie to w 19+ też gra matkę... serialowego Oskara czyli jej brata :oh:

Co do całego programu. No cóż. Te wszystkie zamiany w plemionach na totalny minus. Cały program opiera się na paktach i spiskach. Nudna gadka a jak już to spiskują. Nuda.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 19 paź 2017, 15:42 
Nowicjusz
czwartek, 19 paź 2017, 15:40
Ulubiona zawodniczka: smaks
Oglądaliście już najnowszy sezon gry o tron?

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 7 kwi 2018, 09:57 
Wielki Szlem
Jakoś cicho tutaj o trwającej obecnie edycji Agenta. Czyżby noł nejmy nikogo nie przyciągnęły? :cwaniak:
Ja w tym sezonie sam zacząłem robić notatki, a raczej zapisywać sobie kto na kogo głosuje. :oh:
Na podstawie tego mogę dojść do wniosku, że Agentem nie jest raczej:
1)Ania Lucińska - typowały ją Ania Skura i Wróblewska i już pożegnały się z programem
2)Ilona Ostrowska - od początku ostrzeliwana przez Maję Włoszczowską i Michała Mikołajczaka. Kto wie czy, gdyby nie ten 1pkt. mniej odjęty to z programem pożegnałby się słynny Dareczek. :cwaniak:

Tomek na początku typował Anię L, ale potem przestawił się na żonę Kraśki. I tutaj upatrywałbym się najbardziej agenta. Na Karolinę typuje obecnie najwięcej uczestników, którzy są jeszcze w programie. Wróblewska na początku też ją wskazywała, ale w odcinku, w którym odpadła zmieniła swój typ i był od razu efekt. :oh: Karolinę według moich notatek typują: Ilona, Piotr, Tomek.

O tym na kogo głosuje Peja nie wiem. Nic nie było wspominane, albo mi to umknęło. Trochę szkoda, bo mogłoby to znacząco rozjaśnić sytuację. Ale skoro ma sojusz z Tomkiem i Michałem to raczej też typuje Karolinę. Michał pewnie ściemnia, że typuje Ilonę, a tak naprawdę cała trójka jedzie na Karolinę. Ania L typuje z kolei Tomka i jeżeli Karolina nie jest agentem, to tutaj dopatrywałbym się ewentualnego agenta zastępczego. :oh:

Moje typy już do końca (choć ciężko tutaj dobrze kolejność wskazać, bo nie wiadomo kiedy Ania L użyje czarnego immunitetu, a kiedy Michał i Ilona swój immunitet) :

Agent - Karolina
1. Ilona
2. Piotr
3. Ania L
4. Michał
5. Tomek
6. Peja

Lub jeżeli agentem jest Tomek to program wygra Lucińska, bo inni po prostu będą w błędzie do póki nie odpadnie Karolina. Ale raczej powinna nim być Karolina, bo nie wyłapałem wgl kogo ona obstawia, tak jak w przypadku Peji.

Trzymam kciuki za Ilonkę i Michała, ale Ania L mając tyle dżokerów i czarny immunitet nieźle namiesza.
Aga & Rezai & Linette & Minella & Domachowska & Bacsinszky & Marino & Cornet & Ula & Buyukakcay & Kania & Martic & Fręch & Sakkari & Kawa

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: sobota, 7 kwi 2018, 14:10 
Administrator
Ja tam nie robię notatek bo to co oni mówią jest trochę pod TV moim zdaniem. Dla mnie Agentem jest Michał (chociaż może grać jak Królikowski) lub Tomek.
Miałem jeszcze w moich typach Annę ale odrzuciłem ją wydaje mi się, że zaczęła się starać. W ogóle po ostatnim odcinku dla mnie najbardziej żenującym ze wszystkich bo wszyscy się obłowili jak mogli i nikt nie patrzył na kasę. Warto pamiętać, że w grze są dalej dwa immunitety które mogą (ale nie muszą) przepuścić Michała i Ilonę dalej. Lucińska po tym odcinku się tak obłowiła, że myślę, ze pozwoli jej to przejść z 2 odcinki. Chociaż wydaje mi się, ze ona jest tak dobra, ze już wie kto jest Agentem.
Dla mnie osobiście najlepszym rozwiązaniem na Agenta byłby Peja. Jak on odpadnie to dla mnie porgram straci sens. Chyba tylko dla Niego go oglądam :oh: Lubiłem jeszcze Majkę jednak wiadomo, że odpadła a Świerczewski mnie wkurza i to na maksa.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 9 maja 2018, 21:43 
Administrator
Kovsky i co powiesz o składzie finałowym? Kto jest Agentem?
Mnie zaskoczyła porażka Tomka więc pozostał Michał z moich typów ale to by było za proste. On dzisiaj w ogóle się nie ukrywał, że gra na Agenta. A tvn nie pozwoliłby na takie zdemaskowanie. Agentem jest kobieta. Ale która? Ilona ale to czysta intuicja. Nie mam argumentów.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 9 maja 2018, 21:59 
Wielki Szlem
Agentem jest Karolina.
Michał nie może być agentem. To byłoby zbyt oczywiste.
Rok temu kompletnie nie stawiałem na Odetę, w tym nie stawiam kompletnie na Ilonę, więc kto wie... :oh:

Dwójka moich faworytów od początku dotarła do finału ::p:

Tomek typował Karolinę, ale w ostatnich odcinkach Michał tak mu zamieszał w głowie, że kosztowało go to finał. Na Karolinę głosował też Piotr, który odpadł tydzień temu, więc wszystkie drogi prowadzą do tego, że to Kraśko jest agentką. Ilona cały czas mówi, że niby Michał, Michał, ale w początkowych odcinkach też głosowała na Karolinę, więc być może to tylko takie gadanie, zresztą na odwrót też to tak działa w tej dwójce. :cwaniak:

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: czwartek, 10 maja 2018, 17:23 
Administrator
Trochę wątpię aby Tomek w odcinku półfinałowym zmienił teoretyczny typ z Karoliny na Michała. Chyba już trochę za późno na zmianę. Moim zdaniem już tydzień temu decydowała wiedza bo oni już wszyscy wiedzą kto jest Agentem. I tylko pamięć szczegółowa i detale pozwalają awansować dalej. Myślisz, że Tomek awansując do SF mógłby nagle zmienić typ gdzie Karolina i Michał mają tyle wspólnego, że nie ma opcji aby typując Karolinę być w SF gdzie np Michał jest Agentem czy odwrotnie :D

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
PostNapisane: środa, 16 maja 2018, 21:52 
Administrator
Jestem trochę zdegustowany. Ok Ilona Agentem? Brawo! Bardzo dobra gra i do końca nie było wiadome. Michał wygrał? Też zniosę jakoś. Jednak cała trójka była podejrzewana i trafiła do finału co nie wróży dobrze na kolejny sezon
Jak wszyscy będą grać to ja dziękuję. A teraz skupiając się na Agencie. Ilona spisała się dobrze jednak bez fajerwerków. Trochę stawała za plecami innych a jak już musiała coś sama zrobić to nie było to jakoś wybitnie trudne. Już nawet edycję wcześniej Odeta na oczach wszystkich potrafiła schować puzzla który wyłożył całe zadanie a np Hubert grudki złota wkładał do ust. Ilona nie miała takich akcji. Wszystko załatwiała słowami lub zwalała na innych. Z jednej strony ukłony z drugiej nuda i brak typowego Agenta narażonego na zdemaskowanie jak to było w każdych poprzednich edycjach.

Skocz do góry
 Zobacz profil Offline 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Strefa czasowa: UTC + 1
Forum tenisowe WTAtenis.pl